CO VAM NA THALII CHYBI?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
No nevím nevím.. Kdybych chtěla hrát nějakou divošku z přírody nebo podbně, tak bych zrovna nepotřebovala aby mě Květa, zvaná Thaliský Big Brother viděla ze své permasledovací pozice pokaždé, když si pujdu pro lektvar.
Na vyžádání.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
S tím souhlasímkarolina wrote:No nevím nevím.. Kdybych chtěla hrát nějakou divošku z přírody nebo podbně, tak bych zrovna nepotřebovala aby mě Květa, zvaná Thaliský Big Brother viděla ze své permasledovací pozice pokaždé, když si pujdu pro lektvar.
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Taky si myslím, že základní věci by měly být dostupné na více místech.Pajule wrote:S tím souhlasímkarolina wrote:No nevím nevím.. Kdybych chtěla hrát nějakou divošku z přírody nebo podbně, tak bych zrovna nepotřebovala aby mě Květa, zvaná Thaliský Big Brother viděla ze své permasledovací pozice pokaždé, když si pujdu pro lektvar.
Kieran a Desmin Hanifah Ardian
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC
https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC
https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Tak nutně nemusí jít o hraní divošky. Ale pokud by se nějaká družina rozhodla strávit průzkumem nějakého pohraničí několik týdnů, tak mi příjde hloupé, aby museli neustále posílat poslíčky pro základní zásoby až do hlavního města. Obzvláště pokud si představíme, že království není ve skutečnosti přeběhnutelné za 10 minut (jen nadsázka, neměřil jsem).
Teoreticky se můžeme dohadovat o tom, že ideálně by to měla družina na soumarovi a tak, ale to není úplně reálné kvůli perzistenci nákladních zvířat. Navíc třeba oproti EQ nejde tábor rozbít zcela kdekoliv, protože postavy jsou kvůli únavě závislé na předbudovaných ohništích.
Teoreticky se můžeme dohadovat o tom, že ideálně by to měla družina na soumarovi a tak, ale to není úplně reálné kvůli perzistenci nákladních zvířat. Navíc třeba oproti EQ nejde tábor rozbít zcela kdekoliv, protože postavy jsou kvůli únavě závislé na předbudovaných ohništích.
.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Máš mé svolení na tom zapracovat!Rejty wrote:Podle mě není problém to přidat.
//
P.S.
Bez trollení - dobrý nápad nejen pro chudáky, které vyštípe inkvizice
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
[quote="Nalkanar"]Tak nutně nemusí jít o hraní divošky. Ale pokud by se nějaká družina rozhodla strávit průzkumem nějakého pohraničí několik týdnů, tak mi příjde hloupé, aby museli neustále posílat poslíčky pro základní zásoby až do hlavního města. Obzvláště pokud si představíme, že království není ve skutečnosti přeběhnutelné za 10 minut (jen nadsázka, neměřil jsem).
[size=85]Teoreticky se můžeme dohadovat o tom, že ideálně by to měla družina na soumarovi a tak, ale to není úplně reálné kvůli perzistenci nákladních zvířat. Navíc třeba oproti EQ nejde tábor rozbít zcela kdekoliv, protože postavy jsou kvůli únavě závislé na předbudovaných ohništích.[/size][/quote]
Tak mě napadlo, že když nelze využít kvůli nastavení klasické soumary, proč tedy nevyužít jízdní zvířata. Nevím jak velký to je problém, ale přidat jim nějaký menší inventář s omezenou nosnosti, tak máme krásný ekvivalent sedlových brašen. Ideální by byl např. pytel o rozměrech 4x2 pole, a nosnosti 50ti mincí který by šel přenášet i v inventáři postavy (tam by zabíral stejné misto a jeho váha by byla součtem váhy pytle + předmětů v něm). Tento pytel by pak mohl jít umístit na jízdní zvíře kde by sloužil jako inventář. Kolik pytlů by šlo pověsit na zvíře už by záleželo od jeho kvalit. Ale myslím že by to nemělo být víc jak 3 (tedy dva na bocích jeden vzadu za sedlem) a to jen u těch nejsilnějších zvířat (napadá mě v tuto chvíli pouze medvěd-zas tolik jsem jich ve hře nepotkal).
Líbí se mi i to, že by ve vesnicích a táborech bylo NPC, které by u sebe mělo na prodej nějakou omezenou zásobu lektvarů a ostatních potřebných věcí ( pár svitků , nejake to strelivo houska se salámem apod.)doplňovaných vždy při restartu na plnou hodnotu.Proč omezenou? Těžko si lze představit, že např. v Dornově útočišti bude mít místní felčar stejné zásoby jako obchodníci v hlavním městě. Některé např. nemusí mít občas vůbec. Tím se zamezí maličko i tomu, že dobrodruzi budou chodit na výpravy nevybaveni, protože přece není problém skočit o lokaci vedle a nakoupit jen když to zrovna nutně potřebuju.
[size=85]Teoreticky se můžeme dohadovat o tom, že ideálně by to měla družina na soumarovi a tak, ale to není úplně reálné kvůli perzistenci nákladních zvířat. Navíc třeba oproti EQ nejde tábor rozbít zcela kdekoliv, protože postavy jsou kvůli únavě závislé na předbudovaných ohništích.[/size][/quote]
Tak mě napadlo, že když nelze využít kvůli nastavení klasické soumary, proč tedy nevyužít jízdní zvířata. Nevím jak velký to je problém, ale přidat jim nějaký menší inventář s omezenou nosnosti, tak máme krásný ekvivalent sedlových brašen. Ideální by byl např. pytel o rozměrech 4x2 pole, a nosnosti 50ti mincí který by šel přenášet i v inventáři postavy (tam by zabíral stejné misto a jeho váha by byla součtem váhy pytle + předmětů v něm). Tento pytel by pak mohl jít umístit na jízdní zvíře kde by sloužil jako inventář. Kolik pytlů by šlo pověsit na zvíře už by záleželo od jeho kvalit. Ale myslím že by to nemělo být víc jak 3 (tedy dva na bocích jeden vzadu za sedlem) a to jen u těch nejsilnějších zvířat (napadá mě v tuto chvíli pouze medvěd-zas tolik jsem jich ve hře nepotkal).
Líbí se mi i to, že by ve vesnicích a táborech bylo NPC, které by u sebe mělo na prodej nějakou omezenou zásobu lektvarů a ostatních potřebných věcí ( pár svitků , nejake to strelivo houska se salámem apod.)doplňovaných vždy při restartu na plnou hodnotu.Proč omezenou? Těžko si lze představit, že např. v Dornově útočišti bude mít místní felčar stejné zásoby jako obchodníci v hlavním městě. Některé např. nemusí mít občas vůbec. Tím se zamezí maličko i tomu, že dobrodruzi budou chodit na výpravy nevybaveni, protože přece není problém skočit o lokaci vedle a nakoupit jen když to zrovna nutně potřebuju.
Alkin - potulný minnesänger
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Jaký sortiment bude k dispozici nechám na týmu. Já bych klidně dal normální výběr ala bylinkářka v Karathě, netrápí mě to.
.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
chybí mi opilost postavy, ted to jen vypíše že je opilá a nic se neděje, dřív se nedalo ovlivnit chování postavy když byla jak zákon káže, byla sranda kdyz začala postava tancovat, svlékat se na veřejnosti a tak.. nešlo by to vrátit ?
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
jo takhle, ale to jsme přišli o docela slušnou zábavu. díky za vysvětlení.Nalkanar wrote:Se to rušilo právě proto, že si to hráči chtěli více kontrolovat
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Chybí mi víc barevných variant paladinských koní s velkým zadkem! Na normálním koni mam postavu bez hlavy a ten strakáč je šerednej. Podtemno stejně neni aktivní, tak co? Prosííím, vrátit! 
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Jak kdo. Já bych to nevracel. Ne každý se svléká do naha když se zežere.
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Všechny projevy, které to dřív dělalo, jsou dostupné i nyní. Pokud hráč usoudí, že se jeho postava chce nekontrolovatelně smát, nebo svlékat, může to zařídit. Teď má ovšem větší svobodu rozhodnout, jak by jeho postava na chlast reagovala.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ne, šíleně to laguje hru.Pajule wrote:Chybí mi víc barevných variant paladinských koní s velkým zadkem! Na normálním koni mam postavu bez hlavy a ten strakáč je šerednej. Podtemno stejně neni aktivní, tak co? Prosííím, vrátit!
Vedoucí týmu Thalie
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Rejty wrote:Ne, šíleně to laguje hru.Pajule wrote:Chybí mi víc barevných variant paladinských koní s velkým zadkem! Na normálním koni mam postavu bez hlavy a ten strakáč je šerednej. Podtemno stejně neni aktivní, tak co? Prosííím, vrátit!
Ale je to hezčí! a nějak nevidim rozdíl v tom jestli si lidi nakoupí holt jednu stejnou barevnou variantu nebo jich bude víc? To vyjde stejně snad ne?
K alkoholu, to je tak,že někdo pak třeba může hrát kdoví jak nemá super držáka, že nereaguje na chlast no
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána