Ki damage - počet použití by se měl zvyšovat s rostoucím levelem, což se neděje. Mám pouze to jedno co jsem dostal na prvním lvlu samuraje.
Přesný uder - funguje bez problému až na detail, že v combat textu se vypíše jako -casting Značka smrti/casts Značka smrti
K tomu bych měl návrh na úpravu. Schopnost je nejspíš překopčená přimo od prskavek a tudíš má světélkující efekt, cast time a magické zaříkání, což se k samurajovi moc nehodí. Navrhoval bych instatní použití, bez breptání a efekt třeba jako u barbarova rage.
UZAVŘENO: Samuraj
Re: Samuraj
Nechci působit příliš negativisticky, ale moc bych na tahle nová povolání nevsázel. Momentálně asi není nikdo, kdy by měl čas je opravovat a těch chyb tam asi bude dost.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Samuraj
Mě by vcelku zajímalo, jestli ti tu schopnost nemůžou během castu přerušit. Celkem sázím boty že i jo. (pokud sázku prohraju, upozorňuji, že byly použité)
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Samuraj
Ahoj,
Mam takový dotaz. Vzal jsem si ze zvědavosti úroveň Samuraje, ale musím říct,že KI dmg (jak bylo již řečeno) je jen jedna a nefunguje a co je asi hlavní problém, nezvolil jsem si "vyvolenou samurajovu zbraň" protože, žádá nabídka nebyla. Tím pádem hádám,že KI-Síla taky nebude fungovat, protože je k ní zapotřebí mít "zvolenou zbraň" v ruce.
Předem děkuji za rady či připomínky
Mam takový dotaz. Vzal jsem si ze zvědavosti úroveň Samuraje, ale musím říct,že KI dmg (jak bylo již řečeno) je jen jedna a nefunguje a co je asi hlavní problém, nezvolil jsem si "vyvolenou samurajovu zbraň" protože, žádá nabídka nebyla. Tím pádem hádám,že KI-Síla taky nebude fungovat, protože je k ní zapotřebí mít "zvolenou zbraň" v ruce.
Předem děkuji za rady či připomínky
Kapitáán Ajzen Hurikáán
Sneak time= Fun Time !!
Já nejsem magor ! i ten mimozemšťan to říkal, že jsem normální!!!
Sneak time= Fun Time !!
Já nejsem magor ! i ten mimozemšťan to říkal, že jsem normální!!!
Re: Samuraj
Uzavírám - povolání aktuálně pro hráče nedostupné.