jsem zivej i mrtvej!

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Jeanes
Rytíř
Posts: 619
Joined: 11:05 28. Aug 2008
Location: Zákupy
Contact:

jsem zivej i mrtvej!

Post by Jeanes »

Normálně včera jsem skapal, no a prisla kámoska a ze zeme sebrala moje dve mrtvoly. Kdyz jsem prosel peklem, jedna zmizela! Tak jsem tu druhou zahodil! A ted koukám, že moje mrtvola je porád mezi hráči. Nevím kde se tedka presne nachází, chvilku jsem ji mel já, chvilku ji mela G14, chvilku jí měl george. Asi jim reknu aby ji hodili do kose a zlikvidovali.

sice se mi jako nelibi, ze nekdo haze moji mrtvolu do bufetky.... :D:D:D:D ale mel jsem to udelat ja sam a hned. Jsem byl prtizenej a kos byl daleko.
Bůh s náma a dobré pryč!

Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
User avatar
George
Měšťan
Posts: 152
Joined: 20:16 23. Aug 2008

Re: jsem zivej i mrtvej!

Post by George »

Jeanes wrote:Normálně včera jsem skapal, no a prisla kámoska a ze zeme sebrala moje dve mrtvoly. Kdyz jsem prosel peklem, jedna zmizela! Tak jsem tu druhou zahodil! A ted koukám, že moje mrtvola je porád mezi hráči. Nevím kde se tedka presne nachází, chvilku jsem ji mel já, chvilku ji mela G14, chvilku jí měl george. Asi jim reknu aby ji hodili do kose a zlikvidovali.

sice se mi jako nelibi, ze nekdo haze moji mrtvolu do bufetky.... :D:D:D:D ale mel jsem to udelat ja sam a hned. Jsem byl prtizenej a kos byl daleko.
Heh, George je s velkým G, G je nejdůležitější písmeno na světě, tak velkým!! :D
Mno, měl sem s tou mrtvolou jiný plány :))... thalužel, nevěděl sem jak se řeže hlava, tak ta mrtvola přežila... :P
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
User avatar
Jeanes
Rytíř
Posts: 619
Joined: 11:05 28. Aug 2008
Location: Zákupy
Contact:

Re: jsem zivej i mrtvej!

Post by Jeanes »

George wrote:
Jeanes wrote:Normálně včera jsem skapal, no a prisla kámoska a ze zeme sebrala moje dve mrtvoly. Kdyz jsem prosel peklem, jedna zmizela! Tak jsem tu druhou zahodil! A ted koukám, že moje mrtvola je porád mezi hráči. Nevím kde se tedka presne nachází, chvilku jsem ji mel já, chvilku ji mela G14, chvilku jí měl george. Asi jim reknu aby ji hodili do kose a zlikvidovali.

sice se mi jako nelibi, ze nekdo haze moji mrtvolu do bufetky.... :D:D:D:D ale mel jsem to udelat ja sam a hned. Jsem byl prtizenej a kos byl daleko.
Heh, George je s velkým G, G je nejdůležitější písmeno na světě, tak velkým!! :D
Mno, měl sem s tou mrtvolou jiný plány :))... thalužel, nevěděl sem jak se řeže hlava, tak ta mrtvola přežila... :P
ROFL! George! :D:D:D
Bůh s náma a dobré pryč!

Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
User avatar
Jeanes
Rytíř
Posts: 619
Joined: 11:05 28. Aug 2008
Location: Zákupy
Contact:

Re: jsem zivej i mrtvej!

Post by Jeanes »

Eh! Teďka koukám, že mám v inventáři zase dva nože na stahování kůže! Nedávno jsem měl dva, tak jsem jeden prodal... No a z inventáře mi zmizeli oba. Tak jsem si dneska koupil novy a tedka tam mam zase dva :evil: :evil: heh? Jestli se mnou nebude něco celkove spatne... :(

Jo a ještě jsem zapomněl, že mam u pasu kord a na zadech halapartnu a kosu. Ten kord a halapartnu u sebe nemam, to jsem si jenom zkousel v obchode. Ale kdyz se na me kouknete, tak to na me vidite.
Bůh s náma a dobré pryč!

Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Locked