Ne že bych měl koně, na jeho koupi se teprve chystám, ale docela na Thálii postrádám místa, kde by se dal bezpečně ustájit kůň. Na tuto myšlenku mě přivedli zkušenosti ostatních hráčů, hlavně příslušníka těžké jízdy Simona Elkena, který za svojí službu vystřídal už minimálně 6 koňů, což mu jistě přivodilo nemalou psychickou ujmu. Nevím, zda je možné koně krást, ale i bez zlodějů je riziko ztráty koně veliké. Ve větších městech by mohla stát stáj, ve vískách třeba hlídaná ohrada, prostě takové hlídané parkoviště pro koně. Za ustájení by se samozřejmě platilo a jelikož vlastníci koňů bejvají majetní, na poplatcích bych nešetřil. Mohlo by se platit za čas, třeba po hodinách, nebo za každej započatej thalijskej den.
Druhou připomínku bych měl k AC koně, ale nemám ji zatím prověrenou, takže kdyžtak doplním časem. Jen prozradím, že se jedná o vztah AC kůň vs mula