Výkup zpracovaných kůží

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Výkup zpracovaných kůží

Post by monstera »

v obchodním centru v Karathe výkup kožedělných výrobků na dotaz, kolik mi dá za zboží chyba skriptu
no_tcq_sl_cena, OID 8000dc02, Tag me.cmdkrejci
a výkup zpracovaných kůží jen některých, jen v malém množství a jen někdy - jako u questů s bylinkami !!! to je nepřijatelné !!!
NEJDE SE ZBAVIT HOTOVÝCH kůží ani polotovarů ! Mám jich už plnou persitentní bednu i inventář ! Když jsem do jejich výroby investoval peníze, a ne málo, to je mám naházet do koše ???
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
Awadar
Měšťan
Posts: 200
Joined: 11:29 02. Jan 2008
Location: Brno
Contact:

Re: Výkup zpracovaných kůží

Post by Awadar »

Toto platí pro všechny výrobky, ne jen pro kůže.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Výkup zpracovaných kůží

Post by Rejty »

V cechu ma jit vykupovat vsechno stale a navic k tomu maji davat NPC zakazky podobne bylinkam.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Awadar
Měšťan
Posts: 200
Joined: 11:29 02. Jan 2008
Location: Brno
Contact:

Re: Výkup zpracovaných kůží

Post by Awadar »

tak výkup nefunguje
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Výkup zpracovaných kůží

Post by nomis_b »

aha. sem ho delal sam, musim na to mrknout, ale u nas ani nebyl nainstalovan, takze musim ukecat nejakeho DM at si se mnou chvilku pohraje.. sem byl o vikendu pryc, tak snad se nekdo slituje pak.

Offline vse bezi, jak ma..


EDIT: tak u tech no_tcq_sl_cena
hm hm hm.. hledam hledam... ale stejne tenhle script je pro to, aby vam rekl, kolik vam za to da.. neni vubec zavislej na scriptu, kterym se pak ty veci predavaji obchodnikovi. Chapu ze je blbe, ze nevite za kolik vam to preda, ale slo mu to prodat za 3x vetsi cenu , nez obchodnik ve vedlejsi mistnosti.. a nikdo jiny to asi zatim nekoupi :lol: no kazdopadne zkouseli ste to prodat do Q, nebo jste jen zkouseli, zda zrovna do toho Q neco z toho co mate u sebe nepasuje?? slo to prodat ??

EDIT2: takze byl jsem v cechu obchodniku v karathe(diky Krato) a prodal vyrobeny vicisteny cin (diky Simone) a bez problemu to slo. Akorat je problem, ze jde prodat jen vsechny veci, co mate u sebe, protoze tam chybi stolek na upresneni vykupu, tak to budu muset rict Rejtymu, at ho tam doda. Kupuje to sice jen jedno NPC, ale nasel sem ho asi za 3minuty, takze ho najdete v cechu urite sami take. Kdyby to nefungovalo nadale, tak to nahalste. Ale jak sem se dival, slo to bez problemu.
PROBLEM JE V DAVANI VECI DO PERZIST: TRUHEL !! DOKUD NEBUDE NAPSANE V NOVINKACH? ZE JE TO ZMENENE? TAK VAM SMAZOU TYTO TRUHLY CENU VYROBKU A NEPUJDE PRODAT !!

FIXED
A zase se craftí...
Locked