Přihlašování

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Harwey
Nováček
Posts: 4
Joined: 17:02 08. Aug 2008

Přihlašování

Post by Harwey »

Mám problém u přihlášení. Kdykoliv se pokusím přihlásit, tak se mi objeví hláška: "Byl jsi zaveden."
Jelikož se mi to ještě nestalo, nevím jak si to mám vyložit. Je s tím spojená nemožnost se přihlásit.
Pokud je to dáno BANem tak nevím, protože svoji postavu jsem v soupisku černé banové listiny neobjevil. Děkuji moc za případné odpovědi.
S pozdravy,
Harwey
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Přihlašování

Post by Rejty »

Zkontroluj si IP a CD klic v registraci na webu.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Kapik
Nováček
Posts: 7
Joined: 18:19 29. Aug 2008

Re: Přihlašování

Post by Kapik »

Napisu to sem...stahnul sem si vechno potrebny,postupoval podle navodu jak se pripojit,pripojil sem se,vytvoril postavu dal hrat a objevila se mi cerna obrazovka,tak minutku dve sem na ni koukal a pak to spadlo do menu s hlaskou "casovy limit vyprsel.Byl si odpojen ze serveru".To samy pri dalsich pokusech,i kdyz sem zkousel druhej ucet
Predem diky za rady
Střízlivý nás nedostanou.
A vožralí se nedáme!
Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

Re: Přihlašování

Post by Aznar »

mozna problem s firewallem, treba kerio takhle s oblibou odpojuje, musis to v nem povolit, ale jenom tipuju :-)
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
User avatar
Kapik
Nováček
Posts: 7
Joined: 18:19 29. Aug 2008

Re: Přihlašování

Post by Kapik »

Firewallem to neni,nefunguje mi to ani kdyz ho vypnu...jen dodam,ze dkyz sem pridal do souboru WINDOWS/system32/drivers/etc/hosts radek 127.0.0.1 nwmaster.bioware.com tak mi to hodilo hlasku byl jsi zaveden a ted uz zas ani to
Střízlivý nás nedostanou.
A vožralí se nedáme!
User avatar
Pivo
Měšťan
Posts: 235
Joined: 00:38 11. Dec 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Přihlašování

Post by Pivo »

Jo taky jsem byl zaveden.Důvod?Moje chyba!Na stránkách,kde se člověk přihlašuje http://thalie.pilsfree.cz/index.php?page=login jsem měl jinej nick než ve hře!!Na stránkách jsem měl Pivo a nick ve hře mám Pivas.Pořád mi to psalo byl jsi zaveden.Nick musí být stejný jak na stránkách tak ve hře!!!Nick na Foru můžeš mít jaký chceš.Snad to pomůže.
Simon Elken voják Karatské armády s hodností"Jezdec"
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"

Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
User avatar
Sathiran
Nováček
Posts: 11
Joined: 16:54 15. Aug 2008
Location: Kladno
Contact:

Re: Přihlašování

Post by Sathiran »

Pripadne muze byt jeste problem v IP adrese, v profilu na webu musi byt aktualni IP, jinak to taky takhle vyhazuje
User avatar
Kapik
Nováček
Posts: 7
Joined: 18:19 29. Aug 2008

Re: Přihlašování

Post by Kapik »

Tak uz je to vyreseno,mel sem posunutej radek v nwncdkey.ini,tim padem mi ta utilitka na CDkeye vyhodila nakej divnej cdkey
diky vsem a hlavne melvikovi za rady
Střízlivý nás nedostanou.
A vožralí se nedáme!
Locked