Balení vrhacích seker

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
earil henden
Nováček
Posts: 36
Joined: 11:39 20. Jul 2011
Location: Mladá Boleslav

Balení vrhacích seker

Post by earil henden »

Z balení při vyndání ubyde 100 seker a do inventáře přibude pouze 50... testováno na adamantiových elektrických
Virgish,Lorin,Davis Tylner,Siri
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Balení vrhacích seker

Post by karolina »

Z balení se ze začátku vyndá 100 seker, 50 se ti jich dá do inventáře a 50 vybaví do ruky. Nemohl ses překouknout?
Na vyžádání.
Paulus
WB Thalie
Posts: 1495
Joined: 06:49 17. Apr 2012

Re: Balení vrhacích seker

Post by Paulus »

Udělal sem test
Balení seker - adamantinové elektrické
Původní množství v balení 2923ks.
Balení "použito" - 50 seker skočilo do ruky, 50 seker do inventáře. Celkem tedy 100ks fyzicky vyndáno.
Stav balení po fyzickém získání 100 seker je 2725.
Tzn. rozdíl je 98ks odečteno více než získáno do invu.
Test proveden dvakrát s čistým invem od seker se stejným rozdílem.
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
fuxxo7
Nováček
Posts: 17
Joined: 01:34 06. Feb 2017

Re: Balení vrhacích seker

Post by fuxxo7 »

Aj mne sa toto stalo, neraz, vypadlo 2 x 50 a z balenia odratalo 200 ks.
Locked