Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Zdravím Vás , chtěl jsem, se jen podělit o názor na tenhle opěvovaný film http://www.novinky.cz/kultura/391797-zm ... apria.html film Revenant .
+ 1 - souboj s medvědem je skutečně realistický
+ 2 - obleční zbraně a historie apod jsou realistické
+ 3 - Pěkná příroda a asi i ti indiáni budou OK , indiánky okolo bělošské tvrze - super ano.
+ 4 - Di caprio se opravdu snažil a vůbec herci celkově dobrý.
mínusi - 1- medvěd - ten medvěd je dělaný počítačem, ale to by nevadilo , vadí to že si toho hned všimnete ihned uvidíte že to není skutečný medvěd ale 3D model , hlavně ten záběr na jeho hlavu , ten záběr byl už zbytečný .
- 2 - voda - Z filmu udělali sci fi , člověk který by spadl tolikráte do vody jako on by v zimně v Severoamerických horách nepřežil . V každé příručce mladého skautského bobříka se praví , pokud spadneš celý do vody , okamžitě musíš na bezpečném místě (ne pod strom) rozdělat velký oheň a řádně se osušit - jinak v této drsné studené přírodě zemřeš !!! Je to pravda , voda má v té valící se řece jen tak 4-5 stupňů C . 7 stupňů už nemůže člověk přežít tuším více jak minutu . V tom filmu je ve vodě pořád . Nejhorší ale je , že když vylezete tak to na vás všechno zmrzne .
- 3 - film je v duhé fázi dost utahaný , dlouhý a ba i průhledný , předvidatelný . Chvílama bych řekl , že i nudný.
+ 1 - souboj s medvědem je skutečně realistický
+ 2 - obleční zbraně a historie apod jsou realistické
+ 3 - Pěkná příroda a asi i ti indiáni budou OK , indiánky okolo bělošské tvrze - super ano.
+ 4 - Di caprio se opravdu snažil a vůbec herci celkově dobrý.
mínusi - 1- medvěd - ten medvěd je dělaný počítačem, ale to by nevadilo , vadí to že si toho hned všimnete ihned uvidíte že to není skutečný medvěd ale 3D model , hlavně ten záběr na jeho hlavu , ten záběr byl už zbytečný .
- 2 - voda - Z filmu udělali sci fi , člověk který by spadl tolikráte do vody jako on by v zimně v Severoamerických horách nepřežil . V každé příručce mladého skautského bobříka se praví , pokud spadneš celý do vody , okamžitě musíš na bezpečném místě (ne pod strom) rozdělat velký oheň a řádně se osušit - jinak v této drsné studené přírodě zemřeš !!! Je to pravda , voda má v té valící se řece jen tak 4-5 stupňů C . 7 stupňů už nemůže člověk přežít tuším více jak minutu . V tom filmu je ve vodě pořád . Nejhorší ale je , že když vylezete tak to na vás všechno zmrzne .
- 3 - film je v duhé fázi dost utahaný , dlouhý a ba i průhledný , předvidatelný . Chvílama bych řekl , že i nudný.
Menhiri Dierta
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
prostě tak


Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
S tou vodou to zas tak nerealistický není; měl holt hodně tuhej kořínek a hnala ho pomsta, o tom ostatně ten film je.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Sestra na tom byla a schopnost přežít hlavního hrdiny komentovala ve stylu - Chuck Norris hadra. O vodě se zmiňovala taky (což je teda hodně nerealistický) i o předvídatelném ději, ale přesto ji film nepřišel špatný. Celý film zhodnotila dvěma slovy (spoiler) plazení a jméno nějaké indiánky, jenž si už nepamatuju
.
Asi to nebude tak zlý, ale po tom, co jsem od samého režiséra viděl Birdmana (který měl opravdu parádní obsazení mých oblíbených herců) a byl docela zklamán, tak si tento zimní příběh asi nechám v kině ujít.
Asi to nebude tak zlý, ale po tom, co jsem od samého režiséra viděl Birdmana (který měl opravdu parádní obsazení mých oblíbených herců) a byl docela zklamán, tak si tento zimní příběh asi nechám v kině ujít.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Klasiku http://www.csfd.cz/film/7375-jeremiah-johnson/prehled/ to holt netrumfne no 
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Závěr k Revenantovi - Je to na dnešní dobu dobrý film (Jeremiah Johnson nic nepřekoná) , v 1 půli napínaví a určitě se budete bavit. Nejsou tam žádné historické zhovadilosti jako třeba Henryovka a podobně. Jenom mne trochu zarazilo že se o něm tak strašně básní . S oscarem Di Capriovi klidně zaslouží si ho nebo počkejte až bude hrát Putina (je to jeho sen) .
Menhiri Dierta
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Tak jsem na to koukl. Mno, 1 a třičtvrtě hodiny mi uteklo vcelku zábavně a to i tak, že jsem netušil, že už utekla taková doba. Pořád jsem čekal překvapení, dostal jsem ale konečnou krvavou lázeň ve stylu Quentina. Kdyby někdo přetočil poslední hodinu, rád bych si film i ponechalLuelle wrote:Osm hroznych... Quentin je buh!
PS: hudba od Moricconiho je ale fajn a příjemně doplňuje atmosféru
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Sakra...RoF natočil film s jeho main postavama
(Aria + ta druidí kočkoněco
). Dalo se na to podívat, ale moc od toho nečekejte.
Hint pro kokosáka, proč to skouknout - tu mladší kočkoněco ségru mluví ženská (v originále) co mluví poníky
.
Hint pro kokosáka, proč to skouknout - tu mladší kočkoněco ségru mluví ženská (v originále) co mluví poníky
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
To Zmrtvýchvstání nebylo zase tak zlé, ti co hledí na jakousi nerealističnost, já to beru jako film, kde je to třeba brát s určitou rezervou a brát to tak, že holt ho hnala touha po pomstě (ikdyž ve skutečnosti tomu bylo trochu jinak, viz zajímavosti filmu). Pro mě ten film je hlavně o tom kochat se tou drsnou krajinou.
Osm hrozných je pro mě vcelku zklamání, čekal jsem od toho víc a z oné trilogie byl lepší Nespoutaný Django a nepřekonatelní jsou Hanební pancharti
. Aspoň dle mě. Jako v Osm hrozných se mi líbilo prostředí toho obchodu, to bylo moc fajn. Ale něco zajímavé se v tom filmu dělo až od 65 minuty. To povídání mi až tak nevadí, ale nevím no mohlo to být zkrácené.
Jinak pokud tady je někdo natěšený na http://www.csfd.cz/film/266805-sebevraz ... l/prehled/
Tak doporučuju se podívat (POZOR JE TO MENŠÍ SPOILER) na tohle http://www.csfd.cz/film/363631-batman-u ... m/prehled/ je tam taky skupinka suicide sqaud. Sice je to animované, ale ty hlášky a scénky mě hned vyvedly z omylu, protože jsem si myslel, že to je pro děcka a moc teda není
. Harley je tam super
. Joker taky pobavil
. Deadshot dost dobrý
. Batman tam měl překvapivé části
. A líbila se mi tam Poison Ivy 
Osm hrozných je pro mě vcelku zklamání, čekal jsem od toho víc a z oné trilogie byl lepší Nespoutaný Django a nepřekonatelní jsou Hanební pancharti
Jinak pokud tady je někdo natěšený na http://www.csfd.cz/film/266805-sebevraz ... l/prehled/
Tak doporučuju se podívat (POZOR JE TO MENŠÍ SPOILER) na tohle http://www.csfd.cz/film/363631-batman-u ... m/prehled/ je tam taky skupinka suicide sqaud. Sice je to animované, ale ty hlášky a scénky mě hned vyvedly z omylu, protože jsem si myslel, že to je pro děcka a moc teda není
Last edited by Puxina on 16:45 31. Jan 2016, edited 1 time in total.
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Nejlepší je tohle:
http://blogs.weta.org/tellyvisions/2016 ... wars-roses
Markétu z Anjou ve Válce Růží hraje černoška... ať žije historie a její prznění.
http://blogs.weta.org/tellyvisions/2016 ... wars-roses
Markétu z Anjou ve Válce Růží hraje černoška... ať žije historie a její prznění.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
To mi připomíná tohle
. Sice to není zrovna historie, ale myslím, že pobaví zrovna tak.


Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Říkal jsem si, že to bude úlet, protože Deadpool je dost ujetý a legrační character, ale až tak
to jsem netušil. Dělá si srandu že všeho kolem, ze sebe. ze studia, které to točí a tak. Fakt dobré a nejde to než ohodnotit pěti
tedáá hvězdama, ale ty tu nejsou.
http://www.csfd.cz/film/261379-deadpool/prehled/
PS: Pokud na to někdo půjdete do kina. Počkejte si i na scény po titulcích
.
http://www.csfd.cz/film/261379-deadpool/prehled/
PS: Pokud na to někdo půjdete do kina. Počkejte si i na scény po titulcích
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Také z takových hnid mívám rozporuplné pocity a chápu otrávení jiného hnidopicha, ale musím na druhou stranu souhlasit i s některými názory pod článkem.J.F.Payne wrote:Nejlepší je tohle:
http://blogs.weta.org/tellyvisions/2016 ... wars-roses
Markétu z Anjou ve Válce Růží hraje černoška... ať žije historie a její prznění.
Pořád jsou to jen herci vyprávějící novodobé pohádky o tehdejší době, dokud dovede ten herec zahrát správně tu osobnost a je to příběh, kde rasa nehraje žádnou roli, tak se málo stane.
Úplně věrných historických filmů je málo. Tohle je možná okatější, ale tak jako král Artuš bojující se dvěma meči to můj jemnocit neurazí.
Jak tam někdo trefně poznamenal, v Anglii v době Shakespeara hráli role ženských postav zase výhradně chlapi.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Já chápu, že je to inscenace divadelní hry. Buď to ale teda měla být moderní inscenace se vším všudy, nebo se neměla vůbec snažit tvářit historicky, protože ti černoši v historických kostýmech pozdního 15. století působí pouze směšně. Přitom by pro ně bylo dost lepších rolí, třeba Othello. Konkrétně u Markéty z Anjou víme, že černoška fakt nebyla; přijde mi to stejné, jakoby za sto let nějakej černoch hrál třeba Hitlera.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
A co by teprve bylo breku, kdyby si třeba nějakej běloch zahrál obamu! 
Najdou se tisíce hovad, co budou považovat komentář o tom, že ve středověké anglii nemají co dělat černoši za rasismus. Ti stejní se ale nejspíš okotěj, kdyby třeba M.L. Kinga hrál běloch. At žije rasová rovnoprávnost.
Najdou se tisíce hovad, co budou považovat komentář o tom, že ve středověké anglii nemají co dělat černoši za rasismus. Ti stejní se ale nejspíš okotěj, kdyby třeba M.L. Kinga hrál běloch. At žije rasová rovnoprávnost.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!