Felčar Tarten hrobka
Felčar Tarten hrobka
Nemrtvý felčar má nekonečno jak lečících tak zraňujících kouzel, je to docela nepřijemné, a aby to nebylo málo pan felčar kouzli i když je sražen. Redukci na něm chápu, ale chtělo by to snižit HP, má ho docela dost na to že to je dung pro menší lvly
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Felčar Tarten hrobka
Nemá nekonečno ničeho.sendys wrote:Nemrtvý felčar má nekonečno jak lečících tak zraňujících kouzel, je to docela nepřijemné, a aby to nebylo málo pan felčar kouzli i když je sražen. Redukci na něm chápu, ale chtělo by to snižit HP, má ho docela dost na to že to je dung pro menší lvly
Na vyžádání.
Re: Felčar Tarten hrobka
V takovém připadě se omlouvám, ale z něčeho na mě kouzlit v neustálem sledu musel. Diky za odpověďkarolina wrote:Nemá nekonečno ničeho.sendys wrote:Nemrtvý felčar má nekonečno jak lečících tak zraňujících kouzel, je to docela nepřijemné, a aby to nebylo málo pan felčar kouzli i když je sražen. Redukci na něm chápu, ale chtělo by to snižit HP, má ho docela dost na to že to je dung pro menší lvly
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Felčar Tarten hrobka
Byl jsi tam snad do nekonečna? Nebyl.
A to že kouzlí sražený, jako prostě ho srazíš a on začne castit? Asi taky ne, že? Spíš jen nahoda, že kouzlo doběhlo až po tom co padnul.
A to že kouzlí sražený, jako prostě ho srazíš a on začne castit? Asi taky ne, že? Spíš jen nahoda, že kouzlo doběhlo až po tom co padnul.
Na vyžádání.
Re: Felčar Tarten hrobka
No srazím ho a on prostě ignoruje sražení a kouzlí. Nebyl jsme tam do nekočna pač sem ho prostě domlatil. To maš pravdukarolina wrote:Byl jsi tam snad do nekonečna? Nebyl.
A to že kouzlí sražený, jako prostě ho srazíš a on začne castit? Asi taky ne, že? Spíš jen nahoda, že kouzlo doběhlo až po tom co padnul.
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Felčar Tarten hrobka
Mě ten Felčar tedy přišel dětsky snadný... takový podle vzoru smaragdového pavouka.. "milion" HP, ale jinak neškodný.
Re: Felčar Tarten hrobka
Ani do milionu to nebude, těch hp nemá ani tisíc...Zedral wrote:Mě ten Felčar tedy přišel dětsky snadný... takový podle vzoru smaragdového pavouka.. "milion" HP, ale jinak neškodný.
Na vyžádání.
Re: Felčar Tarten hrobka
neškodny je, jen je otravny stím kouzlenímkarolina wrote:Ani do milionu to nebude, těch hp nemá ani tisíc...Zedral wrote:Mě ten Felčar tedy přišel dětsky snadný... takový podle vzoru smaragdového pavouka.. "milion" HP, ale jinak neškodný.
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Felčar Tarten hrobka
Tak pardon, já ty bosse příště budu dělat milé a heboučké.sendys wrote:neškodny je, jen je otravny stím kouzlenímkarolina wrote:Ani do milionu to nebude, těch hp nemá ani tisíc...Zedral wrote:Mě ten Felčar tedy přišel dětsky snadný... takový podle vzoru smaragdového pavouka.. "milion" HP, ale jinak neškodný.
Na vyžádání.
Re: Felčar Tarten hrobka
hlavně se neuraz že někdo řekl že je někde chyba u něčeho vytvořeného tebou
Pokuď tam není už jsem se omluvil za omyl.*krouti hlavou*
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Felčar Tarten hrobka
No, až někdy půjdeš na Caine, tak budeš rád, když bude kouzlit a ne kosit 
Re: Felčar Tarten hrobka
Hele, Karolinko, udelej specialni i pro totalni neschopy a paskvily, ano prosim?karolina wrote:Tak pardon, já ty bosse příště budu dělat milé a heboučké.
Idealne at to ma obranu nula nula nic - ze by pak paskvil po vyplytvani kouzel dostrilel boss obet lukem...
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Re: Felčar Tarten hrobka
My jsme to šli s trpošema na různých levelech a už od začátku byl Felčar trošku zklamáním v jeho síle. Když už si projdete dung nemrtvaku, kde vam daj krumpáčem kritik za 40hp ani nemrknete, tak příjde na řadu boss, kterej vás ohrozí pouze jedním kouzlem (nějaké zmatení na vůli) a potom už to jsou kouzla za 4-10 hp. Chvilku trvá, než ho uklováte obyčejnou zbraní, ale během toho je jak beránek. Navrhuji mu dát jiné kouzla, silnější.
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
Re: Felčar Tarten hrobka
A nebude pak moc otravnej?tao kan wrote:My jsme to šli s trpošema na různých levelech a už od začátku byl Felčar trošku zklamáním v jeho síle. Když už si projdete dung nemrtvaku, kde vam daj krumpáčem kritik za 40hp ani nemrknete, tak příjde na řadu boss, kterej vás ohrozí pouze jedním kouzlem (nějaké zmatení na vůli) a potom už to jsou kouzla za 4-10 hp. Chvilku trvá, než ho uklováte obyčejnou zbraní, ale během toho je jak beránek. Navrhuji mu dát jiné kouzla, silnější.
Na vyžádání.
Re: Felčar Tarten hrobka
Klidně bych stim souhlasiltao kan wrote:My jsme to šli s trpošema na různých levelech a už od začátku byl Felčar trošku zklamáním v jeho síle. Když už si projdete dung nemrtvaku, kde vam daj krumpáčem kritik za 40hp ani nemrknete, tak příjde na řadu boss, kterej vás ohrozí pouze jedním kouzlem (nějaké zmatení na vůli) a potom už to jsou kouzla za 4-10 hp. Chvilku trvá, než ho uklováte obyčejnou zbraní, ale během toho je jak beránek. Navrhuji mu dát jiné kouzla, silnější.
Život je svině, a teď vypadni mám práci.