Tam pokud si pamatuju nešlo o krávu, ale že mu řek, že je tajtrlíkShifter wrote:To mi připomíná jednu pěknou pohádku, snad se jmenovala sůl nad zlato.kucik wrote:Osobně mi stačilo už jen když jistá drowka začala pořád něco vykřikovat o kravách. Vzhledem k tomu, že v podtemnu žádná kráva není, tak je to trochu nesmyslný přirovnání.
Já že jsem kráva?! Ty jsi kráva! Zaprvé nevím co to je a za druhé mě to to uráží.
Mimochodem si myslim, že v období novověku na našem území(pokud se to dá takhle specifikovat) krávy znaly docela dobře. I když je možný, že jako panovník nevěděl kde se mléko a hovězí maso bere