restart 6.9. 02:00

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

restart 6.9. 02:00

Post by DenGrasse »

Nevím jestli to byla chyba nebo ne, tak se tímto ptám:

byl jsem ve hře v noci, najednou nastal restart, což připravilo moji postavu o 2000 craftových XP a nějaký věci co byly mimo inventář postavy. Což to, vím, že to je moje chyba, jenomže jsem si vůbec nevšim, že se blíží restart a mám pocit, že server neposlal žádnou hlášku (obvykle dává 3). Nevšim si někdo jestli mám pravdu nebo se pletu?

PS: ty XP mi zmizely i přes to, že jsem během činnosti průběžně ukládal postavu přes duši, spadly mi na počáteční hodnotu, s níž jsem se ten den logoval.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
George
Měšťan
Posts: 152
Joined: 20:16 23. Aug 2008

Re: restart 6.9. 02:00

Post by George »

DenGrasse wrote:Nevím jestli to byla chyba nebo ne, tak se tímto ptám:

byl jsem ve hře v noci, najednou nastal restart, což připravilo moji postavu o 2000 craftových XP a nějaký věci co byly mimo inventář postavy. Což to, vím, že to je moje chyba, jenomže jsem si vůbec nevšim, že se blíží restart a mám pocit, že server neposlal žádnou hlášku (obvykle dává 3). Nevšim si někdo jestli mám pravdu nebo se pletu?

PS: ty XP mi zmizely i přes to, že jsem během činnosti průběžně ukládal postavu přes duši, spadly mi na počáteční hodnotu, s níž jsem se ten den logoval.
Mě to taky vyhodilo, aniž bych si toho všiml.. ještě jsem se koukal do logu a nic jako že za 10sekund restart to nehlásilo.
..Jestli se nepletu, tak přes duši postavy se postava ukládá do cache, který se ukládá ..co já vím, typnu každých 45 minut na hadr ... při restartu serveru se cache vymaže a postavy se načítaj z hadru... hm.. si myslim teda :)
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: restart 6.9. 02:00

Post by DenGrasse »

George wrote:...
tak jednoduchý to neni, normální XP mi zůstaly, stejně jako získané předměty. někdo (morendred?) tady psal o rozdílu mezi XP a craft XP, take už vím, že se člověk musí odhlásit, jinak ho postihne přesně tohle, ale šlo mi o ty hlášky restartu.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
paja13
Obyvatel
Posts: 146
Joined: 15:46 23. Aug 2008

Re: restart 6.9. 02:00

Post by paja13 »

ted za sebou 2 restarty jeden 21:24 a ted 21:45
planovalo se neco?

oprava pridal se dalsi pad 22:09 ve hre desny lagy pred restartama - i nekolik vterin
Last edited by paja13 on 23:23 13. Dec 2008, edited 1 time in total.
User avatar
Prometheus
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 18:10 13. Feb 2008

Re: restart 6.9. 02:00

Post by Prometheus »

:evil: Myslim ze proste a sproste pada server.Prisiel som o vsetky xp, zlataky a rudu co som ziskal dnesnou hrou :evil:
:cry: :cry: :cry:
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora

A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: restart 6.9. 02:00

Post by Bahnak »

2 levly drevariny a 1 levl tesariny v kelu, mula s nakladem a tudiz veskerym drevem taky fuc, balik fuc, expy normal i craft fuč.... stahnute kozuchy fuč ale hlavne se mi povedly mistrovske šípy, kousek který se stane opravdu málokdy... fuč, vše dnes v 22:00....

žadne hlašeni restartu samozřejmě neproběhlo, ptal sem se ostatních....

Kdybyste věděli, jak zloděj s lukem pomalu likviduje vosy u doubkova aby natezil jedine vrby.... a vše fuč... neprosim o nahradu, prosim povolanou osobu, aby přenastavila hlašeni restartu....
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Jonny
Měšťan
Posts: 270
Joined: 17:42 27. Apr 2007
Location: Kolín
Contact:

Re: restart 6.9. 02:00

Post by Jonny »

Žádný hlášení ani proběhnout nemohlo, protože to prachosprostě neplánovaně padlo...
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: restart 6.9. 02:00

Post by igor »

No, na novym webu doteď nebyla možnost restartovat server, dneska po 14:00 sem to tam přidal a hned zkusil (2x) - nic se nestalo. Tak nevim jestli to má spojitost, jakože by se script nějak "zasek" a reslo se to až teď... asi blbost a normálně to padlo.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: restart 6.9. 02:00

Post by igor »

Tak restartem z webu to bejt určitě nemohlo, takže holt neočekávanej pád hry ;)
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Locked