Po posledním update drží. Mám přes 20hodin a ani jednou nepadlo.Molly23 wrote:Taky vlastním Black Death. Hrozně mi to začalo padat, tak jsem se na to nějak vybodl.
Na jakých PC hrách ujíždíte?
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Proč nehratelný?soul1 wrote:s Wurmem souhlasím s Paulusem.
Life is Feudal je stále v tuhle chvily naprosto nehratelny.
.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
prostě postrada smysl. neda se tam skoro nic dělat. upřimně očekaval jsem od te hry vic než jen simulator chození po prazdne zemí kde jedine co mohu dělat je si postavit domek a jit zabit jineho hrače je to jako Rust ve středověku. ta hra zatim postrada to něco víc co by mohla nabidnout
Gorag - Neuvěřitelna sila, žadna inteligence. -_Lost_-
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Tož, No Mans Sky, cca 10 hodin za mnou. Dojmy - naprosto bezva, pokud hledáte:
- nekonečný vesmír
- těžba, craftění
- vylepšování výbavy a lodičky
- objevování dějové linie
- relaxační procházky po planetách
- objevování
Není to pro vás, pokud chcete:
- střílet obludy
- střílet jiné hráče
- něco stavět
- silnou dějovou linii
Taková klidná, relaxační věc, když člověk potřebuje trochu vypnout a nic neřešit
- nekonečný vesmír
- těžba, craftění
- vylepšování výbavy a lodičky
- objevování dějové linie
- relaxační procházky po planetách
- objevování
Není to pro vás, pokud chcete:
- střílet obludy
- střílet jiné hráče
- něco stavět
- silnou dějovou linii
Taková klidná, relaxační věc, když člověk potřebuje trochu vypnout a nic neřešit
PUF!
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Pro mě No mans sky určitě není. Ale zase Elite Dangerous! To jo!
- nekonečný vesmír
- těžba, craftění
- vylepšování výbavy a lodičky
- objevování(tvoření) dějové linie
- relaxační procházky(projížďky v SRV) po planetách
- objevování
Není to pro vás, pokud chcete:
- střílet obludy (můžem kosit piráty!)
- střílet jiné hráče (Tohle taky můžem!)
- něco stavět (tohle zatím nemůžem
)
- silnou dějovou linii (nevím jak je politika silnou linií)
Navíc hlasové ovládání lodi k tomu je paráda + důraz na větší "realizmus"
Nicméně. No Mans Sky je relaxační pohodovka. Elite Dangerous je pro náročnější lidičky.
- nekonečný vesmír
- těžba, craftění
- vylepšování výbavy a lodičky
- objevování(tvoření) dějové linie
- relaxační procházky(projížďky v SRV) po planetách
- objevování
Není to pro vás, pokud chcete:
- střílet obludy (můžem kosit piráty!)
- střílet jiné hráče (Tohle taky můžem!)
- něco stavět (tohle zatím nemůžem
- silnou dějovou linii (nevím jak je politika silnou linií)
Navíc hlasové ovládání lodi k tomu je paráda + důraz na větší "realizmus"
Nicméně. No Mans Sky je relaxační pohodovka. Elite Dangerous je pro náročnější lidičky.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Jako v no mans sky se obludy střílet daj, ale je to tak nějak nuda a za chvilku tě pujdou pokosit sentinely 
PUF!
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Jako čtu o tom hodně kontroverze a jsem rád, že jsem těch 60 éček neplatil no. To spíš možná počkám na Dual Universe, to vypadá docela zajímavě. Pak ještě Star Citizen.
Ale zkušenost mám jedině s tím Elite Dangerous a tam je to s partou kámošů paráda.
Ale zkušenost mám jedině s tím Elite Dangerous a tam je to s partou kámošů paráda.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Okolo No Man's Sky je hodně kontroverze kvůli mizernýmu marketingu. Nikdo vlastně nevěděl o čem ta hra pořádně je dokud to nevyšlo. Každej si myslel něco jinýho a pak to takhle dopadá.
Jo a od Star Citizena bych se držel dál.
Jo a od Star Citizena bych se držel dál.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Takže něco jako stařičká X3-reunion?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Kdyby se někdo chtěl podívat na mé skromné albíčko z Elite Dangerous. Grafika na médium, všechno záběry přímo ze hry. Vesmír není tak plný života jako v NMS, ale když si k tomu pustíte vážnou hudbu, tak je to impozantní. Když jsem lítal s náklaďákem tak pro atmošku byl ideální klasický rock a do soubojů jedině soundtrack ze Star Wars
.
http://missak23.rajce.idnes.cz/Elite/
http://missak23.rajce.idnes.cz/Elite/
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
-
John_Faker
- Nováček
- Posts: 41
- Joined: 02:15 28. May 2011
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Ahoj,
nehrajete někdo ještě nějakou jinou fantasy MNORPG co by jste mi doporučili. Dostal jsem chuť se projít po nějakým pěkným, barevným světě..
Nejlépe f2p... Stáhnul jsem si teď Black Desert, než jsem zjistil, že je v EU placenej...uups
Jinak samozřejmě Thalie je krásná dostatečně....ale i tak bych rád mrknul co se děje jinde...
Díky za případný typ... Mějte se JF
nehrajete někdo ještě nějakou jinou fantasy MNORPG co by jste mi doporučili. Dostal jsem chuť se projít po nějakým pěkným, barevným světě..
Nejlépe f2p... Stáhnul jsem si teď Black Desert, než jsem zjistil, že je v EU placenej...uups
Jinak samozřejmě Thalie je krásná dostatečně....ale i tak bych rád mrknul co se děje jinde...
Díky za případný typ... Mějte se JF
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Já teď ujíždím na Total War: Warhammer. Nejlepší fantasy strategie ever, a rasy hodně vymakané.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Je to parádní hra. Trochu mě tam teda štve nastavení obtížností. Neskutečně umělý a vyšší obtížnost hře spíš ubírá než přidává, ale to je u mě jediný negativum samotný hry. Pak může být v budoucnu trochu problém s tucty malých DLC, časem se cena asi vyšplhá hodně vysoko.J.F.Payne wrote:Já teď ujíždím na Total War: Warhammer. Nejlepší fantasy strategie ever, a rasy hodně vymakané.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka