Ahoj. Mám takový problém s připojením. Nainstaloval jsem si NWN na notebook a ve hře mi o píše" připojení k serveru selhalo" . Haky, cep a další věci mám. Odpoledne mi to na stolním Pc normálně jelo a teď to nejde ani na jednom.
Jde stím něco udělat?. Předem díky.
VYŘEŠNO - připojení k serveru selhalo
Re: připojení k serveru selhalo
acc je slonowous1slonowous wrote:Ahoj. Mám takový problém s připojením. Nainstaloval jsem si NWN na notebook a ve hře mi o píše" připojení k serveru selhalo" . Haky, cep a další věci mám. Odpoledne mi to na stolním Pc normálně jelo a teď to nejde ani na jednom.
Jde stím něco udělat?. Předem díky.
Re: připojení k serveru selhalo
ahoj,
po restartu jsem se chtěla přihlásit, ale možná moc brzo a v seznamu postav bylo prázdno. Takže jsem NWN vypnula, chvíli počkala, že to zkusím za chvíli a od té doby mi to píše selhání připojení time out.
po restartu jsem se chtěla přihlásit, ale možná moc brzo a v seznamu postav bylo prázdno. Takže jsem NWN vypnula, chvíli počkala, že to zkusím za chvíli a od té doby mi to píše selhání připojení time out.
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: připojení k serveru selhalo
Šáhla sis do loginu.
LOGCHECKER: Unknown user 'Blondi e'
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: připojení k serveru selhalo
jakože jak se mi to povedlo sakra? 
pochopitelně do tohohle okna nikdy nekoukám prostě automaticky klik, aniž bych to četla
Děkuji =)
pochopitelně do tohohle okna nikdy nekoukám prostě automaticky klik, aniž bych to četla
Děkuji =)
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: připojení k serveru selhalo
jsem jediný, komu se nelze připojit? ("byl jsi zaveden") 
Qoik a Frssk - koboldí komando
Re: připojení k serveru selhalo
Však už jsem psala.Assault wrote:jsem jediný, komu se nelze připojit? ("byl jsi zaveden")
Sirina
Drusila
Jesabel Grymová
Drusila
Jesabel Grymová
Re: připojení k serveru selhalo
Restartováno, běží.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: připojení k serveru selhalo
Derken na hrad!Derken- wrote:Restartováno, běží.
Sirina
Drusila
Jesabel Grymová
Drusila
Jesabel Grymová