odjezdy lodě
odjezdy lodě
Ten kápo Abhal co vozí lidi z Karaty do kel a hazru, tak na nej si dejte bacha je to desnej podělávač! Prvně mi nakecal, že pojedeme ve dvě a prodal mi listek az na čtvrtou. Já si toho nevsiml a ted tu budu čekat dalsí dve hodiny! Já řikám, pokutu by mu měli dát!
Bůh s náma a dobré pryč!
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
- orcbutcher
- Poutník
- Posts: 67
- Joined: 14:00 30. Nov 2007
- Contact:
Re: odjezdy lodě
jo tahle lod je celá nějaká divná vždy jezdí jinak než má v rozhovoru....
Ossiriand - Učedník červeného draka který slouží Karathské armádě.
Sančo - Půlčický zmetek, který zmizel kdoví kam a nikomu nechybí.
Sančo - Půlčický zmetek, který zmizel kdoví kam a nikomu nechybí.
Re: odjezdy lodě
Jo jo, vcera,ked som uz mal po probleme z cestou do karathy som sa po chvilke opet potreboval vratit do Kel a Har...a bolo presne 14 hodin ked som vyrazal z Ivory,dobehol som do pristavu a bolo este 14 hodin ,kupil som si listok a chvilku som cakal,potom som dal na listok "pouzit" a tam mi napisalo ze odplouva o 16.orcbutcher wrote:jo tahle lod je celá nějaká divná vždy jezdí jinak než má v rozhovoru....
Tak som cakal a napadlo ma ze preistou dam relog aby ma o tej 16 zobral,lebo uz som si takto pockal vcera (tri odjazdy) Po relogu som si nachvilu odbehol zatelefonovat a ked sa vraciam lod sa plavi uprostred mora a hodiny ukazuju 15.
Takze zrejme este zastihol tu 14 hodinu ,ktora uz pomaly koncila s tým že neviem presne ci by sa tak stalo bez relogu.
Re: odjezdy lodě
vetsina lodi odplouva tesne po tom, co se prelomi cas, jedina ktera nejzedi jak ma je prave lod z karathy do pouste, konkretne ta co ma jet ve 2, jede misto toho mezi 3 a 4, uz jsem to tu psal driv v jinym topicu...
no a pak to chce davat pozor na restarty na lodi, vetsinou vas nahodne prenese na jinou lod, na kterou nemate listek a uviznete tam
no a pak to chce davat pozor na restarty na lodi, vetsinou vas nahodne prenese na jinou lod, na kterou nemate listek a uviznete tam
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Re: odjezdy lodě
Něco s tim udělám. Dík za info.Aznar wrote:vetsina lodi odplouva tesne po tom, co se prelomi cas, jedina ktera nejzedi jak ma je prave lod z karathy do pouste, konkretne ta co ma jet ve 2, jede misto toho mezi 3 a 4, uz jsem to tu psal driv v jinym topicu...
no a pak to chce davat pozor na restarty na lodi, vetsinou vas nahodne prenese na jinou lod, na kterou nemate listek a uviznete tam
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: odjezdy lodě
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=8&t=1467
podrobnejs to je popsany tady, nema cenu to prepisovat
podrobnejs to je popsany tady, nema cenu to prepisovat
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Re: odjezdy lodě
Já jsem měl podezření, že to dělá jen jedna linka, ale nepovedlo se mi to nikdy z toho textu vyčíst.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: odjezdy lodě
co se tyce toho prohozeni lokaci pri restartu, tak me se to stalo jenom jednou, pak uz jsem si na to radsi vzdycky daval pozor
ale jsou tam popsany 2 pripady a pokazdy doslo k prohozeni stejnym zpusobem: jedu z A do B a po restartu me to hodi na lod z C do A, aspon tak to v obou pripadech bylo, i kdyz lokace se jmenovali ruzne, takze mozna bych hledal problem nekde v tomhle
ale jsou tam popsany 2 pripady a pokazdy doslo k prohozeni stejnym zpusobem: jedu z A do B a po restartu me to hodi na lod z C do A, aspon tak to v obou pripadech bylo, i kdyz lokace se jmenovali ruzne, takze mozna bych hledal problem nekde v tomhle
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Re: odjezdy lodě
Tak ja toho kapitána asi budu muset kuchnout!
V Karatě jsem si s kámoškou koupili lístky na dvanáctou do pouště! Kdyz nejel tak jsme koukli na lístky tak nám to dvakrát odpocítávalo půl hodiny! Pak kapitán zařval "všichni na palubu..." Nicméně to byl kec, v inventáři se mi oběvil druhý lístek do pouště a lod jela až ve čtyři
(((
Když jsme jeli z pouště koupili jsme si lístky na šestou. Na lístku se normálně odpočítával čas do odjezdu. Kapitán zařval "všichni na palubu..." Nic se nestalo, kromě toho že se mi v inventáři zase oběvil druhej lístek a začalo mi to psát že loď jede okolo šesté. To je ještě OK, ale pak kapitán zařval znovu. A najednou čumím, že kámoška odjíždí do Karaty a já pořád trčím v poušti. Mám dva lístky a další lod mi pravděpodobně jede v devět
(( teda aspoň bych si přál aby jela, jak je to napsané na lístku.
cely den jenom čekam na lod, mě z toho praskne škeble
V Karatě jsem si s kámoškou koupili lístky na dvanáctou do pouště! Kdyz nejel tak jsme koukli na lístky tak nám to dvakrát odpocítávalo půl hodiny! Pak kapitán zařval "všichni na palubu..." Nicméně to byl kec, v inventáři se mi oběvil druhý lístek do pouště a lod jela až ve čtyři
Když jsme jeli z pouště koupili jsme si lístky na šestou. Na lístku se normálně odpočítával čas do odjezdu. Kapitán zařval "všichni na palubu..." Nic se nestalo, kromě toho že se mi v inventáři zase oběvil druhej lístek a začalo mi to psát že loď jede okolo šesté. To je ještě OK, ale pak kapitán zařval znovu. A najednou čumím, že kámoška odjíždí do Karaty a já pořád trčím v poušti. Mám dva lístky a další lod mi pravděpodobně jede v devět
cely den jenom čekam na lod, mě z toho praskne škeble
Bůh s náma a dobré pryč!
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Re: odjezdy lodě
1) lod jezdi vzdy radove v jednotkach sekund potom, co se prelomi cas, takze je nutny byt na spravnym miste uz treba v 11, pokud ma lod jet ve 12
2) pro to, aby te to nalodilo na lod, musis byt v blizkosti stozaru, popr. tam kde se na lod nedostanes (alwariel) v blizkosti kapitana
casy, ktery jsi psal dle mych zkusenosti funguji dobre, takze problem je s velkou pravdepodobnosti v jednom z tehle dvou bodu
2) pro to, aby te to nalodilo na lod, musis byt v blizkosti stozaru, popr. tam kde se na lod nedostanes (alwariel) v blizkosti kapitana
casy, ktery jsi psal dle mych zkusenosti funguji dobre, takze problem je s velkou pravdepodobnosti v jednom z tehle dvou bodu
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
- orcbutcher
- Poutník
- Posts: 67
- Joined: 14:00 30. Nov 2007
- Contact:
Re: odjezdy lodě
já mám jenom problém s tím že kapitán má jiný časy v rozhovoru než na lístku... ale když je čas napsaný na lístku tak odjedu vždy
Ossiriand - Učedník červeného draka který slouží Karathské armádě.
Sančo - Půlčický zmetek, který zmizel kdoví kam a nikomu nechybí.
Sančo - Půlčický zmetek, který zmizel kdoví kam a nikomu nechybí.
Re: odjezdy lodě
Tak ted uz mi fakt hráblo *kroutí se v agónii a slintá na klávesnici* Ted jsem tu nákou dobu čekal s Amywiel. Ona odjela a já.....ááááááááá! To je můj konec, ted jeste budu hrát, tak na me kdyztak nekdo kouknete a prosím presunte me do karathy 
Bůh s náma a dobré pryč!
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Re: odjezdy lodě
docela by usnadnilo situaci, kdybys trochu detailnejs popsal, co si presne udelal, a treba taky to, jestli ses ridil tim, co sem psal o kousek vys
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Re: odjezdy lodě
Aznar wrote:docela by usnadnilo situaci, kdybys trochu detailnejs popsal, co si presne udelal, a treba taky to, jestli ses ridil tim, co sem psal o kousek vys
Yop! lisky jsem si v obou pripadech kupoval cca 2 hodiny pred odjezdem a pak jsem tam čekal. Nikdy jsem je nekupoval sam. V obou pripadech jsem stal primo u kapitana u stozaru, tak aby na me videl. Nedelal jsem zadne akce, s nikym jsem nekecal, nic jsem nepouzival. Stejne jako to delali ty dva hraci kteri stali hned u me
Bůh s náma a dobré pryč!
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Re: odjezdy lodě
jeden cas jsem jezdil lodemi docela casto, tak uznavam, ze vyjimecne se stalo, ze jsem nejel, ac jsem nevedel proc a jednou se stalo i to, ze jsem na lodi zustal dele a prijel pozdeji az jako kdybych jel dalsi lodi (nemyslim bug s restartem), ale je divny ze se to tobe stava tak casto
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory