Nutná úprava TLK - Dračí dech

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Aquila
Obyvatel
Posts: 119
Joined: 17:47 08. May 2015

Nutná úprava TLK - Dračí dech

Post by Aquila »

Mám asi malý zdravotní problém jsem červený půldrak a vydechuji kyselinu, i když mám vydechovat oheň. :D
Sirina
Drusila
Jesabel Grymová
Paulus
WB Thalie
Posts: 1495
Joined: 06:49 17. Apr 2012

Re: Dračí dech

Post by Paulus »

Jelikož to i u modrého píše, že vydechuje kyselinu ale prská elektřinu....takže otázka na tebe. Něco to píše a co to dělá doopravdy když to na někoho plivneš? Jaký dmg ti to vypíše v combatu?
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Aquila
Obyvatel
Posts: 119
Joined: 17:47 08. May 2015

Re: Dračí dech

Post by Aquila »

Paulus wrote:Jelikož to i u modrého píše, že vydechuje kyselinu ale prská elektřinu....takže otázka na tebe. Něco to píše a co to dělá doopravdy když to na někoho plivneš? Jaký dmg ti to vypíše v combatu?
Plivne oheň vypíše mi to následně oheň dmg, ale píše mi to, že vydechuje kyselinu jak říkáš.
Sirina
Drusila
Jesabel Grymová
Paulus
WB Thalie
Posts: 1495
Joined: 06:49 17. Apr 2012

Re: Dračí dech

Post by Paulus »

Děkuji za potvrzení pak kouknu na ty popisy.
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: Dračí dech

Post by pavad »

Aquila wrote:
Paulus wrote:Jelikož to i u modrého píše, že vydechuje kyselinu ale prská elektřinu....takže otázka na tebe. Něco to píše a co to dělá doopravdy když to na někoho plivneš? Jaký dmg ti to vypíše v combatu?
Plivne oheň vypíše mi to následně oheň dmg, ale píše mi to, že vydechuje kyselinu jak říkáš.
IMHO skript starajici se o fakticke provedeni dechu vzniknul copy-paste systemem z kyselinoveho dechu - a tim v sobe nese identicke odkazy na identicke radky (tusim TLK?) souboru. Oprava vyzaduje zmenu souboru jak na miste hostitele, tak klienta (v zakuklene forme zmeny obsahu CFG souboru).
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Dračí dech

Post by Nalkanar »

To už spíše opravit to lítání v interiérech :D
.
Paulus
WB Thalie
Posts: 1495
Joined: 06:49 17. Apr 2012

Re: Dračí dech

Post by Paulus »

Tak Pavad má pravdu. Je potřeba změnit tlk......to samé platí u tebe Nalku *sigh* (teda pokud myslíš popisek, že jde létání používat jen v exteriérech a nelze v budovách a dungách) já se do těch tlk časem dám ale momentálně na to nemám dost pevné nervy ani čas. Když už se do toho pustím, tak toho chci udělat co nejvíce najednou. Omlouvám se ale označím topic co je potřeba udělat a nechám to zatím otevřené :(

To DO:
1. Vytvoření nových resrefů pro Altmessage ve spells.2da v Thalie TLK (popisky pro dechy kromě kyselinového).
2. Úprava Altmessage resrefu (dle bodu 1) u všech dechů kromě kyselinového.
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: Dračí dech

Post by pavad »

Paulus wrote:...myslíš popisek, že jde létání používat jen v interiérech a nelze v budovách a dungách...
Jde o Nalkem referovany exces nebo o nejake spatne psani skriptoveho von Pauluse?

Tzn. dungeon & budova != interier ?
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Nutná úprava TLK - Dračí dech

Post by Nalkanar »

Už jsme si to vysvětlili do PM.
Lítání dle popisu nemá fungovat v interiérech. Před lety jsem hlásil, že funguje. Funguje i nyní.
.
Paulus
WB Thalie
Posts: 1495
Joined: 06:49 17. Apr 2012

Re: Dračí dech

Post by Paulus »

pavad wrote:
Paulus wrote:...myslíš popisek, že jde létání používat jen v interiérech a nelze v budovách a dungách...
Jde o Nalkem referovany exces nebo o nejake spatne psani skriptoveho von Pauluse?

Tzn. dungeon & budova != interier ?
Moje chyba....upraveno. A ano...vysvětleno s Nalkem po PM.
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Locked