UZAVŘENO: Samuraj

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Zeerit
Urozený
Posts: 1582
Joined: 21:02 12. Dec 2013

UZAVŘENO: Samuraj

Post by Zeerit »

Ki damage - počet použití by se měl zvyšovat s rostoucím levelem, což se neděje. Mám pouze to jedno co jsem dostal na prvním lvlu samuraje.

Přesný uder - funguje bez problému až na detail, že v combat textu se vypíše jako -casting Značka smrti/casts Značka smrti

K tomu bych měl návrh na úpravu. Schopnost je nejspíš překopčená přimo od prskavek a tudíš má světélkující efekt, cast time a magické zaříkání, což se k samurajovi moc nehodí. Navrhoval bych instatní použití, bez breptání a efekt třeba jako u barbarova rage.
Attachments
uder.jpg
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Samuraj

Post by kucik »

Nechci působit příliš negativisticky, ale moc bych na tahle nová povolání nevsázel. Momentálně asi není nikdo, kdy by měl čas je opravovat a těch chyb tam asi bude dost.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Samuraj

Post by sandoftime »

Mě by vcelku zajímalo, jestli ti tu schopnost nemůžou během castu přerušit. Celkem sázím boty že i jo. (pokud sázku prohraju, upozorňuji, že byly použité)
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
Nano
Poutník
Posts: 55
Joined: 12:57 01. Feb 2014

Re: Samuraj

Post by Nano »

Ahoj,
Mam takový dotaz. Vzal jsem si ze zvědavosti úroveň Samuraje, ale musím říct,že KI dmg (jak bylo již řečeno) je jen jedna a nefunguje a co je asi hlavní problém, nezvolil jsem si "vyvolenou samurajovu zbraň" protože, žádá nabídka nebyla. Tím pádem hádám,že KI-Síla taky nebude fungovat, protože je k ní zapotřebí mít "zvolenou zbraň" v ruce.
Předem děkuji za rady či připomínky
Kapitáán Ajzen Hurikáán

Sneak time= Fun Time !!
Já nejsem magor ! i ten mimozemšťan to říkal, že jsem normální!!!
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Samuraj

Post by Shaman88 »

Uzavírám - povolání aktuálně pro hráče nedostupné.
Locked