Vánoce....
Re: Vánoce....
Přeji všem hráčům i tvůrcům a samozřejmně všem Dm a administrátorům - krásné vánoce a málo žlučníkových záchvatů. PS Vílám a vílákům to patří také.
Menhiri Dierta
Re: Vánoce....
Šťastné a veselé všem tadyRejty wrote:Šťastné a veselé Vánoce všem!
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
