Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Cokoliv co vás napadne.

Moderators: DM, WB

User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by Nalkanar »

Bez Kyla to není ono. Fňuk.
.
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by pavad »

Nalkanar wrote:Bez Kyla to není ono. Fňuk.
Natoz pak Mara Jade. ;)
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by J.F.Payne »

Já chci víc emzáků ve SW. Hlavně Gandy.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by sandoftime »

Zeerit wrote:No oficiální stanovisko od Disney je ,že všechen nový Star Wars materiál(hry, knížky, všechno) musí být canon. To znamená, že na hry jako typu Jedi Knight s Kylem Katernem nebo nový KotOR můžem zapomenout. Proto taky jediný SW hry co vyšly od doby co ho Disney vlastní, byl ubohý Battlefront bez kampaně a 4 mapama z filmů, a dvě mobilový sr..výkaly.
Tak to úplně není. Jejich stanovisko je víc pokrytecké. Neboli - všechno co proběhlo ve hrách/jiných materiálech minulých se považuje za canon - dokud se jim to hodí do krámu. Jakmile by nějaký z jejich sra*koidních animáků/filmů/her byl ohrožen nekonzistencí, prohlásí že oni mají to jediné pravé ořechové a na minulé (ač peckovní a kultovní materiály) nebude brán zřetel.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by sandoftime »

pavad wrote:
Nalkanar wrote:Bez Kyla to není ono. Fňuk.
Natoz pak Mara Jade. ;)
Nejlepší dva záporáci byli v Jedi Outcast. Desann a jeho učednice Tavion. Desann s krokodýlím ksichtem na sitha sedí a Tavion byla dostaečně sexy na to, aby splňovala poždavky pro druhé sithovské housle :D
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
radekdnb
Urozený
Posts: 1500
Joined: 19:58 10. Nov 2011
Location: Žatec

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by radekdnb »

Dnes jsem viděl SW a první pohled jak už zde padlo...

Špatný
- Evilák...na toho snad nemám komentář, docela by mě zajímalo kde ho sebrali...
- Han Solo....32 let čeká na další díl SW a pak ho ,,hned zabijou,,....
- 2 postavy.....stormtrooper a slečna, oba dva náhle začali umět se světelným mečem jako by nic, pochopil bych, že u hrdinky se schopnosti probudili jak se jí Záporák snažil mučit..
- Tento díl mi přišel skoro stejně dějově jako IV (Nová naděje), na začátku Robot nese zprávu, nesmí ho dostat, setká se s Hrdinkou a stormtrooperem, musí najít Odboj aby mohli zničit ,,Hvězdu Smrti,,(nevím jak se ta planeta jmenovala přesně)...,jako jediný z planety přežil určitě jen záporák...Místo oslav na konci našli Luka!

Dobrý
-Efekty
-Děj
-Nostalgie ohledně Sokola, Žvejkala, Leia, Han Sola, zvuky výstřelů ze zbraní, letounů, mečů

SW celkově miluju, vyrůstal jsem na tom...dokonce jsem si stáhl znova všechny díly a projel jsem je od 1 až po 6tku abych si oživil celej ten děj...
I když vidím ty nedostatky tak stejně to hodnotim pozitivně a těším se na další díl...

Takže za mě palec nahoru
Last edited by radekdnb on 15:56 23. Dec 2015, edited 2 times in total.
Rau'nun Zau'ndar jeho čas opět přišel!!!
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...

Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech

Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí

Kde neni Krocák, tam se nechodí!!



Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni
User avatar
Zeerit
Urozený
Posts: 1582
Joined: 21:02 12. Dec 2013

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by Zeerit »

sandoftime wrote:
Zeerit wrote:No oficiální stanovisko od Disney je ,že všechen nový Star Wars materiál(hry, knížky, všechno) musí být canon. To znamená, že na hry jako typu Jedi Knight s Kylem Katernem nebo nový KotOR můžem zapomenout. Proto taky jediný SW hry co vyšly od doby co ho Disney vlastní, byl ubohý Battlefront bez kampaně a 4 mapama z filmů, a dvě mobilový sr..výkaly.
Tak to úplně není. Jejich stanovisko je víc pokrytecké. Neboli - všechno co proběhlo ve hrách/jiných materiálech minulých se považuje za canon - dokud se jim to hodí do krámu. Jakmile by nějaký z jejich sra*koidních animáků/filmů/her byl ohrožen nekonzistencí, prohlásí že oni mají to jediné pravé ořechové a na minulé (ač peckovní a kultovní materiály) nebude brán zřetel.
Naopak.. všechno z expanded universa je oficiálně NEcanon, s tím, že pokud se jim něco bude hodit, tak z toho klidně canon udělají. Jediný oficiální canon jsou momentálně filmy a všechno co vyšlo po koupi Disneyem.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by KaTo »

sandoftime wrote:Nejlepší dva záporáci byli v Jedi Outcast. Desann a jeho učednice Tavion. Desann s krokodýlím ksichtem na sitha sedí a Tavion byla dostaečně sexy na to, aby splňovala poždavky pro druhé sithovské housle :D
Já měl rád i Asajj Ventress. Ta ženská měla šmrnc :oops: (ale za tchýni bych ji nechtěl :oops: :lol: :lol: ).
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
Zeerit
Urozený
Posts: 1582
Joined: 21:02 12. Dec 2013

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by Zeerit »

radekdnb wrote:Dnes jsem viděl SW a první pohled jak už zde padlo...

Špatný
- Evilák...na toho snad nemám komentář, docela by mě zajímalo kde ho sebrali...
- Han Solo....32 let čeká na další díl SW a pak ho ,,hned zabijou,,....
- 2 postavy.....stormtrooper a slečna, oba dva náhle začali umět se světelným mečem jako by nic, pochopil bych, že u hrdinky se schopnosti probudili jak se jí Záporák snažil mučit..
- Tento díl mi přišel skoro stejně dějově jako III (Nová naděje), na začátku Robot nese zprávu, nesmí ho dostat, setká se s Hrdinkou a stormtrooperem, musí najít Odboj aby mohli zničit ,,Hvězdu Smrti,,(nevím jak se ta planeta jmenovala přesně)...,jako jediný z planety přežil určitě jen záporák...Místo oslav na konci našli Luka!

Dobrý
-Efekty
-Děj
-Nostalgie ohledně Sokola, Žvejkala, Lejly, Han Sola, zvuky výstřelů ze zbraní, letounů, mečů

SW celkově miluju, vyrůstal jsem na tom...dokonce jsem si stáhl znova všechny díly a projel jsem je od 1 až po 6tku abych si oživil celej ten děj...
I když vidím ty nedostatky tak stejně to hodnotim pozitivně a těším se na další díl...

Takže za mě palec nahoru
1. Máš děj v kladech i záporech, zajmavý
2. Nová Naděje je IV
3. Leia, ne Lejla :D
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by sandoftime »

Zeerit wrote:Naopak.. všechno z expanded universa je oficiálně NEcanon, s tím, že pokud se jim něco bude hodit, tak z toho klidně canon udělají. Jediný oficiální canon jsou momentálně filmy a všechno co vyšlo po koupi Disneyem.
Tak jako tak, myslím že hráči SWTORu a fandové starších her se tomuhle můžou jenom smát. Ostatně tvrdit, že to co hrajou tisíce lidí v MMO hře se vlastně "ofciciálně"nestalo není nic než směšné.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
radekdnb
Urozený
Posts: 1500
Joined: 19:58 10. Nov 2011
Location: Žatec

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by radekdnb »

Sorráč, opraveno...mám to nějaký popletený

V tomto díle, se mi líbil děj jak vše do sebe zapadalo...

v tom rozdíle, že mi to přijde stýjný jako ta IV

- s tou Leiou a Leilou jsem se sekl, mám za zádama puštěnou Futuramu a nějak se mi to sem vepsalo :wall: :D
Rau'nun Zau'ndar jeho čas opět přišel!!!
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...

Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech

Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí

Kde neni Krocák, tam se nechodí!!



Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by Nalkanar »

Není v tom nějaký guláš? KotORů se nové filmy nedotknou, tak proč je řešit? :D
.
User avatar
Zeerit
Urozený
Posts: 1582
Joined: 21:02 12. Dec 2013

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by Zeerit »

Nalkanar wrote:Není v tom nějaký guláš? KotORů se nové filmy nedotknou, tak proč je řešit? :D
Protože konzistence :D
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by J.F.Payne »

Mně se jako sith hrozně líbila Traya / Kreia. Kam se hrabe trapák Malak...
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by Nalkanar »

Meatbag...
.
Post Reply