Přijde mi že jste hodili evil postavy do kategorie "tupý *cenzured* co povolává nemrtvá, demonická stvoření protože nemá mozek a netuší že jakýkoliv potkání jiný osoby se téměř rovná RP smrti" V podtemnu by se asi mohlo skákat nad vzhledy radostí a slintat blahem, ale na povrchu už ne. Myslím že ani bohové nejsou tak tupí aby své ovečky posílali na rychlou popravu něčím takovýmhle
Tolik ke smysluplnosti zákonného zla že ? Možná chaotický s ubohou inteligencí uctívající právě toho Gordula, ale kdo by to hrál když to nebude mít budoucnost.
Co když s knězem neuctívám zlého boha? Proč tam tu habaďuru mám? Kdyby to bylo vázaný na boha přímo ne na přesvědčení, ale taky to není dobré řešení, protože jak říkám povolanýho si prostě nevyvolá. Už vidím ty telly "to ignoruj za povolaný nemůžu". Zbytečná omezující úprava, která lidem nic nedá.