zakladni crafty - diskuze
Re: zakladni crafty - diskuze
uz by melo jit tezit drevo, kovy a kamení
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: zakladni crafty - diskuze
no celkove ty zakladni crafty jsou jen "ochutnavky", jak rikas. Vsechnny jsou si podobne a jsou jednoduche bez premysleni, ale to je tim, ze jsou to proste jen veci, ktere maji produkovat ZAKLADNI potreby pro ostatni crafty. Ale minimalne ukazuji, kudy se ten craft bude ubirat. proste ze ot nebude o hromadnem zpracovavani veci najednou a ze konecnej vyrobek, ktery k necemu ma byt bude opravdu zaslouzenej atd.monstera wrote: No zatím toho z ochutnávky kožešnictví moc není vidět, snad by to mohlo být dobré, ale stejně si myslím, že nejlepší na kraft byla ARK2
A zase se craftí...
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: zakladni crafty - diskuze
Melo by byt opraveno. Kazdopadne hlaste pripadne chyby v nemoznosti zpracovani nekam do chyb, treba do chyb craftu, at to mam nekde pokupe a neplete se to do diskuze.monstera wrote: nejde zpracovat kůže worga
btw i na arkhu jim craft ruinoval ekonomiku.. pamatuju si, jak zmizel krejci z dilen, tusim ze prave kvuli tomu..
A zase se craftí...
Re: zakladni crafty - diskuze
Vyzkoušel jsem slévání a tesařinu v Tartenu - fungují.nomis_b wrote: Jinak jak se ti to zatim libi?? Ja vim, ze si dost velkej crafter na uplne vsech ceskej serverech. Mas nejaky vzkaz, jestli se ti tenhle styl zamlouva? nejaka zpetna vazba by se hodila..
Když chceš opravdu vědět, jak se mi to líbí - moc ne !
Nuda, příšerná nuda, moc operací na jeden jediný kus suroviny.
Snad bylo lepší nechat původní kraft a jen omesit výrobu na jeden kus - zabránit hromadné výrobě.
Jsem zvědavý, co vymyslej na Mintace.. Je to vlastně pokračování ARK2 a Alhambrie, i když se tam změnili lidi a trvá jim to dlouho, třeba z toho bude něco rozumnýho.
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Re: zakladni crafty - diskuze
Tak další chyba/nechyba do mlýnice ... nikde jsem nenašel pracovní rukavice a vzhledem k tomu že i kamínky se musí kopat kompáčem .... hmmm tak to zase nevyzkouším .... takže jdu spát dobrou noc.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: zakladni crafty - diskuze
eeeeeeeJinak jak se ti to zatim libi?? nejaka zpetna vazba by se hodila..
Dostaň se tam kde jsi nikdy nebyl a pak říkej že jsi něco viděl
Re: zakladni crafty - diskuze
Taky se přimlovám za ty rukavice.. druidka je na jednu stranu blbost aby kovala tak nějak zbraně (Within: můj názor
)
Ale když je bojové povolání bez tohodle featu tak ho to docela znevýhodnuje..
Monstera: mě se zdá že ty seš zvyklej na jeden craft kterej se ti líbil, byl jednoduchej, šlo v něm vyrobit moc věcí, nestál tolik čau... mě se líbí tenhle, je trochu složitější, a když chceš vyrobit něco pořádnýho, trochu to trvá.. tak to má bejt, vemte si pána prstenů, tam dali Frodovi Mithrilovou zbroj a jakej to byl unikát, sám pan trpaslík si na sebe oblékal železo, protože Mithrilová zbroj bylo něco... co teprv adamitová, sakra to už musí bejt pecka..
Ale když je bojové povolání bez tohodle featu tak ho to docela znevýhodnuje..
Monstera: mě se zdá že ty seš zvyklej na jeden craft kterej se ti líbil, byl jednoduchej, šlo v něm vyrobit moc věcí, nestál tolik čau... mě se líbí tenhle, je trochu složitější, a když chceš vyrobit něco pořádnýho, trochu to trvá.. tak to má bejt, vemte si pána prstenů, tam dali Frodovi Mithrilovou zbroj a jakej to byl unikát, sám pan trpaslík si na sebe oblékal železo, protože Mithrilová zbroj bylo něco... co teprv adamitová, sakra to už musí bejt pecka..
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: zakladni crafty - diskuze
me nejde o kovani me jde o tezbu ktera je potreba ke "vsem" castem craftu !*protoci oci...placne se do cela a podiva se na knihy craftu *Krata wrote:Taky se přimlovám za ty rukavice.. druidka je na jednu stranu blbost aby kovala tak nějak zbraně (Within: můj názor)
Ale když je bojové povolání bez tohodle featu tak ho to docela znevýhodnuje..
Dostaň se tam kde jsi nikdy nebyl a pak říkej že jsi něco viděl
Re: zakladni crafty - diskuze
Jo špatně sem to přečet sry 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: zakladni crafty - diskuze
muhahah takt edka už to určite propuklo a všichni jsou zavřený v dílnách že jó?

Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: zakladni crafty - diskuze
Chce to nutně pracovní rukavice s Featem na Smrtící zbraně kvůli krumpáči , tohle nemá plno postav, bez toho se craft nedá provozovat ,do pecí k většině craftu se cpe uhlí atd.
Šermína Prstokládková
BON PARI
Filled hard boiled candy with fruit flavours.
BON PARI
Filled hard boiled candy with fruit flavours.
Re: zakladni crafty - diskuze
[quote="Krata"]
Monstera: mě se zdá že ty seš zvyklej na jeden craft kterej se ti líbil, byl jednoduchej, šlo v něm vyrobit moc věcí, nestál tolik čau..
Ne že bych chtěl zcela jednoduchej kraft, ale opakované strkání téhož předmětu do stejné pece šest až desetkrát je dost primitivní. Kdyby bylo řekněme : strč co pece, ohřej, přidej něco, ohřej, pridej ještě něco, ohřej, vyndej a nech vyhladnout, strč znova do pece a přidej něco jiného , ohřej... tak to by bylo taky tak časově dlouhé, ale zajíémavější....
Monstera: mě se zdá že ty seš zvyklej na jeden craft kterej se ti líbil, byl jednoduchej, šlo v něm vyrobit moc věcí, nestál tolik čau..
Ne že bych chtěl zcela jednoduchej kraft, ale opakované strkání téhož předmětu do stejné pece šest až desetkrát je dost primitivní. Kdyby bylo řekněme : strč co pece, ohřej, přidej něco, ohřej, pridej ještě něco, ohřej, vyndej a nech vyhladnout, strč znova do pece a přidej něco jiného , ohřej... tak to by bylo taky tak časově dlouhé, ale zajíémavější....
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Re: zakladni crafty - diskuze
Kdysi mel melvik napad, ze by se napr. jeden ze vzhledu dyky zmenil na sekerku a tim padem by to byla jednoducha zbran a mohli by ji pouzivat vsichni. Mne se ty pracovni rukavice nelibi moc.
Vedoucí týmu Thalie
Re: zakladni crafty - diskuze
Script no_tcq_sl_cena tag me_cmdkrejci CHYBA: PŘÍLIŠ MNONO INSTRUKCÍ
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: zakladni crafty - diskuze
Tak pár postřehů a dotazů:
1)vzhledem k těm záporným vlastnostem(u pracovních rukavic) nevidím v pracovních rukavicích žádný problém(přece jenom kvůli tomu byli udělaný)
2)nelze těžit drahokamínky(testováno u divokých psů a u vlků), i když mám oba druhy krumpáčů, tak mě to napíše, že pro těžbu potřebuji krumpáč(zkoušeno i dláto)
3)rád bych věděl jak funguje ten výkup produktů, zatím to o de mě nikdo koupit nechce – jediný o co mají ve spolku asi zájem tak je jen náhodně vygenerovaný výrobek za trojnásobek(něco jako je lovecká sezona, výkup bylinek) --- v závislosti na tom tedy prozatím doporučuji ostatním hráčům(pokud tedy neví kdo to vykupuje) aby nevyráběli konečné produkty a neutráceli tedy zbytečně za přísady
1)vzhledem k těm záporným vlastnostem(u pracovních rukavic) nevidím v pracovních rukavicích žádný problém(přece jenom kvůli tomu byli udělaný)
2)nelze těžit drahokamínky(testováno u divokých psů a u vlků), i když mám oba druhy krumpáčů, tak mě to napíše, že pro těžbu potřebuji krumpáč(zkoušeno i dláto)
3)rád bych věděl jak funguje ten výkup produktů, zatím to o de mě nikdo koupit nechce – jediný o co mají ve spolku asi zájem tak je jen náhodně vygenerovaný výrobek za trojnásobek(něco jako je lovecká sezona, výkup bylinek) --- v závislosti na tom tedy prozatím doporučuji ostatním hráčům(pokud tedy neví kdo to vykupuje) aby nevyráběli konečné produkty a neutráceli tedy zbytečně za přísady