VYŘEŠNO - připojení k serveru selhalo

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
slonowous
Nováček
Posts: 10
Joined: 17:48 16. Jan 2010
Location: Tvarůžkárna
Contact:

VYŘEŠNO - připojení k serveru selhalo

Post by slonowous »

Ahoj. Mám takový problém s připojením. Nainstaloval jsem si NWN na notebook a ve hře mi o píše" připojení k serveru selhalo" . Haky, cep a další věci mám. Odpoledne mi to na stolním Pc normálně jelo a teď to nejde ani na jednom.

Jde stím něco udělat?. Předem díky.
slonowous
Nováček
Posts: 10
Joined: 17:48 16. Jan 2010
Location: Tvarůžkárna
Contact:

Re: připojení k serveru selhalo

Post by slonowous »

slonowous wrote:Ahoj. Mám takový problém s připojením. Nainstaloval jsem si NWN na notebook a ve hře mi o píše" připojení k serveru selhalo" . Haky, cep a další věci mám. Odpoledne mi to na stolním Pc normálně jelo a teď to nejde ani na jednom.

Jde stím něco udělat?. Předem díky.
acc je slonowous1
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: připojení k serveru selhalo

Post by Nalkanar »

Server je dnes zaseklý. Zkus to později...
.
User avatar
Luelle
Velmistr
Posts: 1086
Joined: 18:54 20. Dec 2009

Re: připojení k serveru selhalo

Post by Luelle »

ahoj,

po restartu jsem se chtěla přihlásit, ale možná moc brzo a v seznamu postav bylo prázdno. Takže jsem NWN vypnula, chvíli počkala, že to zkusím za chvíli a od té doby mi to píše selhání připojení time out.
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.

„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: připojení k serveru selhalo

Post by kucik »

Šáhla sis do loginu.
LOGCHECKER: Unknown user 'Blondi e'
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Luelle
Velmistr
Posts: 1086
Joined: 18:54 20. Dec 2009

Re: připojení k serveru selhalo

Post by Luelle »

jakože jak se mi to povedlo sakra? :D

pochopitelně do tohohle okna nikdy nekoukám prostě automaticky klik, aniž bych to četla

Děkuji =)
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.

„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
User avatar
Assault
Poutník
Posts: 69
Joined: 16:57 13. Oct 2008

Re: připojení k serveru selhalo

Post by Assault »

jsem jediný, komu se nelze připojit? ("byl jsi zaveden") :roll:
Qoik a Frssk - koboldí komando
Aquila
Obyvatel
Posts: 119
Joined: 17:47 08. May 2015

Re: připojení k serveru selhalo

Post by Aquila »

Assault wrote:jsem jediný, komu se nelze připojit? ("byl jsi zaveden") :roll:
Však už jsem psala. :D
Sirina
Drusila
Jesabel Grymová
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: připojení k serveru selhalo

Post by Derken- »

Restartováno, běží.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Aquila
Obyvatel
Posts: 119
Joined: 17:47 08. May 2015

Re: připojení k serveru selhalo

Post by Aquila »

Derken- wrote:Restartováno, běží.
Derken na hrad!
Sirina
Drusila
Jesabel Grymová
Locked