Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Natoz pak Mara Jade.Nalkanar wrote:Bez Kyla to není ono. Fňuk.
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Já chci víc emzáků ve SW. Hlavně Gandy.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Tak to úplně není. Jejich stanovisko je víc pokrytecké. Neboli - všechno co proběhlo ve hrách/jiných materiálech minulých se považuje za canon - dokud se jim to hodí do krámu. Jakmile by nějaký z jejich sra*koidních animáků/filmů/her byl ohrožen nekonzistencí, prohlásí že oni mají to jediné pravé ořechové a na minulé (ač peckovní a kultovní materiály) nebude brán zřetel.Zeerit wrote:No oficiální stanovisko od Disney je ,že všechen nový Star Wars materiál(hry, knížky, všechno) musí být canon. To znamená, že na hry jako typu Jedi Knight s Kylem Katernem nebo nový KotOR můžem zapomenout. Proto taky jediný SW hry co vyšly od doby co ho Disney vlastní, byl ubohý Battlefront bez kampaně a 4 mapama z filmů, a dvě mobilový sr..výkaly.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Nejlepší dva záporáci byli v Jedi Outcast. Desann a jeho učednice Tavion. Desann s krokodýlím ksichtem na sitha sedí a Tavion byla dostaečně sexy na to, aby splňovala poždavky pro druhé sithovské houslepavad wrote:Natoz pak Mara Jade.Nalkanar wrote:Bez Kyla to není ono. Fňuk.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Dnes jsem viděl SW a první pohled jak už zde padlo...
Špatný
- Evilák...na toho snad nemám komentář, docela by mě zajímalo kde ho sebrali...
- Han Solo....32 let čeká na další díl SW a pak ho ,,hned zabijou,,....
- 2 postavy.....stormtrooper a slečna, oba dva náhle začali umět se světelným mečem jako by nic, pochopil bych, že u hrdinky se schopnosti probudili jak se jí Záporák snažil mučit..
- Tento díl mi přišel skoro stejně dějově jako IV (Nová naděje), na začátku Robot nese zprávu, nesmí ho dostat, setká se s Hrdinkou a stormtrooperem, musí najít Odboj aby mohli zničit ,,Hvězdu Smrti,,(nevím jak se ta planeta jmenovala přesně)...,jako jediný z planety přežil určitě jen záporák...Místo oslav na konci našli Luka!
Dobrý
-Efekty
-Děj
-Nostalgie ohledně Sokola, Žvejkala, Leia, Han Sola, zvuky výstřelů ze zbraní, letounů, mečů
SW celkově miluju, vyrůstal jsem na tom...dokonce jsem si stáhl znova všechny díly a projel jsem je od 1 až po 6tku abych si oživil celej ten děj...
I když vidím ty nedostatky tak stejně to hodnotim pozitivně a těším se na další díl...
Takže za mě palec nahoru
Špatný
- Evilák...na toho snad nemám komentář, docela by mě zajímalo kde ho sebrali...
- Han Solo....32 let čeká na další díl SW a pak ho ,,hned zabijou,,....
- 2 postavy.....stormtrooper a slečna, oba dva náhle začali umět se světelným mečem jako by nic, pochopil bych, že u hrdinky se schopnosti probudili jak se jí Záporák snažil mučit..
- Tento díl mi přišel skoro stejně dějově jako IV (Nová naděje), na začátku Robot nese zprávu, nesmí ho dostat, setká se s Hrdinkou a stormtrooperem, musí najít Odboj aby mohli zničit ,,Hvězdu Smrti,,(nevím jak se ta planeta jmenovala přesně)...,jako jediný z planety přežil určitě jen záporák...Místo oslav na konci našli Luka!
Dobrý
-Efekty
-Děj
-Nostalgie ohledně Sokola, Žvejkala, Leia, Han Sola, zvuky výstřelů ze zbraní, letounů, mečů
SW celkově miluju, vyrůstal jsem na tom...dokonce jsem si stáhl znova všechny díly a projel jsem je od 1 až po 6tku abych si oživil celej ten děj...
I když vidím ty nedostatky tak stejně to hodnotim pozitivně a těším se na další díl...
Takže za mě palec nahoru
Last edited by radekdnb on 15:56 23. Dec 2015, edited 2 times in total.
Rau'nun Zau'ndar jeho čas opět přišel!!!
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Naopak.. všechno z expanded universa je oficiálně NEcanon, s tím, že pokud se jim něco bude hodit, tak z toho klidně canon udělají. Jediný oficiální canon jsou momentálně filmy a všechno co vyšlo po koupi Disneyem.sandoftime wrote:Tak to úplně není. Jejich stanovisko je víc pokrytecké. Neboli - všechno co proběhlo ve hrách/jiných materiálech minulých se považuje za canon - dokud se jim to hodí do krámu. Jakmile by nějaký z jejich sra*koidních animáků/filmů/her byl ohrožen nekonzistencí, prohlásí že oni mají to jediné pravé ořechové a na minulé (ač peckovní a kultovní materiály) nebude brán zřetel.Zeerit wrote:No oficiální stanovisko od Disney je ,že všechen nový Star Wars materiál(hry, knížky, všechno) musí být canon. To znamená, že na hry jako typu Jedi Knight s Kylem Katernem nebo nový KotOR můžem zapomenout. Proto taky jediný SW hry co vyšly od doby co ho Disney vlastní, byl ubohý Battlefront bez kampaně a 4 mapama z filmů, a dvě mobilový sr..výkaly.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Já měl rád i Asajj Ventress. Ta ženská měla šmrncsandoftime wrote:Nejlepší dva záporáci byli v Jedi Outcast. Desann a jeho učednice Tavion. Desann s krokodýlím ksichtem na sitha sedí a Tavion byla dostaečně sexy na to, aby splňovala poždavky pro druhé sithovské housle
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
1. Máš děj v kladech i záporech, zajmavýradekdnb wrote:Dnes jsem viděl SW a první pohled jak už zde padlo...
Špatný
- Evilák...na toho snad nemám komentář, docela by mě zajímalo kde ho sebrali...
- Han Solo....32 let čeká na další díl SW a pak ho ,,hned zabijou,,....
- 2 postavy.....stormtrooper a slečna, oba dva náhle začali umět se světelným mečem jako by nic, pochopil bych, že u hrdinky se schopnosti probudili jak se jí Záporák snažil mučit..
- Tento díl mi přišel skoro stejně dějově jako III (Nová naděje), na začátku Robot nese zprávu, nesmí ho dostat, setká se s Hrdinkou a stormtrooperem, musí najít Odboj aby mohli zničit ,,Hvězdu Smrti,,(nevím jak se ta planeta jmenovala přesně)...,jako jediný z planety přežil určitě jen záporák...Místo oslav na konci našli Luka!
Dobrý
-Efekty
-Děj
-Nostalgie ohledně Sokola, Žvejkala, Lejly, Han Sola, zvuky výstřelů ze zbraní, letounů, mečů
SW celkově miluju, vyrůstal jsem na tom...dokonce jsem si stáhl znova všechny díly a projel jsem je od 1 až po 6tku abych si oživil celej ten děj...
I když vidím ty nedostatky tak stejně to hodnotim pozitivně a těším se na další díl...
Takže za mě palec nahoru
2. Nová Naděje je IV
3. Leia, ne Lejla
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Tak jako tak, myslím že hráči SWTORu a fandové starších her se tomuhle můžou jenom smát. Ostatně tvrdit, že to co hrajou tisíce lidí v MMO hře se vlastně "ofciciálně"nestalo není nic než směšné.Zeerit wrote:Naopak.. všechno z expanded universa je oficiálně NEcanon, s tím, že pokud se jim něco bude hodit, tak z toho klidně canon udělají. Jediný oficiální canon jsou momentálně filmy a všechno co vyšlo po koupi Disneyem.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Sorráč, opraveno...mám to nějaký popletený
V tomto díle, se mi líbil děj jak vše do sebe zapadalo...
v tom rozdíle, že mi to přijde stýjný jako ta IV
- s tou Leiou a Leilou jsem se sekl, mám za zádama puštěnou Futuramu a nějak se mi to sem vepsalo

V tomto díle, se mi líbil děj jak vše do sebe zapadalo...
v tom rozdíle, že mi to přijde stýjný jako ta IV
- s tou Leiou a Leilou jsem se sekl, mám za zádama puštěnou Futuramu a nějak se mi to sem vepsalo
Rau'nun Zau'ndar jeho čas opět přišel!!!
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Není v tom nějaký guláš? KotORů se nové filmy nedotknou, tak proč je řešit? 
.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Protože konzistenceNalkanar wrote:Není v tom nějaký guláš? KotORů se nové filmy nedotknou, tak proč je řešit?
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Mně se jako sith hrozně líbila Traya / Kreia. Kam se hrabe trapák Malak...
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM