Já děkuji velice za hojnou účast a za přehlídku skvěle hranách charakterů. Velmi jsem se za konzolí bavil a doufám, že se vám líbilo.
Zároveň se omlouvám, pokud bylo něco trochu hektické nebo naopak pomalé, návrat za konzoli trochu bolel

A taky se omlouvám za to, že jsem úplně neodhadl sílu některých monster - ve skupině různých postav různého levelového rozpětí je to bohužel velmi těžké vyvážit, aby to zároveň znamenalo výzvu pro ty zkušenější...
Tak a víc zítra
