Jako reseni problemu s hlaskou o spatnem klici pri logu na multiplayer bych doporucila postup z nasledujiciho textu...
Windowsáci:V libovolném textovém editoru otevřete soubor [win]\system32\drivers\ect\hosts. [win] zastupuje adresář, kde máte nainstalovány Windows (pravděpodobně C:\winnt, C:\winxp, C:\win, C:\windows nebo něco podobného). Zpětná lomítka oddělují adresáře; za posledním lomítkem najdete název hledaného souboru - hosts. Až jej budete mít otevřený v textovém editoru, přidejte na jeho konec nový řádek a do něj napište:
127.0.0.2 nwmaster.bioware.com
Takto upravený soubor uložte a je hotovo.
Linuxáci:V libovolném textovém editoru otevřete soubor /etc/hosts. Na jeho konec přidejte nový řádek a do něj napište:
127.0.0.1 nwmaster.bioware.com
Takto upravený soubor uložte a je hotovo.
Vyresi problem s pripojenim na servr bioware ..pokud ale nekdo pouziva stejny klic na Thalii ,tak to uz to nevyresi.
-Neni z moji hlavy...prevzato z jineho herniho servru.
