Když postava vjede do lokace ve dne, po pláních se prohání stádečko zeber a antilop. Samo o sobě moc pěkné. Jen kdyby neměly nastavení jako nepřátelské. Tedy červené jméno. Pak zbytečně na postavu útočí a vzápětí umírají aniž by z nich byl nějaký užitek. Kdyby byla tato zvěř nastavena jako třeba laně v Dorenském hvozdu (neutrální? modré jméno), bylo by možná hezčí.
EDIT:
ve stejné lokaci se mojí postavě nedaří vysekat ze stromů dřevo. Postava dojde ke stromu, po kliknutí na modrý obláček se v levém horním rohu obrazovky zobrazí ikonka pro akci, občas proběhne náznak animace seknutí, ale nic víc se nestane.
OPRAVENO: Loviště - severní pláně
OPRAVENO: Loviště - severní pláně
Alkin - potulný minnesänger
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní