CO VAM NA THALII CHYBI?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
A nehraje držáka spíš ten, kdo se po chlastu svléká? Schopnost svléci se samostatně ze zbroje/středověkých šatů, při zdrcující opilosti, svědčí skoro o nadpřirozených schopnostech pijana
. Já viděl pod obraz opité osoby, kolikrát se nedostanou ani z mikiny, při pomoci dalších lidí
.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Však se svlíká kliknutím na quickslot ne? Jak to spolu souvisí?Goran wrote:A nehraje držáka spíš ten, kdo se po chlastu svléká? Schopnost svléci se samostatně ze zbroje/středověkých šatů, při zdrcující opilosti, svědčí skoro o nadpřirozených schopnostech pijana. Já viděl pod obraz opité osoby, kolikrát se nedostanou ani z mikiny, při pomoci dalších lidí
.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Byl tu argument, že by se ochlasta možná měl projevovat, aby někdo nepřehrával, že je držák. Tak říkám, že zrovna to dřívější svlékání ukazuje, že pijan ještě nenarazil na své fyzické limity.Shaman88 wrote:Však se svlíká kliknutím na quickslot ne? Jak to spolu souvisí?Goran wrote:A nehraje držáka spíš ten, kdo se po chlastu svléká? Schopnost svléci se samostatně ze zbroje/středověkých šatů, při zdrcující opilosti, svědčí skoro o nadpřirozených schopnostech pijana. Já viděl pod obraz opité osoby, kolikrát se nedostanou ani z mikiny, při pomoci dalších lidí
.
- Kathermara
- Šlechtic
- Posts: 454
- Joined: 21:00 13. Jul 2010
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Mně teda ten systém nechybí, radši jsem hrála opilost jinými způsoby než striptýzem a tancem na stole... alespoň většinou
Nicméně mě tak napadá, že v některých případech je stejně systém (založený na odolnosti) nedostačující.
1. Nechápu, proč by někdo fyzicky odolnější měl být nutně odolnější i vůči alkoholu. Někdo třeba unese ránu a neunese pivo
A naopak. Plus to přece záleží na dost okolnostech, jak rychle se někdo opije, mimo jiné jestli chlastá na sluníčku, na lačno, apod. Což systém neřeší, ale hardcore rper může!
2 A co alkoholici?
Cituji: konečné stadium – mění se tolerance na alkohol – k dosažení opilosti potřebuje větší množství alkoholu, frekvence opilostí roste.
Ti zvládnou vypít víc už jen proto, že pijí často!
P.S. Jmenovat postavu nebudu, ale vy víte!
P.P.S. Dělám si legraci.
P.P.P.S. Možná.
1. Nechápu, proč by někdo fyzicky odolnější měl být nutně odolnější i vůči alkoholu. Někdo třeba unese ránu a neunese pivo
2 A co alkoholici?
Ti zvládnou vypít víc už jen proto, že pijí často!
P.S. Jmenovat postavu nebudu, ale vy víte!
P.P.S. Dělám si legraci.
P.P.P.S. Možná.
Chaotic Evil Mistress
Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu
Valindra - bardka ze Sluneční říše
Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu
Valindra - bardka ze Sluneční říše
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Dosavadní balanční úpravy se vyhnuly problémům majáku západně od Karathy, který je dlouhodobě(prakticky od počátku NT) jeden z nejhůře nastavených dungů na celém serveru. Pokud se tedy na balancu stále ještě aktivně pracuje, tak bych doporučil se na to mrknout.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Můžeš to nějak upřesnit?
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Nekonzistentní obtížnost. XP jsou nastaveny zhruba pro lvl 5. Většina potvor taktéž, až na skupinu cca 5-6 duchů zhruba uprostřed, kteří mají všichni level drain na hitu s 18 DC a poměrně silnou debuffující auru k tomu.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
+ ten boss na konci taky není uplně pro 5. level, řekl bych.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Kouknu na to.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Bossík mi přišel ok, nejvšiml jsem si, že by dělal něco zvláštního.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Udelam revizi a zvednu to pro +-12 level. Mame tu kolem tohodle levlu mrtvejsi bod.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ahoj přátelé...
Povolání "Měňavec" (shifter) se stále nekoná .? Nevím, nerozumím tomu, ale nešlo by to jen jednoduše předělat ze ST na NT.? překopírovat či něco podobného
Povolání "Měňavec" (shifter) se stále nekoná .? Nevím, nerozumím tomu, ale nešlo by to jen jednoduše předělat ze ST na NT.? překopírovat či něco podobného
=============
Seart
Seart
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Zatím se neplánuje.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Věčná škoda... no nic, tak se tady mějte hezkyShaman88 wrote:Zatím se neplánuje.
=============
Seart
Seart