Knihovník v paláci místodržícího v poušti!

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Jeanes
Rytíř
Posts: 619
Joined: 11:05 28. Aug 2008
Location: Zákupy
Contact:

Knihovník v paláci místodržícího v poušti!

Post by Jeanes »

Další pitomec kterej mě podělal je ten knihovník! Mám pro něj balíček, ale vůbec se mnou nechce kecat! Pořád si mele tu svojí, že chce učit ňáký kouzelníky...
Se proti mě dneska všichni spikli, takovou dobu nez se sem dostanu, bo lod má spoždění. Táhnu sebou mulu abych to všechno unesl, bo ten balík váží 100 liber. A pak na mě ten vůl kašle! A ted spadl servr, takze mula v haji i s mejma vecma! V háji dva litry za balicek! Aáááááá! A ten zabitej čas!
*panika panika panika*
Žádám krev těch dvou ničemů! Usekám jim nohy! :evil: :evil: :evil: :twisted: :evil:

...koukněte nato někdo prosim, taham sebou 100librovej balik a sotva chodim :(
Bůh s náma a dobré pryč!

Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

Re: Knihovník v paláci místodržícího v poušti!

Post by Aznar »

co se tyce knihovnika, tak je to klasicky PICNIC :wink:
ale to zjistis casem sam, nebudu prozrazovat :-)
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
User avatar
Jeanes
Rytíř
Posts: 619
Joined: 11:05 28. Aug 2008
Location: Zákupy
Contact:

Re: Knihovník v paláci místodržícího v poušti!

Post by Jeanes »

eh, nechápu :? doslal jsem meno toho borce, kteremu to mam vodnýst. Řekli mi kde ho najdu... Najdu ho a von si to prostě nechce vzit! Takže ten balik zahodim a kašlu to, nic lepšiho mě nenapada, nebo co s tim? Co to je "PICNIC"? Ma to řešení? Nebo to mám kašlat a nestresovat se?
Bůh s náma a dobré pryč!

Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

Re: Knihovník v paláci místodržícího v poušti!

Post by Aznar »

Problem In Chair Not In Computer
nestresovat, trochu se porozhlednout bude stacit :wink:
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
User avatar
Jeanes
Rytíř
Posts: 619
Joined: 11:05 28. Aug 2008
Location: Zákupy
Contact:

Re: Knihovník v paláci místodržícího v poušti!

Post by Jeanes »

paráda :) není to bug, víc nepotřebuju vědet, příjdu na to.
dikys
Bůh s náma a dobré pryč!

Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
User avatar
Jeanes
Rytíř
Posts: 619
Joined: 11:05 28. Aug 2008
Location: Zákupy
Contact:

Re: Knihovník v paláci místodržícího v poušti!

Post by Jeanes »

Himl hergot donr vetr krucinal element! Kdyz chci neco řešit řeším si to sám!!! :D :D :D :D ponaučení pro příště :D :D :D ok :) takovej detail :D
Bůh s náma a dobré pryč!

Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Knihovník v paláci místodržícího v poušti!

Post by nomis_b »

jo tak to sem delal ja (tedy scripterskou cast, ne tu cast ohledne rozmistovani lidi)
Takze potrebuju vedet:

1.) ma moznost v rozhovoru : nemas pro me nejakou praci, ci neco na ten zpusob?
(vsem NPC se pak objevi klasicky koren rozhovoru kterej maji vsichni , kdyz po nich chcete balik atd..)
2.) kdyz tam byl bod 1 , co se stalo po zvoleni moznosti : mam tu neco pro tebe. Nevzal si balik, nebo rtekl ze nic pro nej u sebe nemas , nebo nic.
3.) mel nekdo jiny s timto NPC taky problem?

P.S: tusim, ze je to moznost za 1) to by pak musel opravit REJTY tim, ze mu ten rozhovor prida.
A zase se craftí...
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: Knihovník v paláci místodržícího v poušti!

Post by Skipp »

nomis_b wrote:jo tak to sem delal ja (tedy scripterskou cast, ne tu cast ohledne rozmistovani lidi)
Takze potrebuju vedet:

1.) ma moznost v rozhovoru : nemas pro me nejakou praci, ci neco na ten zpusob?
(vsem NPC se pak objevi klasicky koren rozhovoru kterej maji vsichni , kdyz po nich chcete balik atd..)
2.) kdyz tam byl bod 1 , co se stalo po zvoleni moznosti : mam tu neco pro tebe. Nevzal si balik, nebo rtekl ze nic pro nej u sebe nemas , nebo nic.
3.) mel nekdo jiny s timto NPC taky problem?

P.S: tusim, ze je to moznost za 1) to by pak musel opravit REJTY tim, ze mu ten rozhovor prida.

Hej hej hej,prave mam ten isty probleem a jedina moznost konverzacie s knihovnikom je:1.Dobře budu rad kdyz se budu moci necemu priucit (lebo prave mam level ale este som nebol s ucitelom)
2.Mozna nekdy jindy

tot vse
rychlo pliiiz ide mi cas..a cas su zlatky
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: Knihovník v paláci místodržícího v poušti!

Post by Skipp »

UHM! OUKEEEJ!
Bol to PICNIC

vysvetlenie: Vazeny pan knihovnik je tak zaneprazdneny ze zasielky vybavuje jeho pomocnik
Locked