Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Warcraft je super, stojí to za to. Hlavně felácká magie.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Tak jistě, je to Warcraft.J.F.Payne wrote:Warcraft je super, stojí to za to. Hlavně felácká magie.
Od toho nikdo nic horšího než epic čekat nemohl.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Shodou okolností jsem na tom byl taky včera v kině, ale nechtěl jsem jít na 3D, takže jsem byl na tom normálním s titulkama. A za mě super film
Hodně se mi tam líbily postavy Durotana a Lothara. Jen škoda že jeden z nich už není. Spíš by mě zajímalo jak se jmenoval ten ork s tím kladivem? Nějak jsem si to jeho jméno nezapamatoval.
Už ve hře na mě Medivh působil tak nějak podezřele a přeneslo se to i na film.
A legrační scénky ..... Murloc v řece a ta proměna vojáka na ovci
Bojové scény ať už co se týká magie nebo klasického boje super.
Teď nezbývá než se těšit na další díly. Doufám že prostor dostanou i ti Nemrtví (démon do kterého se proměnil Medivh, byl parádní).
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Ten Orc s kladivem byl Doomhammer (kladivo z houby, jak ho někteří znají). Musím říct, že to byl nejvíc epický film, na kterém jsem kdy byl a Travis Fimmel v roli Lothara byl nejlepší cast.
Jaromír Rozhodný - Paladin s volnějším výkladem víry
When they face death, they're all alike. No right or wrong, rich or poor. No matter who they served before. Good or bad, they're all the same. Rest side by side now...
When they face death, they're all alike. No right or wrong, rich or poor. No matter who they served before. Good or bad, they're all the same. Rest side by side now...
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Orgrim, po něm pojmenovali orkové svoje hlavní město.
A trochu to pomotali, Orgrim neměl být členem Frostwolfů ale Blackrocků.
A trochu to pomotali, Orgrim neměl být členem Frostwolfů ale Blackrocků.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Ano, Orgrim Doomhammer
Jaromír Rozhodný - Paladin s volnějším výkladem víry
When they face death, they're all alike. No right or wrong, rich or poor. No matter who they served before. Good or bad, they're all the same. Rest side by side now...
When they face death, they're all alike. No right or wrong, rich or poor. No matter who they served before. Good or bad, they're all the same. Rest side by side now...
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
http://truththeory.com/2016/06/24/21-mi ... nk-deeply/
Hodně zajímavě vypadající seznam. Dnes jsem z něj shlédl snímek Frequencies a bylo to víc než fajn
.
Hodně zajímavě vypadající seznam. Dnes jsem z něj shlédl snímek Frequencies a bylo to víc než fajn
"Nikdo není beznadějněji zotročen než ten, kdo falešně věří, že je svobodný."
Johann Wolfgang von Goethe
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Viděli jste někdo nový Den nezávislosti? Jak se česky jmenuje ta organizace ESD, Earth Space Defense?
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
2046 je prý velmi dobrý film a velmi dobrá kniha kniha... je to trilogie, asi si to dnes pustím.Sielencer wrote:http://truththeory.com/2016/06/24/21-mind-bending-movies-that-make-you-think-deeply/
Hodně zajímavě vypadající seznam. Dnes jsem z něj shlédl snímek Frequencies a bylo to víc než fajn.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
- Kathermara
- Šlechtic
- Posts: 454
- Joined: 21:00 13. Jul 2010
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Warcraft: Taky jsem viděla, bylo to super, reálie si už stejně moc nepamatuju (jen tak zhruba, hrála jsem to před pár lety...), někteří odborníci nadávali nad nepřesnostmi, ale mě to tedy nezklamalo. Plus ten démon na konci - a teď už si nevzpomínám jak se tomu říká - měl pokud vím ve hře "kamarády" a podíleli se na Arthasově pádu. Takže jsem zvědavá, jestli bude další díl a jak s tím naloží dál. Už na tenhle jsem čekala nějakých 6 let od chvíle, kdy oznámili, že bude. A pak už se to jen posunovalo až do letoška.
PS: Byla na tom se mnou kupodivu máti, která fantasy až tak moc nežere (je spíš na sci-fi), ale i ta říkala, že to šlo, ačkoli ne všemu rozuměla
Jen ji štvalo, že to bylo smutný, což mně nevadí. Šťastné konce jsou tak trapně nerealistické... ne dobrá, někdy je mám ráda, ale u tohohle naopak smutný konec sedl.
Ale co jsem hlavně chtěla k seriálům - Once Upon a Time. Pohádkovější fantasy, kdo nezná, ale musím uznat, že Ramp je asi nejlepší seriálový záporák jakého jsem kdy viděla. Podle mého dokonalé zákonné zlo. A udělat dojem na mě je vážně těžké, takže za to a některé jiné postavy musím dát onomu seriálu velké plus
PS: Byla na tom se mnou kupodivu máti, která fantasy až tak moc nežere (je spíš na sci-fi), ale i ta říkala, že to šlo, ačkoli ne všemu rozuměla
Ale co jsem hlavně chtěla k seriálům - Once Upon a Time. Pohádkovější fantasy, kdo nezná, ale musím uznat, že Ramp je asi nejlepší seriálový záporák jakého jsem kdy viděla. Podle mého dokonalé zákonné zlo. A udělat dojem na mě je vážně těžké, takže za to a některé jiné postavy musím dát onomu seriálu velké plus
Chaotic Evil Mistress
Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu
Valindra - bardka ze Sluneční říše
Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu
Valindra - bardka ze Sluneční říše
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
http://www.csfd.cz/film/348622-penny-dreadful/prehled/
Penny Dreadful
Kde jinde se setkají Vlkodlak, Dracula, Doktor Frankenstein s jeho "monstry", Doktro Jekyll, profesor Van Helsing, Dorian Gray a další?
Pro mne skvělý seriál s poměrně "neotřelými" životními příběhy hlavních postav než jak je známe (a přitom se nejedná jen o nějaké znásilnění klasiky). Osobně se mi líbí.
Penny Dreadful
Kde jinde se setkají Vlkodlak, Dracula, Doktor Frankenstein s jeho "monstry", Doktro Jekyll, profesor Van Helsing, Dorian Gray a další?
Pro mne skvělý seriál s poměrně "neotřelými" životními příběhy hlavních postav než jak je známe (a přitom se nejedná jen o nějaké znásilnění klasiky). Osobně se mi líbí.
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Tak jsem konečně zkoukl i prodlouženou verzi Watchmen http://www.csfd.cz/film/224865-strazci- ... n/prehled/ a je to hodně povedený drsný komiksový film.
Škoda že v R ratingu nenatočili i Sebevražedný oddíl http://www.csfd.cz/film/266805-sebevraz ... dil/videa/ , který by si to zaloužil
Škoda že v R ratingu nenatočili i Sebevražedný oddíl http://www.csfd.cz/film/266805-sebevraz ... dil/videa/ , který by si to zaloužil
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Tak, Dr. Strange - velmi dobře koukatelné, povedení efektové. Drobátko zklamání nad tím, že opět šlo spíš o takovou výplň, vývoj šel dost rychle a epickost nebyla zdaleka taková, jak být mohla. Takovej Antman byl lepčejší IMHO. Ale doporučit se to dá, zvláště pak fandům do magie.
PUF!
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
http://www.csfd.cz/film/379848-prichozi/prehled/ pro mě zatím nejlepší film tohoto roku 
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Viděl někdo už http://www.csfd.cz/film/411301-hacksaw- ... y/prehled/ ?
Přemýšlím na to jít do kina, vypadá to fajn. Tak snad to stojí za to
Přemýšlím na to jít do kina, vypadá to fajn. Tak snad to stojí za to
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka