Na jakých PC hrách ujíždíte?
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
V čem je to lepší než NWN?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Koukal jsem na videjka... potenciál to určitě má.. ovšem zatím funguje asi tak 10% toho co má...
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Především nový engine, oproti NWN očekávám větší modifikovatelnost. NWN má dost věcí v sobě pevně zasazené a je těžké je přepracovávat. Taky tím, že je to novější hra, tak se dá očekávat podpora ze strany výrobce - opravné patche, něco jako NWvault, kde se budou shromažďovat různé volně přístupné mody apod.
A pochopitelně že jede 10% když je to ve vývoji
proto říkají "alpha".
Captain Obvious
A momentálně taky běží closed beta Albion Online, což je v podstatě taková předělávka staré dobré Ultimy. Ale jsou tam i nějaké prvky z MOBA her. Taktéž to vypadá slibně, leč méně RP pochopitelně.
A pochopitelně že jede 10% když je to ve vývoji
A momentálně taky běží closed beta Albion Online, což je v podstatě taková předělávka staré dobré Ultimy. Ale jsou tam i nějaké prvky z MOBA her. Taktéž to vypadá slibně, leč méně RP pochopitelně.
.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Tak pokud to dobře dopadne, budu mít zítra, nebo ve středu zapůjčen k dispozici jeden alpha testovací klíč pro Shards online, tak to vyzkouším a uvidím.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Z novinek co se na nás chystají, mě zaujal X-Com 2 a to natolik, že jsem si ho předobjednal
. Teď si jen říkám, jestli a jak moc budu zklamaný, protože se na tohle dílko zatím docela těším.
Už námět je zajímavý, děj vychází samozřejmě z prvního (remake) dílu, ale v tom rozdílu, že se zem nepovedlo před mimozemskou invazí ubránit. A tak jste v roli jakéhosi odboje, pozůstatků původní organizace, která to předtím "nezvládla"
a teď se pokouší vyrvat zemi z područí mimozemšťanů.
Z různých trailerů a komentovaných novinářských verzí lze usoudit, že hra dopřeje více možností a cest na co se zaměřit oproti předchozímu dílu (kde byla celkem jasná taktika, hromadění inženýrů a satelitů, dokud to šlo).
Už námět je zajímavý, děj vychází samozřejmě z prvního (remake) dílu, ale v tom rozdílu, že se zem nepovedlo před mimozemskou invazí ubránit. A tak jste v roli jakéhosi odboje, pozůstatků původní organizace, která to předtím "nezvládla"
Z různých trailerů a komentovaných novinářských verzí lze usoudit, že hra dopřeje více možností a cest na co se zaměřit oproti předchozímu dílu (kde byla celkem jasná taktika, hromadění inženýrů a satelitů, dokud to šlo).
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Zedral wrote:Koukal jsem na videjka... potenciál to určitě má.. ovšem zatím funguje asi tak 10% toho co má...
Souhlasím , je vidět že si půjčili něco i ze The Sims aby to zatraktivnili , ale je to dost ukecaný a nevím je český překlad? Takže tuším že Shards svět bude aktuální až tak minimálně za 1,5 roku. Do té doby bych dumal spíše nad NWN.
Menhiri Dierta
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Já si teď mezi zkouškama dávám hru, co se jmenuje Sorcerer King. Jsou to v podstatě takový klasický heroes s pár inovacema, a výsledek se mi dost líbí.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Kdo tu může doporučit Darkest Dungeon? Omrzí to rychle? Je to na jedno použití, nebo je to zábavné i při dalších pokusech?
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Já ti to milerád doporučím. Určitě to ale chce jednu z těch vyšších verzí (číslo ti ale nepovím). Na první pohled to vypadá jako banální hra pro nejmenší, ale myslím, že dokáže velmi snadno chytit a chlapskému egu to prostě nedá, aby ho pokořila taková "jednoduchá" hra.
Až budeš mít hřbitov plný svých oblíbených hrdinů, budeš si zase říkat, jestli to má smysl trénovat nováčky, až tě hra porazí, zas se dostaneš k tomu, jestli raději hru neodložit do šuplíku. Situace je taková, že pár nepovedených tahů a i slušně rozjetá hra je v koncích.
Jako vše, ani tohle není na věky, ale myslím, že by ti to mělo na nějakou dobu vydržet
PS: je prostě bomba rozhodovat, do čeho investovat, co vytrénovat, jestli raději toho dát chlastat do hospody, aby se mu zlepšila nálada, či druhému odstranit nebezpečnou nemoc a nebo je lepší koupit brnění nováčkovi? A zůstane mi dost na výbavu na další výpravu? A co když mi z ní nic nepřinesou?
PPS: hraju jí rád...dá se (či teda dalo
) u ní i kraftit
Až budeš mít hřbitov plný svých oblíbených hrdinů, budeš si zase říkat, jestli to má smysl trénovat nováčky, až tě hra porazí, zas se dostaneš k tomu, jestli raději hru neodložit do šuplíku. Situace je taková, že pár nepovedených tahů a i slušně rozjetá hra je v koncích.
Jako vše, ani tohle není na věky, ale myslím, že by ti to mělo na nějakou dobu vydržet
PS: je prostě bomba rozhodovat, do čeho investovat, co vytrénovat, jestli raději toho dát chlastat do hospody, aby se mu zlepšila nálada, či druhému odstranit nebezpečnou nemoc a nebo je lepší koupit brnění nováčkovi? A zůstane mi dost na výbavu na další výpravu? A co když mi z ní nic nepřinesou?
PPS: hraju jí rád...dá se (či teda dalo
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Rozhodně to za stažení stojí, má to super atmosféru, je to celkem těžký a temný.
Barbar mluví o verzích... no jo, už je k dispozici plná hra.
Barbar mluví o verzích... no jo, už je k dispozici plná hra.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
O tom nevím. Měl jsem staženou nějakou verzi nejprve 7794 a potom 10 958 (a ta byla o dost těžší, muselo se tam kombinovat co nejlépe jednotlivé postavy, aby se co nejvíc doplňovali)
Až ve finále vše upravíš a budeš mít peněz dost, řekl bych, že obtížnost hodně padne, ale já tohle znám jen z doslechu. Ještě jsem nehrál tak dlouho, abych se k tomu dostal
Až ve finále vše upravíš a budeš mít peněz dost, řekl bych, že obtížnost hodně padne, ale já tohle znám jen z doslechu. Ještě jsem nehrál tak dlouho, abych se k tomu dostal
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Ne, obtížnost právě stále stoupá. Pokud ti postavy chcípaly v levelech 1 až 3, level 5 už je fakt peklo a v levelu 6 (Darkest Dungeon) jsem zatím radši ještě ani nebyl.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Měl jsem na mysli, až budeš mít vše upravené a zlato se bude postupně nosit.J.F.Payne wrote:Ne, obtížnost právě stále stoupá. Pokud ti postavy chcípaly v levelech 1 až 3, level 5 už je fakt peklo a v levelu 6 (Darkest Dungeon) jsem zatím radši ještě ani nebyl.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Vše upravené bude ve městečku hezké, ale to je běh na dost dlouhou trať. Zlato potřebuješ pořád a pořád je ho málo, vzhledem k tomu, že přicházíš o hrdiny i jejich výbavu, vzhledem k tomu, že některý questy prostě nedokončíš, a vzhledem k tomu, že v pozdější fázi hry musíš nakupovat trinkety a uzamykat vhodný quirky a negativní za strašný prachy léčt...
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM