Mnooo...je to prostě Gipson.Puxina wrote:Viděl někdo už http://www.csfd.cz/film/411301-hacksaw- ... y/prehled/ ?
Přemýšlím na to jít do kina, vypadá to fajn. Tak snad to stojí za to
Na jedné straně Patos (to velký P je tam schválně), strojené rozhovory jak z naškrobenýho sukna, postavy jak z Rychlých šípů.
Na druhé straně střeva, utržený končetiny, upálený lidi, zase střeva a nakonec ještě pár kliček střev v detailu navíc.
Pokud něco z toho chceš vidět na 4 metrovém plátně jdi na to do kina. V opačném bude stačit 29 palcový monitor