Nemocný zvířata
Re: Nemocný zvířata
stačí libovolný léčící kouzlo a musí to bejt druid, ostatní povolání zvířatům nerozumí a i když léčit umí, tak se jich zvířata bojí... splňuješ obě podmínky?
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Nemocný zvířata
Ano splňujem..a hovorim,že niekedy obyčajné kúzlo nestačí,proste ho zakúzli ale zviera zostane nemocné (0 životu bylo vyléčeno)igor wrote:stačí libovolný léčící kouzlo a musí to bejt druid, ostatní povolání zvířatům nerozumí a i když léčit umí, tak se jich zvířata bojí... splňuješ obě podmínky?
Re: Nemocný zvířata
Mělo by stačit vyléčit i 0 životů... jakym "obyčejnym" kouzlem to nejde? Na jaký zvíře?
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Nemocný zvířata
Tak naposledy to bola veverka ktorej som zoslal kuzlo lecba malych zraneni...a zostala stale nemocna,avsak pamatam si ked som 2 medvedou liecil v priebehu jedneho dna , z toho na jedneho fungovalo obycajne kuzlo lehke zraneni a na toho druheho zas iba odstran chorobu..sa mi to zda byt rôzneigor wrote:Mělo by stačit vyléčit i 0 životů... jakym "obyčejnym" kouzlem to nejde? Na jaký zvíře?
Re: Nemocný zvířata
Čumim do scriptu a težko říct proč to nejde... nebereš ty zvířata do party před tim než je vyléčíš?
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Nemocný zvířata
igor wrote:Čumim do scriptu a težko říct proč to nejde... nebereš ty zvířata do party před tim než je vyléčíš?
A dohája...tušim aj ano..lebooni sa stale motaju ,ťažko ich bolo trafiť tým kuzlom,tak som si ich jednoducho ovladol a zastavil...tam je ten háčik?
Re: Nemocný zvířata
Jo, v tom je ten háček... vim že to nešlo když bylo zvíře v partě, už nevim proč. Pak na to kouknu, každopádně když ho vypustíš a vyléčíš tak je půjde.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Nemocný zvířata
včera jsem narazil na myš *vypadá nemocně* a stála na farmě tak šikovně za zemědělcem, že se jejich nápisy překrývaly... zemědělec*vypadá nemocně* mě fakt dostal.... přemejšlel jsem, jestli je to vlkodlak s kosou
nebo se nám tu šíří nějaký hnusný nemoci 
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Nemocný zvířata
Mimochodom este taka mala poznamka...ze,ked vyliecim nejake zviera tak aj po vylieceni nad nim zostava stale napisane "vypada nemocne"
Re: Nemocný zvířata
Expy a hlášku do logu co mu bylo dostaneš?Skipp wrote:Mimochodom este taka mala poznamka...ze,ked vyliecim nejake zviera tak aj po vylieceni nad nim zostava stale napisane "vypada nemocne"
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Nemocný zvířata
Anoigor wrote:Expy a hlášku do logu co mu bylo dostaneš?Skipp wrote:Mimochodom este taka mala poznamka...ze,ked vyliecim nejake zviera tak aj po vylieceni nad nim zostava stale napisane "vypada nemocne"
Re: Nemocný zvířata
to víš, nějakou dobu trvá, než začne vypadat normálně....Skipp wrote:Mimochodom este taka mala poznamka...ze,ked vyliecim nejake zviera tak aj po vylieceni nad nim zostava stale napisane "vypada nemocne"
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Nemocný zvířata
Takze jestli tomu spravne rozumim, tento "q" leceni zvirat, je jen pro druidy, ale uz ne pro hranicare?
Re: Nemocný zvířata
rozumíš správněkaz wrote:Takze jestli tomu spravne rozumim, tento "q" leceni zvirat, je jen pro druidy, ale uz ne pro hranicare?
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Nemocný zvířata
Diky za ujasneni, ehmm a nepremysli nekdo o tom, ze by ty zvirata mohl lecit i hranicar? 