Broušení kamenů

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Shifter
Měšťan
Posts: 287
Joined: 20:26 05. Dec 2007
Location: KutnaHora/Praha
Contact:

Broušení kamenů

Post by Shifter »

Vybrousíme-li kámen na 100%, oběví se sice v "brusce" vybroušený kámen, ale při dalším spuštění procesu kámen zmizí. Brusič je tak nucen každý dokončený kámen vyndat z brusky a až poté pokračovat. V případě leštění je vše v pořádku, kameny se stackují a lze dál pokračovat v leštení.
Děje se tak s každým tipem drahokamu co jsem měl možnost zkoušet, takže to nebude problém konkrétních druhů.
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
User avatar
Awadar
Měšťan
Posts: 200
Joined: 11:29 02. Jan 2008
Location: Brno
Contact:

Re: Broušení kamenů

Post by Awadar »

Nevím jestli je to chyba nebo záměr, ale slevačství tak funguje taky(vše vytahuji).
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Broušení kamenů

Post by photter »

bych v tom skoro viděl záměr, přece když je už jednou ten šutr vybroušenej, nenecháš ho válet na brusu, by se ti zkurvil, ne ? tosamý, když sleješ ingot kovu asi ho vyndaš z pece, jinak se ti pri další tavbě rozteče
ale nevim, v craftu tolik nejedu
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
Shifter
Měšťan
Posts: 287
Joined: 20:26 05. Dec 2007
Location: KutnaHora/Praha
Contact:

Re: Broušení kamenů

Post by Shifter »

a proč teda veškeré čistěné i legované kovy nemizejí a zůstávají dokud si je v klidu nevyberu? Zůstává tak všechno, jen ty broušené kameny mizej

edit: mluvíme o 100% dokončené činnosti, v průběho se to hází do inventáře. Nebo proč se teda i dokončené produkty nehzážou do invu? Takže buď hlásim chybu v broušení, nebo hlásim chybu v leŠtění a celé slévařině.

edit2: pokud je to záměr, nemohli by se aspoň hotové výrobky házet přímo do invu? Nejsem přítel rychlého craftu, ale tenhle je myslím zdlouhavej dost, aby se musel natahovat ještě víc....
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Broušení kamenů

Post by nomis_b »

1. vsechny crafty jsou stejne dlouhe :D

2. zamer byl vse hazet do invu, at to nemate. Puvodne to bylo vsechno nedokoncene do invu, dokoncene veci zustavali v zarizeni, ale predelaval jsem to tak, aby se vse hazelo do invu a jak vidim, nekde sem na neco pozapomnel. moje chybka :(

predelam to tak, aby se to hazelo vse do invu, pokud to chcete jinak, tak mi to nejak odhlasujte, co se vam vice libi.

3. predelano tak, aby ten brousenej sutr nemizel, kdyby si ho tam nahodou dal z tveho invu zpatky do zarizeni (brusky).

Upozorneni: kdyz tam vsak date treba vice rudy, porad to bude delat jedinej polotovar! to zustava ! nechcem zadnou hromadnou vyrobu.
A zase se craftí...
User avatar
Shifter
Měšťan
Posts: 287
Joined: 20:26 05. Dec 2007
Location: KutnaHora/Praha
Contact:

Re: Broušení kamenů

Post by Shifter »

skvelé, do invu je to v pohodě.
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
Locked