Thalie
Re: Thalie
Takže se tvůrcům vlastně podařilo zakřivit časoprostor, akorát opačným způsobem, než bysme to všichni v realitě rádi viděli 
Re: Thalie
ticho nebo z tebe zase bude hobitDecka wrote:Takže se tvůrcům vlastně podařilo zakřivit časoprostor, akorát opačným způsobem, než bysme to všichni v realitě rádi viděli
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Thalie
Ivory jde obejít kolem dokola i na NT.
Re: Thalie
Ano, což je ale bohužel jediný případ. Zbytek jde obejít přes půlku mapy (Karatha, Isil, Ostroh, Petronika aj.)Zeerit wrote:Ivory jde obejít kolem dokola i na NT.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Thalie
DáNalkanar wrote:Já bych řekl, že obcházení je relativní. Lokace Ivory se moc dobře obcházet nedá.
Re: Thalie
Z jedné strany lépe, než ze druhé, pokud se nechce člověk brodit havětí někde v jeskyni.Zeerit wrote:DáNalkanar wrote:Já bych řekl, že obcházení je relativní. Lokace Ivory se moc dobře obcházet nedá.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Thalie
Dá dá dáZeerit wrote:DáNalkanar wrote:Já bych řekl, že obcházení je relativní. Lokace Ivory se moc dobře obcházet nedá.
Re: Thalie
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Re: Thalie
Obcházet se dá, ale na druhou stranu se na ST dala obcházet líp. Zbytek se ale rozumně obejít nedá (pokud opravdu nemluvíme o obcházení přes 20 lokací)Caehan wrote:Z jedné strany lépe, než ze druhé, pokud se nechce člověk brodit havětí někde v jeskyni.Zeerit wrote:DáNalkanar wrote:Já bych řekl, že obcházení je relativní. Lokace Ivory se moc dobře obcházet nedá.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Thalie
Tobě klídně zadarmopavad wrote: Komu?
Za kolik?
Jinak Ostroh asi je trochu problém, ale Petronika se taky dá dá dá obejít v poho.
Re: Thalie
Tohle je věc spíše toho, jak tvůrci pojmuli rozvržení lokací. V praxi by měla naprostá většina pevností jít obejít jednotlivcem, větší část i armádou. Význam pevnosti není jen v nějakém "zašpuntování" regionu. Ani nevím, jak by to bylo proveditelné, by musela být pevnost na způsob Velké čínské zdi.
Re: Thalie
Mě se to špuntování líbí. Reálně by totiž okolím chodili různé vojenské a polovojenské (např. hraničáři, rytířské družiny) hlídky. To nelze prakticky realizovat, takže holt blok lokací je pak ucpán. Nicméně v rámci jednoho bloku by to mohlo být lépe obchoditelné.
.
Re: Thalie
+1 Na tohle se totiž v rámci IC dění na Thalii úplně zapomíná. To samé platí pro hlavní cesty a podobně.Nalkanar wrote:Mě se to špuntování líbí. Reálně by totiž okolím chodili různé vojenské a polovojenské (např. hraničáři, rytířské družiny) hlídky. To nelze prakticky realizovat, takže holt blok lokací je pak ucpán. Nicméně v rámci jednoho bloku by to mohlo být lépe obchoditelné.
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Re: Thalie
1. Osobně bych mapy viděl jako výborné. Nějaká nelinearita by se hodila, ale tak dávám místo jedničky jedna mínus....
2. NT urazila ohromný kus cesty a díky práci Kuciho, Rejtáka, Karolíny a dalších teď je fakt hodně funkční a zajímavá.
3. Důvody proč Thalie spíše spí, jsou dané spíše změnou zvyků lidí, vytížeností její tvůrců i v jejich nízké motivaci. Kapitola GM je věc další, ale myslím, že rodinném prostředí Thalie ani tento limit nevadí.
2. NT urazila ohromný kus cesty a díky práci Kuciho, Rejtáka, Karolíny a dalších teď je fakt hodně funkční a zajímavá.
3. Důvody proč Thalie spíše spí, jsou dané spíše změnou zvyků lidí, vytížeností její tvůrců i v jejich nízké motivaci. Kapitola GM je věc další, ale myslím, že rodinném prostředí Thalie ani tento limit nevadí.