To protože to byl obrázek v malém rozlišeníPajule wrote:Ten obrázek byl malej a když to bylo roztáhnutý tak to byl kekelkucik wrote:Ze to tam neplacnes aspon ve slusnym rozliseni?Pajule wrote:Tapeta z FIFkakdyž je tu zas mrtvo
A abych nebyl OT tak mě ted na ploše lítá AC-130. Přikládám bez bordelu

