Žorž wrote:Uvidíme, jak půjde zajistit, ale určitě bych něco menšího bral. A dopravou problém v mém případě nebude, tramvajenku mám.
Sám jsem chtěl lokální pražský srázek naplánovat, ale to víte, jak je to s mou akceschopností...

Určitě skvělej nápad, setkání nikdy není dost, i když nemusejí být zrovna hromová....nazval bych to takovou...pražskou, předplzeňskou přípravkou na další velký sjezd v Plzni.
Što éto takoja "tramvajenka" .... nemyslíš ty šalinkartu?
A s tou Pražsko - Plzeňskou přípravkou to myslíš tak, že kluci Kolíňáci a my z Velkomoravské metropole tam nesmíme jó. Cssss *zasyčí a mlaskne*
Ale teď vážně ... táhnout to do 5 do rána je nanic, člověk je pak druhý den rozsekaný na cáry a o půl jedné mi to přijde zase brzo. Takovej bráchy by to asi nevydržel sedět do 5 v hospodě, zkusím prošmejdit net a zjistit, jestli se něco nedá v Praze schrastit. Jen mi pánové poraďte po kterých čtvrtích se dívat, lépe řečeno, kde by jste si chtěli sednou ... nějaký dobrý podnik, který nám chcete ukázat .... a já se vrhnu do víru vyhledávání.
T.