Q bych udělal třeba zítra (sobota) klidně už v poledne či odpoledne, napište časy kdy můžete
Navrhuju v 13:00
mluvim k hráčum: hráči železné pěsti, Polynikes52, Shifter, Pivo, Isabel, Lilien Wood (nepamatuju nick), Hacanus, Kratison.. snad sem na nikoho nezapoměl a pokud ano tak s váma počítám
Mohl bych vám to napsat do PM ale na to nemám čas