photter wrote:jo, pěkný, děkuju za zvopakování ale jestli správně rozumím tomu, co Jeanes píše, tak nemá problém ani s multiplajrem, ani s thálií ale nepustí NWN vůbec, ani singla, ani hovno
takže zpět k věci, Jeanesi, napiš přesně postup jak spouštíš, na co klikáš a co se po kliku objeví, na něco už přijdem
Píše tam, že zapne hru a chce to po něm znovu klíč, ještě než se objeví menu.
To znamená, že:
a) Má špatně klíče v nwncdkey.ini
b) Z nějakýho důvodu to nedokáže správně přečíst nwncdkey.ini
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM. *********************************************** Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
já sem NWN mockrát neinstaloval, není to třeba, stačí nakopírovat
ale pokud si vzpomínám, tak to klíče chce při instalaci (a bez klíčů ani nezačne instalovat) a po spuštění už to žádný klíče nechce - jelikož nemá origo, soudím, že má nějakou cracklou verzi a zdá se mi, že je buď cracklá špatně, nebo neudělal něco, co měl při crackování udělat - a tudíž mě zajímá, na co kliká a co mu to po kterým kliku hlásí nebo udělá
NWN de spustit přes nwn.exe, nwnmain.exe a některý cracklý verze spouštěj přes různě upravený exy, ppř. přes launcher, zajímá mě, jestli použil crack pro 1.69 a bude mě zajímat, jestli si NWN myslí, že je spouštěný prvně nebo ne, má to někde zapsaný v některým iníčku
bez těchdle informací se asi dál nedostanem...já teda určitě ne
Pokud má NWN v nwncdkey.ini špatný klíče, zeptá se na ně znova. To mam odzkoušený.
Cracky nepřipadají v úvahu, protože v jakýkoliv krabicový verzi najdeš nanejvýš tak 1.67 a update na 1.68 nebo 1.69 jakejkoliv crack přepíšou.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM. *********************************************** Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
photter wrote:to mi pravě nesedí, že se na nějakej klíč napřed nechá nainstalovat a pak ho nechce
Souhlas. Proto si myslim, že má buď nakopnutej ten soubor, nebo má v kompu víc instalací NWN.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM. *********************************************** Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Tak to koumám...
NWN nemám nainstalované dvakrát, nechávám tam původní cestu a odinstalovával jsem staré.
Klíče v nwncdkey.ini jsem zkoušel prohazovat, ale bez úspěchu
Ty kliče které tam mám na jiném kompu fungují.
Když pustím hru poprvé po instalaci, tak nabehne nastavování všeho možného.
Hru necrackuju.
Tady je můj soubor nwncdkey.ini, kdyžtak mrkněte co je tam špatne
;These are your CD Keys for Neverwinter Nights.
;DO NOT share these CD Keys with ANYONE.
;Apart from this installation, or when registering with the Official Neverwinter Nights Community Site [http://nwn.bioware.com], BioWare and Atari will NEVER ask you for this CD Key.
Nainstaloval jsem si hru poprvé se vším potřebným na Thlaii, hra běžela, ale nepřipojil jsem se na net, kvůli tomu, že měl někdo stejný key jako já. Ale singl jsem mohl hrát. Tak jsem přeinstaloval hru, tím samým způsobem jako prvně, pouze jsem zadal klíče z generátoru, no a začalo to blbnout. Všechny věci v tom pořadí jak mám. prvně CEP, pak patch, pak haky, tlk, a hudbu, nakonec update haku a tlk.
Tedkon pouštím hru exáčem "nwn" naskočí tabulka s menu. Klepnu na "Play" nebo "na DM Client" hra se rozeběhne, nechám projet reklamy a čekám, že uvidím menu ve hře, ale místo toho tam naskočí černá obrazovka, nápis "enter your original NWN CD KEY" a pod nápisem kolonky na vyplnění keye.
*utírá si čelo a snaží se neskřípat zubama...*
Nevim si rady :/
Bůh s náma a dobré pryč!
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Ozkoušel bych ty klíče, ale budu u doma asi až zejtra večer.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM. *********************************************** Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Jeanes wrote:místo toho tam naskočí černá obrazovka, nápis "enter your original NWN CD KEY" a pod nápisem kolonky na vyplnění keye.
i tady si zkousel nahodne zadavat ty CD keye co mas v nwncdkey.ini? myslim v jinym poradi
tusim mi to delalo kdysi davno taky a problem byl v tom, ze 1. klic v nwncdkey.ini nemusi byt prvni co se zadava ve hre, vzpominam snad, ze sem tam nektery snad i zadaval 2x a nektery vubec, ale to uz si nepamatuju...
proste zkousej kombinace
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka Grul - postrach Ivory
Jsem předělal windows, zadal nové klíče a přepsal ve windows adresu masterserveru, nevim co bylo špatně, ale paráda podařilo se!
Včera už jsem sklízel první jezevce (kosou) je to jednoduché, ale musíte je jako správný houbař utínat těsně nad zemí a ty nožičky tam nechávat, aby mohli vyrůst noví jezevci pro další hrdiny
Díky moc všem za pomoc
Bůh s náma a dobré pryč!
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea