Poděkování
Re: Poděkování
[quote="Croden"]
Rozhodně hromkočky
Něco podobnýho běhalo snad po kandelábru, ne?
Rozhodně hromkočky
Něco podobnýho běhalo snad po kandelábru, ne?
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Re: Poděkování
Nesmysl.Já videl tieflingy dva vic jich tu neni(taky mám tieflinga,ale čekám na Merica co vymyslímeCroden wrote:No omlouvám se, že jsem se dotoho tak až moc pustil a i se vlastně o tom hádám. Chtěl sem si od dvou roků hraní na Eq vybočit trochu a dát si netradiční postavu (tam to opravdu nejde), ale asi to tady taky nepude, protože zas třeba tieflingů je tu natolik, že už to vlastně ani není nic speciálního - tady.
Dále děkuji Isabel za skvělou hru včera(škoda té smrti,ale stará gorilla bez rozjasnění byla sebevražda
Simon Elken voják Karatské armády s hodností"Jezdec"
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"
Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"
Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
Re: Poděkování
Ja dekuju tobe za Simona a doslova desitky scenek co jsme spolu zahrali.
(k te gorile - zkusili jsme to, poucili se a priste uz ji dostanem
)
(k te gorile - zkusili jsme to, poucili se a priste uz ji dostanem
Isabel
Re: Poděkování
ja se taky dodatecne pridam k podekovani za peknou hru - tu v krabi jeskyni - dik vsem 
nwn
Re: Poděkování
Předem se omlouvám za TO..
A šlo to i bez DM
.
Dokonce jsem udělal i tohle...
http://images.jeee.cz/original/45f217fd ... 6e8d47.jpg
Jsem to ale šikula což?
...ehm, tenhle příspěvek nemá za cíl rozpoutat flame!!....
Prosím nereagovat (leda jako komentář, ale nic ohledně hromkoček, jen sem si ve hře hrál).
...
A abych nebyl ouplně OT, tak bych chtěl poděkovat za skvělou atmosféru hry..ať už to, že vás někdo pozdraví ikdyž ho vůbec neznáte (hráč tellem)... nebo to, že si zahrajete s DM a pak si s ním ještě pokecáte.. nebo to, že vás DM vysvobodí když jste zaseklí a ještě vám zlepší náladu.... Ti, kterých se to týká vědí.. a když ne, tak je to v pytli
.. tak Díky. 
http://images.jeee.cz/original/80a1ee02 ... 17ad5c.jpgCroden wrote:... "o hromkočkách" ...
A šlo to i bez DM
Dokonce jsem udělal i tohle...
http://images.jeee.cz/original/45f217fd ... 6e8d47.jpg
Jsem to ale šikula což?
...ehm, tenhle příspěvek nemá za cíl rozpoutat flame!!....
Prosím nereagovat (leda jako komentář, ale nic ohledně hromkoček, jen sem si ve hře hrál).
...
A abych nebyl ouplně OT, tak bych chtěl poděkovat za skvělou atmosféru hry..ať už to, že vás někdo pozdraví ikdyž ho vůbec neznáte (hráč tellem)... nebo to, že si zahrajete s DM a pak si s ním ještě pokecáte.. nebo to, že vás DM vysvobodí když jste zaseklí a ještě vám zlepší náladu.... Ti, kterých se to týká vědí.. a když ne, tak je to v pytli
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
Re: Poděkování
Chtěl bych moc poděkovat za hru skupince, se kterou jsem teď večer (od noci do rána) hrál.
Byla to hra jak má být, moc jsem se bavil!
Byla to hra jak má být, moc jsem se bavil!
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
Re: Poděkování
chtel bych podekovat vsem hracum s kteryma sem vcera hral.byla to skvela parba.a taky bych chtel podekovat vsem DM s kteryma sem zatim mel tu cest .
Thalie je nej.
Thalie je nej.
Tagar z rodu Bílých Tygrů-půlork,který se dlouhá léta učil bojovat jako správný bojovník a ne jako barbar.Je to ten který ti nakope prdel,když ho nasereš.
http://www.powerplaymanager.com/r213127
http://www.powerplaymanager.com/r213127
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Poděkování
Dik Puliimu za dnesni hru a ukazku, ze Podtemno jiste jeste neumira, ale probouzi se k temnym zitrkum 
A zase se craftí...
Re: Poděkování
Díky Žoržovi za hru, aby se DM věnovalo jednomu hráči jsem ještě nezažil, aby se nějaké DM věnovalo takhle hráčům jsem ještě nezažil.
To, že budu mít reakci na družinu jsem nečekal... fakt moc díky za hru, moc jsem se bavil.
Hra George s Georgem
a nikdo jinej... miluju těě! 
Btw chtěl byh ještě poděkovat za mojí vůbec první hru na Thalii (postava Najív Virtues).. nezapomenutelná hra ikdyž to byl jen pouhej rozhovor.(samozřejmě trochu opožděný poděkování)
To, že budu mít reakci na družinu jsem nečekal... fakt moc díky za hru, moc jsem se bavil.
Hra George s Georgem
Btw chtěl byh ještě poděkovat za mojí vůbec první hru na Thalii (postava Najív Virtues).. nezapomenutelná hra ikdyž to byl jen pouhej rozhovor.(samozřejmě trochu opožděný poděkování)
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
Re: Poděkování
Já děkuju Žoržovi za úžasnej RP předmět! To je taková paráda! Tak boží a našláplý! Bude to pro mě cennější než kosa +3! Nic tak úžasnýho mi ještě nikdy nikdo nedal....
*je dojat a bečí*

Bůh s náma a dobré pryč!
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Re: Poděkování
Děkuji všem hráčům za krásné zážitky.Comp dosloužil.Původně to byla deska.Ted to vypadá ve finále na HDD.Dokud nevyřeším tenhle problém budu mimo.Pár dní možná pár měsíců.
Simon Elken voják Karatské armády s hodností"Jezdec"
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"
Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"
Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
Příběhy ze hry
Dikys všem lidem co píšou do "Příběhy ze hry" Je to fakt paráda! Bych se jinak dneska v práci unudil k smrti.
Ten Slavimír Korhelka byl fakt hustej, nádhera!
A Josh jak myslel na Natalii ještě víc, akorát jsem fakt naštvanej na ten konec
Tohle si jako fakt nemusel!
To mě strašně mrzí
*brečí*
Theogil mi dal příšerně zabrat, přelouskávat to hrozný nářečí byl fakt horor

Uplně skvělý je jak si někteří hrdinové zapisují co zažili v Thálii, to je mazec, taky s tím začnu
Zítra si přečtu poslední články a pak se budu těšit až zase někdo přidá nové
Ten Slavimír Korhelka byl fakt hustej, nádhera!
A Josh jak myslel na Natalii ještě víc, akorát jsem fakt naštvanej na ten konec
Theogil mi dal příšerně zabrat, přelouskávat to hrozný nářečí byl fakt horor
Uplně skvělý je jak si někteří hrdinové zapisují co zažili v Thálii, to je mazec, taky s tím začnu
Zítra si přečtu poslední články a pak se budu těšit až zase někdo přidá nové
Bůh s náma a dobré pryč!
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Re: Příběhy ze hry
Jeej,ĎAKUEM, tiež som sa trochen nudil ,tak som napisal netradičný príbehJeanes wrote:Dikys všem lidem co píšou do "Příběhy ze hry" Je to fakt paráda! Bych se jinak dneska v práci unudil k smrti.
Ten Slavimír Korhelka byl fakt hustej, nádhera!
Chcem ale podotknúť že ten príbeh vznikal povodne ako životopis hobita Mižuho (Mižu Korhel ktorý mal byť moja nová postava)
ktorý má mať taký...netradičný charakter, netrúfam si ho charakterizovať zatial, pretože sám som ho ešte "nespoznal" ...preto som sa rozhodol napísať najprv o jeho rodičoch, o ich živote,o ich správani a celkovo o povahe ktorú Mižu po nich zčasti zdedí. Mižuho "skrivený" charakter bude mať na zodpovednosti hlavne jeho otec no a to sa všetko ukáže v pokračovaní a teda v jeho životopise,ktorý sa pokúsim jemne zbeletrizovať
Re: Příběhy ze hry
Velká vďaka chlapcom Prometheus a Cmon, dneskajsia hra bola velmi zaujimava, Prometheovi za vybornu druzinovu hru (dlho do noci:) -ti dvaja elfovia si celkom rozumeju:)Dufam ze s obidvoma sa este dame občas dokopy:)
Cmon,tak dneska to s tym hobitom orkom bolo vyborne,super prilezitost k rozvoju osobneho pribehu tvojej postavy,bola to haluz sledovat to jeho uvedomenie:) Skoda ze to len tak prislo a hned aj odislo, chybali tam dm,ktorym by sa to urcite pacilo...dufam ale ze sa toho niekto chyti, Bolak potrebuje byt chvilku pod dozorom:))
No proste diky no.
Cmon,tak dneska to s tym hobitom orkom bolo vyborne,super prilezitost k rozvoju osobneho pribehu tvojej postavy,bola to haluz sledovat to jeho uvedomenie:) Skoda ze to len tak prislo a hned aj odislo, chybali tam dm,ktorym by sa to urcite pacilo...dufam ale ze sa toho niekto chyti, Bolak potrebuje byt chvilku pod dozorom:))
No proste diky no.
Re: Poděkování
diky Kratovi za mini Qé v ruinach s nemrtvakama 