Rybář Usír - Kel

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Rybář Usír - Kel

Post by Barbar321 »

Rybář Úsír neplatí, co slíbí (nachází se v lokaci Poušť západní stezka - u Kelu (možná východní, nejsem si 100% jistý na které je straně)):

[CHAT WINDOW TEXT] [Thu Jan 21 22:11:51] Rybář Usír: Zrovna toho mam plnou hlavu. Dostal sem objednavku, kterou nestiham vyridit. Kdyz mi tedy prineses 5 tresek tak ti za ne dobre zaplatim
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu Jan 21 22:11:55] Rybář Usír: Jsem velmi zaměstaný, hodila by se mi výpomoc s nachytáním nějakých ryb.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu Jan 21 22:11:58] Ales'sar Maevirr: Kolik mi dáte za to co mám u sebe?
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu Jan 21 22:11:58] Rybář Usír: Hm, dal bych ti za tolik 1 ryb 1000
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu Jan 21 22:12:01] Rybář Usír: Jsem velmi zaměstaný, hodila by se mi výpomoc s nachytáním nějakých ryb.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu Jan 21 22:12:03] Ales'sar Maevirr: Mám tady něco pro Vás.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu Jan 21 22:12:03] Rybář Usír: Tady mas za tech 1 ryb 150 zlatek
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu Jan 21 22:12:03] Získal 150 Zl
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu Jan 21 22:12:03] Ztracený předmět: Treska
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Rybář Usír - Kel

Post by karolina »

Pokus o opravu, může to pak nějaký rybář otestovat? Na jaké koliv rybě, jestli za ní ti questový rybáři dají tolik kolik slíbí.
Na vyžádání.
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Rybář Usír - Kel

Post by Barbar321 »

Nefunguje. Dnes chtěl 6x žraloka, slíbil za kus 800, za 6 kusů dal 720

PS: nebo to bude až po restartu?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Rybář Usír - Kel

Post by karolina »

Barbar321 wrote:Nefunguje. Dnes chtěl 6x žraloka, slíbil za kus 800, za 6 kusů dal 720

PS: nebo to bude až po restartu?

Vždycky je to až po restartu...
Na vyžádání.
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Rybář Usír - Kel

Post by Barbar321 »

Vyzkoušeno, nefunguje.

Dnes chtěl líny. 3ks. Donesl jsem mu dva, napsal mi:

"hm, dal bych ti za tolik 1 ryb 750"

pak

Tady máš za těch 2 ryb 225 zlatek

a sebral 2 líny
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Rybář Usír - Kel

Post by karolina »

hm... a teď kde je chyba... řekla bych, že říká špatnou cenu, než že málo platí..
Na vyžádání.
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Rybář Usír - Kel

Post by sandoftime »

V porovnání s rybáři v karathě i rybářské vesnici by tyhle ceny byly zbytečně přestřelené. Ale pokud v Kelu hodlají za ryby platit 10x víc než jinde, pojedu prodávat tam.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Rybář Usír - Kel

Post by karolina »

sandoftime wrote:V porovnání s rybáři v karathě i rybářské vesnici by tyhle ceny byly zbytečně přestřelené. Ale pokud v Kelu hodlají za ryby platit 10x víc než jinde, pojedu prodávat tam.
Ale ten skript je všude stejnej...

Jo už to mám, pokusím se opravit....
Na vyžádání.
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Rybář Usír - Kel

Post by sandoftime »

Ta cena vždy odpovídá 150% originální ceny ryby. Tohle už jsme se shantee ozkoušeli.

Lín stojí 75 zlatek. tzn. 150% ze dvou línů přesně odpovídá 225 zlatkám.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Rybář Usír - Kel

Post by karolina »

sandoftime wrote:Ta cena vždy odpovídá 150% originální ceny ryby. Tohle už jsme se shantee ozkoušeli.

Lín stojí 75 zlatek. tzn. 150% ze dvou línů přesně odpovídá 225 zlatkám.
Jo,ale tvrdil, že dá 10ti násobek..no nastavila jsem obě hodnoty na 3tojnásobek. Po restartu nebo po tom zítřejším by to mělo odpovídat
Na vyžádání.
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Rybář Usír - Kel

Post by Barbar321 »

Vyzkoušeno, funguje. Dá, co slíbil (za pstruha dal něco přes 200)
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Shantee
Nováček
Posts: 26
Joined: 22:50 01. Feb 2008
Contact:

Re: Rybář Usír - Kel

Post by Shantee »

karolina wrote:Jo,ale tvrdil, že dá 10ti násobek..no nastavila jsem obě hodnoty na 3tojnásobek. Po restartu nebo po tom zítřejším by to mělo odpovídat
Barbar321 wrote:Vyzkoušeno, funguje. Dá, co slíbil (za pstruha dal něco přes 200)
Co se Karathy týká, vyzkoušeno, nefunguje, jak prodejce na náměstí, tak rybář v rybářské dají pouze 150 % za jednu rybu, viz screen.
Image
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Rybář Usír - Kel

Post by karolina »

Tohle je nějakej nesmysl, ten skript je jen jeden....
Na vyžádání.
Shantee
Nováček
Posts: 26
Joined: 22:50 01. Feb 2008
Contact:

Re: Rybář Usír - Kel

Post by Shantee »

karolina wrote:Tohle je nějakej nesmysl, ten skript je jen jeden....
Nesmysl by to byl, kdyby rybář v Kelu fungoval. Dojela jsem tam, abych to vyzkoušela, sice nahlásí že dá 1200 za 3 raky, ale hráč dostane pouze 540, zase viz screen.

Image
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Rybář Usír - Kel

Post by karolina »

Shantee wrote:
karolina wrote:Tohle je nějakej nesmysl, ten skript je jen jeden....
Nesmysl by to byl, kdyby rybář v Kelu fungoval. Dojela jsem tam, abych to vyzkoušela, sice nahlásí že dá 1200 za 3 raky, ale hráč dostane pouze 540, zase viz screen.

Image
Hmmm, v modulu byl starý skript, nechápu to
Na vyžádání.
Locked