VYŘEŠENO - feat vylepšený kritický - těžký cep

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Player
Nováček
Posts: 21
Joined: 14:38 11. Jul 2016

VYŘEŠENO - feat vylepšený kritický - těžký cep

Post by Player »

nevím jestli to tu už někde není ale když jsem chtěl cvaknou u téhle zbraně feat na v. kritického zjistil jsem že není v nabídce.

podmínky postava splňuje, má v nabídce úplně vše ostatní krom téhle.
Nějaká rada?
Paulus
WB Thalie
Posts: 1495
Joined: 06:49 17. Apr 2012

Re: feat vylepšený kritický - těžký cep

Post by Paulus »

Poprosím rasu, class a level postavy.
Jaké jsou podle tebe ty podmínky, které tvá postava splňuje?

Pokud to nechceš napsat veřejně tak stačí mě do PM :)

Jinak sem provedl prvotní ohledání nastavení featů a nevšiml, sem si, že by něco bylo nastaveno špatně.
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Decka
Šlechtic
Posts: 311
Joined: 22:35 18. Sep 2010

Re: feat vylepšený kritický - těžký cep

Post by Decka »

Paulus wrote:Jinak sem provedl prvotní ohledání nastavení featů a nevšiml, sem si, že by něco bylo nastaveno špatně.
Těžký cep je smrtící, ale v požadavcích na kritik má exotické zbraně. Feat.2da -> OrReqFeat1 -> 44
Paulus
WB Thalie
Posts: 1495
Joined: 06:49 17. Apr 2012

Re: feat vylepšený kritický - těžký cep

Post by Paulus »

Dle popisu nastavení na NT je nastaven jako exotická takže feat je v pořádku.

http://thalie.pilsfree.cz/forum/downloa ... &mode=view


EDIT: Feat je dle mechaniky ok. Ale Base Item....nikoliv. Má nastavení smrtíci.
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Decka
Šlechtic
Posts: 311
Joined: 22:35 18. Sep 2010

Re: feat vylepšený kritický - těžký cep

Post by Decka »

Dobře, nejspíš jsi teď chtěl napsat, že je nastaven jako exotický ? Okej a dle popisu na webu zde
http://thalie.pilsfree.cz/zbrane-a-vybaveni-51.htm má zase být nastaven jako smrtící. Takže standartní stav, dva zdroje, různé info a reálné nastavení je teda asi pro jistotu takový kompromis, používat ho mužeš jako smrtící a na kritik potřebuješ exotické zbraně.
Paulus
WB Thalie
Posts: 1495
Joined: 06:49 17. Apr 2012

Re: feat vylepšený kritický - těžký cep

Post by Paulus »

Aktuálnost webu...bohužel.....pokud vím tak už bylo několikrát řečeno, že výchozí nastavení se má brát z Mechaniky na foru.

@Decka: No....já bych tomu neříkal kompromis ale špatné nastavení :)
@Kuciku: Udělal sem návrh na úpravu aby to odpovídalo nastavení z webu. Tedy na exotické. Pokud se rozhodnete mít z toho smrtící tak stačí říct a předělám to na smrtící.
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Decka
Šlechtic
Posts: 311
Joined: 22:35 18. Sep 2010

Re: feat vylepšený kritický - těžký cep

Post by Decka »

Paulus wrote:Aktuálnost webu...bohužel.....pokud vím tak už bylo několikrát řečeno, že výchozí nastavení se má brát z Mechaniky na foru.

@Decka: No....já bych tomu neříkal kompromis ale špatné nastavení :)
@Kuciku: Udělal sem návrh na úpravu aby to odpovídalo nastavení z webu. Tedy na exotické. Pokud se rozhodnete mít z toho smrtící tak stačí říct a předělám to na smrtící.
Neuraž se ale..
Tak už to info z webu pro jednou celé smažte. Když přijde nový hráč, tak si těžko bude pročítat 10K stran na foru, jestli někdo někde zmínil, že informace z webu jsou neplatné. Například já jsem nikdy nic takového nepostřehl, i když věřím, že někde to tu napsané bude. Btw jsem zvědav, kolik hráčů se přihlásí o relevel, protože ty cepy po přeřazení do exotic budou moct hodit do koše.
Paulus
WB Thalie
Posts: 1495
Joined: 06:49 17. Apr 2012

Re: feat vylepšený kritický - těžký cep

Post by Paulus »

Decka wrote:
Paulus wrote:Aktuálnost webu...bohužel.....pokud vím tak už bylo několikrát řečeno, že výchozí nastavení se má brát z Mechaniky na foru.

@Decka: No....já bych tomu neříkal kompromis ale špatné nastavení :)
@Kuciku: Udělal sem návrh na úpravu aby to odpovídalo nastavení z webu. Tedy na exotické. Pokud se rozhodnete mít z toho smrtící tak stačí říct a předělám to na smrtící.
Neuraž se ale..
Tak už to info z webu pro jednou celé smažte. Když přijde nový hráč, tak si těžko bude pročítat 10K stran na foru, jestli někdo někde zmínil, že informace z webu jsou neplatné. Například já jsem nikdy nic takového nepostřehl, i když věřím, že někde to tu napsané bude. Btw jsem zvědav, kolik hráčů se přihlásí o relevel, protože ty cepy po přeřazení do exotic budou moct hodit do koše.
Offence not taken :)

Já si uvědomuji, že to není košér. Předal jsem to na WB forum k diskuzi.
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Player
Nováček
Posts: 21
Joined: 14:38 11. Jul 2016

Re: feat vylepšený kritický - těžký cep

Post by Player »

No tak to je přesně ono, já to četl tu úpravu zbraní a viděl tam edit: smrtící

Takže co teď mám dělat? bojovníkova specializace na zbraň, zaměření na ni jde vzít v. kritik ne...

Pokud se plánuje úprava další kde ji nevezmu ani do pracky jsou mi ty featy k nicemu a tedy poprosím o rlvl a jinou zbraň, pokud to zůstane jak je a půjde na ni vzít ep. specializace tak i v. kritik oželím a u zbraně zůstanu.
Paulus
WB Thalie
Posts: 1495
Joined: 06:49 17. Apr 2012

Re: feat vylepšený kritický - těžký cep

Post by Paulus »

Player wrote:No tak to je přesně ono, já to četl tu úpravu zbraní a viděl tam edit: smrtící

Takže co teď mám dělat? bojovníkova specializace na zbraň, zaměření na ni jde vzít v. kritik ne...

Pokud se plánuje úprava další kde ji nevezmu ani do pracky jsou mi ty featy k nicemu a tedy poprosím o rlvl a jinou zbraň, pokud to zůstane jak je a půjde na ni vzít ep. specializace tak i v. kritik oželím a u zbraně zůstanu.
Strpení....jak sem psal nahoře. Dal jsem to k posouzení.
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Paulus
WB Thalie
Posts: 1495
Joined: 06:49 17. Apr 2012

Re: feat vylepšený kritický - těžký cep

Post by Paulus »

Od nového haku bude těžký cep nastaven jako exotická zbraň. U některých postav bude pak potřeba poté relevel (s novým hakem). Tabulka zbraní a vybavení na webu byla smazána a tedy je platná tabulka z Mechaniky zde na foru. Postupně to projdu na případné odchylky oproti skutečnému nastavení a chyby.
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Zedral
Obyvatel
Posts: 122
Joined: 19:01 18. Oct 2015

Re: feat vylepšený kritický - těžký cep

Post by Zedral »

Paulus wrote:Od nového haku bude těžký cep nastaven jako exotická zbraň. U některých postav bude pak potřeba poté relevel (s novým hakem). Tabulka zbraní a vybavení na webu byla smazána a tedy je platná tabulka z Mechaniky zde na foru. Postupně to projdu na případné odchylky oproti skutečnému nastavení a chyby.
Jen bych rád upozornil, že podobný problém má celé WM na exotické zbraně. zbraně nově dodané jako je dvoubřitý scimitar také. jak jsem se na to koukal, tak se sice zobrazí feat že si postava vybrala chosen weapon, ovšem ty bonusy do Ab se nezapočítávají. jak jsem psal v topicu chyby povolání asi před rokem. pokud to budeš procázet a víš kde hledat tak bys to měl najít. za mne mohu zodpovědně říct že WM nefunguje s Dvoubřitým mečem, dvoubřitým scimitarem a ještě nějaký hráč kdysi psal že nefunguje halapartna... a jiný mám za to že nefunguje ani kosa.
Paulus
WB Thalie
Posts: 1495
Joined: 06:49 17. Apr 2012

Re: feat vylepšený kritický - těžký cep

Post by Paulus »

Postupně procházím vše od úplně základního nastavení. Nastavovat přímo classy případně opravovat bez jednotného nastavení například zbraní by bylo složité a zdlouhavé. Poprosím o trpělivost i co se týče classů :)

Dále proprosím jen příspěvky přímo k tomuto tématu nebo založit jiný topic případně dopsat informace k současným topicům s tím souvisejícími. Jsem si vědom i věcí kolem WM.

Otevřené to tu ještě chvíli nechám pro případné doplňující dotazy a odpovědi.

EDIT: Požadavek na Zaměření na zbraň - Těžký CeP - také opraveno na exotické.
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Zedral
Obyvatel
Posts: 122
Joined: 19:01 18. Oct 2015

Re: feat vylepšený kritický - těžký cep

Post by Zedral »

Paulus wrote:Postupně procházím vše od úplně základního nastavení. Nastavovat přímo classy případně opravovat bez jednotného nastavení například zbraní by bylo složité a zdlouhavé. Poprosím o trpělivost i co se týče classů :)

Dále proprosím jen příspěvky přímo k tomuto tématu nebo založit jiný topic případně dopsat informace k současným topicům s tím souvisejícími. Jsem si vědom i věcí kolem WM.

Otevřené to tu ještě chvíli nechám pro případné doplňující dotazy a odpovědi.

EDIT: Požadavek na Zaměření na zbraň - Těžký CeP - také opraveno na exotické.

Díky za to!!!
Player
Nováček
Posts: 21
Joined: 14:38 11. Jul 2016

Re: feat vylepšený kritický - těžký cep

Post by Player »

Mohu tedy požádat o rlvl když se cep bude stehovat mezi exotiku?
Locked