zakladni crafty - diskuze

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: zakladni crafty - diskuze

Post by DenGrasse »

v haku se dá nastavit, do jaký proficience zbraň patří, já to ve svym modulu mam tak udělaný...
takže neni problém, aby se sekyrce nebo co to je třeba nastavilo, že ji může užívat simple, monk, rogue, wizzard (celkem je tam myslim 5 pozic, který se daj obsadit.)
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: zakladni crafty - diskuze

Post by Rejty »

Tak to je super.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: zakladni crafty - diskuze

Post by DenGrasse »

jenom upozorňuju, že se jedná o základní druh zbraně (nikoli konkrétní už upravenou), např. krátký meč. Nicméně, v CEPu i jinde jsem viděl, že jsou zbraně přidělané (velké šavle atd). Na to jsem si netroufl, mám jenom změněné parametry klasických zbraní. Pokud bys chtěl, můžu ti ten svuj HAK poslat, nebo pomoci radou.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: zakladni crafty - diskuze

Post by kucik »

Pravda, pravda, kdyzuz se v tom hrabu, tak bych mohl tohle upravit. Takze asi nejlip udelat craftici verze tech samych zbrani.

V blizky dobe bude asi hodne velkej update haku, takze bysme to mohli vzit pri tom.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: zakladni crafty - diskuze

Post by nomis_b »

Takze, podle odzkouseni vykupy funguji, ale nesmite nic davat do perzistentnich truhel !!
(zatim teda opravdu chybi vykupni stolek), kdyz to budete davat do Q ty vyrobky, tak pocita jejich 3x vetsi cenu podle stejne promenne!! (tam je to ale trosku osetrene. koupil by dany vyroek, ale z ceny byste byli nastvani...)

Zkusim na tom zapracovat, ale takhle ty ceny vyrobku sly pruzneji menit, takze sem to delal pres script, nez se nejak usidli nejaka ta cena.
Ale jak vidno, upravime to, aby to slo davat do tech truhel.

Jinak dalsi odladena vec jsou XP, nejak se nam pomichali XP systemy alchymie a zakladni remesla.
U alchymie je min. XP 25 , u zakladnich remesel tomu tak neni. Za trivilani vec dostanete mene.
A zase se craftí...
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: zakladni crafty - diskuze

Post by monstera »

[quote="nomis_b"]Takze, podle odzkouseni vykupy funguji, ale nesmite nic davat do perzistentnich truhel !!
Potvrzuji, funguje výkup pouze u čerstvých výrobků, z truhel je to neprodejné .
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
Awadar
Měšťan
Posts: 200
Joined: 11:29 02. Jan 2008
Location: Brno
Contact:

Re: zakladni crafty - diskuze

Post by Awadar »

Buď je někde chyba, nebo je výkupní cena špatně nastavena(a tedy nepřijatelná).

Měl jsem u sebe 52 prutů cínu a 51 prutů mědi a dostal jsem 60zl(jen cena legur byla 770 zl a to nezohledňuji práci postavičky).

Prosím mrkněte na to – napadá mě možnost, že obchodník nezohledňuje to, že se pruty štočkují
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: zakladni crafty - diskuze

Post by nomis_b »

jo prave sem to tu chtel napsat.. je problem se stackovanim.
kdyby si je rozdelil po 1, tak by to koupil za vice.. delam na tom ted spolecne s tim nemenenim ceny pri perzistentni truhle.

Urcite si mel dostat kol 1500.. na tehle zakladnich kovech nejde nic moc vydelat.. ale u tech lepsich kovu uz je to dost zajimave :wink:
A zase se craftí...
User avatar
Pivo
Měšťan
Posts: 235
Joined: 00:38 11. Dec 2007
Location: Praha
Contact:

Re: zakladni crafty - diskuze

Post by Pivo »

Tak dám do pece vyčištěný cín+legury cín=získal jsi prut cínu.Paráda jenže žádný cín nedostanu.Tohle se stalo po výjmečném restartu.
Dále čistím kov cín a ve finále dostanu prut cínu.
Simon Elken voják Karatské armády s hodností"Jezdec"
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"

Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: zakladni crafty - diskuze

Post by nomis_b »

Pivo wrote:Tak dám do pece vyčištěný cín+legury cín=získal jsi prut cínu.Paráda jenže žádný cín nedostanu.Tohle se stalo po výjmečném restartu.
Dále čistím kov cín a ve finále dostanu prut cínu.
HUH.. na tamtom scriptu se nemenilo vubec nic :shock:

btw kdyz ti to v logu (to zlatym pismem ) napise ziskal jsi prut cinu, mel by si mit prut cinu. Jinak NWN ani nefunguje.. nebo to bylo takovej ten bilej text nad postavu "ziskal si prut cinu" a pak si dostal neco jineho ??
A zase se craftí...
User avatar
Pivo
Měšťan
Posts: 235
Joined: 00:38 11. Dec 2007
Location: Praha
Contact:

Re: zakladni crafty - diskuze

Post by Pivo »

nomis_b wrote:
Pivo wrote:Tak dám do pece vyčištěný cín+legury cín=získal jsi prut cínu.Paráda jenže žádný cín nedostanu.Tohle se stalo po výjmečném restartu.
Dále čistím kov cín a ve finále dostanu prut cínu.
HUH.. na tamtom scriptu se nemenilo vubec nic :shock:

bte kdyz ti to v logu (to zlatym pismem ) napise ziskal jsi prut cinu, mel by si mit prut cinu. Jinak NWN ani nefunguje.. nebo to bylo tkaovej ten bilej text nad postavu "ziskal si prut cinu" a pak si dostal neco jineho ??
Jo v logu mi to psalo získal jsi prut cínu,ale já nic nezískal.

Dal jsem relog a jsem z toho magor ted to zase vypadá,že to jde.
Simon Elken voják Karatské armády s hodností"Jezdec"
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"

Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: zakladni crafty - diskuze

Post by nomis_b »

hm.. no tak ted co s tim?? takovejchle nahodnejch chyb divnyho zamereni se mnozi.. mam to svadet na "pomalost" scriptu, bo sou fakt dost rozsahle.. na chybu diky prenosu online na velkou vzdalenost, na svoji blbost??

Fakt s timhle nemam zkusenosti. Ale asi to tak vypada, ze proste se nekdy sekne nejake to zarizeni, ci se sekne vyroba a ja proste nevim proc. :cry: :cry: :cry:

Delal to i minulej craft?? Ja vim, ze nechutne lagoval, ale jestli se i takhle zasekl??
A zase se craftí...
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: zakladni crafty - diskuze

Post by nomis_b »

tak brzo bude dalsi verze vykupu a Q, ktere by nemeli bugovat. Upravil jsem co sem dalo, ale fakt nemam naladu tomu venovat vice nez 6 hodin v nedeli odpoledne.

Horsi je, ze sem zjistil BIOWARE bug, se kterym nic bohuzel nezmuzu a bohuzel vykup to hodne zneprijemni:
Mame 3 predmety na zemi, vsechny maji spravnou promennou vykupu, vsechny je seberete, stacknou se, a mate stack o 3 vecech, se stejnou promennou. Jakmile vsak date ze stacku jedinou vec pryc, neulozi se ji vubec zadne promenne a to ani ty, co sou v palete primo na navrhu predmetu !! Proste nema ani jednu promennou a tim padem je pro vykup bezcenna..

Bohuzel, nemam jedinou predstavu, jak tohle BIOWARE svinstvo odstranit..

Jedina vec, co pomaha je vlozit novej stack na zem a pak ho znovu sebrat. Tim mate jistotu, ze se stackne do puvodniho stacku, kteremu promenna zustala. a nastavi se tak zpatky pro celej stack. je to dost hloupe, ale nic lepisho bohuzel ani udelat nejde..
A zase se craftí...
User avatar
Sathiran
Nováček
Posts: 11
Joined: 16:54 15. Aug 2008
Location: Kladno
Contact:

Re: zakladni crafty - diskuze

Post by Sathiran »

Je nutne to delat pres promenne a nejde vsechno potrebne navazat treba na tag? Pripadne by slo udelat sadu itemproperties. Bez popisku (neviditelne pro hrace), 1.0 modifikator ceny, +0 level atd., kazdopadne to bude mnohem jednodussi pro persistenci, odstrani se tenhle bug a ted si nejsem jisty, jaky je pomer pouzite pameti a jak rychla je kontrola ma/nema property. Problem je ten, ze bude potreba zmenit itemproperties.2da a tedy zaclenit to do .hak-u
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: zakladni crafty - diskuze

Post by nomis_b »

Pivo wrote:
Jo v logu mi to psalo získal jsi prut cínu,ale já nic nezískal.

Dal jsem relog a jsem z toho magor ted to zase vypadá,že to jde.
ted me napada u toho predani .. dava se hotovej vyrobek momentalne do pece, a to s delay 1.0 sekundy, kvuli no.. to te nemusi zajimat. :wink:

Bude se to menit na jinou vec, ze se to objevi primo u postavy. Ale mozna ta sekunda se protahla lagem na dyl a tobe se to objevilo az pri vlozeni dalsiho vyrobku..
A zase se craftí...
Locked