Lovec odměn

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Mortenten
Nováček
Posts: 20
Joined: 22:52 25. Jun 2008

Lovec odměn

Post by Mortenten »

Lovec odměn chtěl důkaz o zabití příšery půldraka, tak jsem donesl jeho srdce, ale bohužel ho ode mě nechtěl vykoupit. Říkal něco ve smyslu, že u mě nevidí nic co by potřeboval. :(
Kaenar Drago - věčně hladovej Drak
Azzakar - rohatej s ocasem
User avatar
orcbutcher
Poutník
Posts: 67
Joined: 14:00 30. Nov 2007
Contact:

Re: Lovec odměn

Post by orcbutcher »

nedonesl jsi mu to až po restartu? ono potom už chce zase jinou věc... :(
Ossiriand - Učedník červeného draka který slouží Karathské armádě.
Sančo - Půlčický zmetek, který zmizel kdoví kam a nikomu nechybí.
User avatar
Mortenten
Nováček
Posts: 20
Joined: 22:52 25. Jun 2008

Re: Lovec odměn

Post by Mortenten »

Bohužel to bylo právě ten samý restart. :?
Kaenar Drago - věčně hladovej Drak
Azzakar - rohatej s ocasem
User avatar
orcbutcher
Poutník
Posts: 67
Joined: 14:00 30. Nov 2007
Contact:

Re: Lovec odměn

Post by orcbutcher »

ale skus si to nechat u sebe... třeba to bude ještě nekdy chtít
Ossiriand - Učedník červeného draka který slouží Karathské armádě.
Sančo - Půlčický zmetek, který zmizel kdoví kam a nikomu nechybí.
User avatar
Mortenten
Nováček
Posts: 20
Joined: 22:52 25. Jun 2008

Re: Lovec odměn

Post by Mortenten »

No a zjistil jsem další chybku. Lovec chtěl hlavu orčího náčelníka, tak jsem ji přinesl a zeptal jsem se na cenu. Když jsem ji lovci ale prodal, tak mi za tu hlavu dal pouze polovinu slíbené ceny. :(
Kaenar Drago - věčně hladovej Drak
Azzakar - rohatej s ocasem
User avatar
orcbutcher
Poutník
Posts: 67
Joined: 14:00 30. Nov 2007
Contact:

Re: Lovec odměn

Post by orcbutcher »

tak to je opravdu o hodně... někdy to bývá třeba o 5% přibližně ale 50% je moc...
Ossiriand - Učedník červeného draka který slouží Karathské armádě.
Sančo - Půlčický zmetek, který zmizel kdoví kam a nikomu nechybí.
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Lovec odměn

Post by nomis_b »

Diky moc za nahalaseni chyb. Strucne jasne a vse sem hned dohledal.

Me chyby, ktere se opravily:
1.) zvedala se vykupni cena a zvedl sem ji omylem jen pri mluveni, kolik ti za nej ma dat, takze proto to co za to dostanes bylo jine, nez to co si dostal. (tedy si mel dostat tu cenu, co rikal, ale i tak byla vyssi, nez by ti dal vetesnik, takze si neprodelal kdyz si ji donesl lovci. I kdyz verim, ze +50% navic by potesilo. Treba ti nejakej hodnej DM ty penize jeste da :wink: )

2.) V promenne puldraka jsem zapomnel " " tedy mezeru, proto se nazev neshodoval s resrefem (a neslo to na prvni pohled poznat)

FIXED
A zase se craftí...
Locked