Strom vyřešeno
Strom vyřešeno
Nevim kam toto přesně patři ale stalo se mě že se ma postava zasekla ve stromě a nemužu se hnout.Nepomohl ani relog a u maga jsem to řešil odstrčenim v ovladani přitelička tak to fungovalo ale ted ho nemam a tak tam kejsnu na dně propasti.Žadam proto zda mě někdo nebude moc vytahnout.
Re: Strom
Přesunuto do odpovídajícího tématu.
Mohl by si prosím napsat kde se to stalo? (název lokace). Jinak celkově pokud možno nestahovat kůže atd. u tvorů, kteří jsou zaseklí ve stromech a podobných placeablech popřípadě pokud tam "spadnou" po jejich zabití.
Mohl by si prosím napsat kde se to stalo? (název lokace). Jinak celkově pokud možno nestahovat kůže atd. u tvorů, kteří jsou zaseklí ve stromech a podobných placeablech popřípadě pokud tam "spadnou" po jejich zabití.
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách