Je to pravda? Máte s tím někdo zkušenosti?
Když jsem začala na novém NTB hrát Thalii, běhalo mi to docela hladce, teď mi to pořád laguje, ne moc, hrát jde, ale při boji to dost vadí.
Může to být tím, že nedělám žádnou údržbu na počítači, protože jsem se spolehla, že si ji dělá sám od sebe, ani nemám stažený na čistění zvláštní program, nebo to tím být nemůže a počítač opravdu si pročištění provádí sám?
Nevím, jak to poznat.