Mám tu takový podivný problém s rozhašeným inventářem.
Když jsem se ráno lognul, značná část inventáře zmizela a zjevil se mi nový předmět "widgets". Po přesunutí předmětu do jiné záložky inventáře, se mi postupně zjevily například svitky. Některé další předměty se chovaly podivně. Krumpáč a luk sdíleli stejná políčka v inventáři (překrývali se), ale šlo s nimi normálně hýbat. Předmět co má na sobě napsáno "lehký hornický krumpáč" má nyní vzhlede těžkého krumpáče i s počtem políček v invu. Posílám také odkaz na screeny, které situaci lépe osvětlí.
S1
Takto vypadá předmět widgets.
S2
Takto změní podobu předmětu rohy, úpravou značky widgets.
S3
Takto vypadá ruda fenelopu, po úpravě widgets. V trezoru se mi předmět widgets také objevil.
S4
Zmizelo mi všechno jídlo a pití z inventáře. Předmět widgets má popisek paliče.
S5
Po zahození předmětu widgets na zem, se na zemi nic odloženého neukáže. Když v této situaci provedu relog, v inventáři se zjeví další verze widgets, která má popisek jiného pití, tentokrát zrádce.
S6
Takto vypadá lehký hornický krumpáč po úpravě widgets.
Screeny:
https://uloz.to/!qp7dVzzvxOjG/screeny-rar
UZAVŘENO - Rozhašený inventář - widgets
Re: Rozhašený inventář - widgets
Dělá to i ostatním?
Re: Rozhašený inventář - widgets
Jinak nějaké mimořádné operace jsem před včerejším odlogem neprováděl. Natěžili jsme v partě nějaký materiál, ten jsem si pak z nákladního koně vzal, odnesl ho do trezoru v bytě a odlognul.
V současnosti čekám na vyjádření k věci. Nechci testovat zda mi vyházením pití a jídla widget prostě zmizí, nebo začne žrát náhodně další dražší předměty.
Jinak místo odlognutí bylo: Karatha - Horní město - U lázní - byty 3
Edit: Některé předměty v první záložce inventáře zřejmě zůstávají neviditelné. Na některá políčka nejde přesouvat věci (asi na nich něco má být), a 100% mi tu některé itemy chybí, třeba prsten obratnosti.
V současnosti čekám na vyjádření k věci. Nechci testovat zda mi vyházením pití a jídla widget prostě zmizí, nebo začne žrát náhodně další dražší předměty.
Jinak místo odlognutí bylo: Karatha - Horní město - U lázní - byty 3
Edit: Některé předměty v první záložce inventáře zřejmě zůstávají neviditelné. Na některá políčka nejde přesouvat věci (asi na nich něco má být), a 100% mi tu některé itemy chybí, třeba prsten obratnosti.
Re: Rozhašený inventář - widgets
Všem by to plošně dělat nemělo. Ptal jsem se náhodně pár hráčů, tenhle problém nemají.Shaman88 wrote:Dělá to i ostatním?
Re: Rozhašený inventář - widgets
S restartem došlo ke změně. Jakobych před restartem měl polovinu první záložky v inventáři neviditelnou. Ted se situace prohodila a vidím jen druhou polovinu 
Re: Rozhašený inventář - widgets
Reinstaloval bych nwn - to je nějaký problém v datových souborech.
Re: Rozhašený inventář - widgets - vyřešeno
Díky za radu. Zkusil jsem použít jinou instalaci hry a povedlo se.Shaman88 wrote:Reinstaloval bych nwn - to je nějaký problém v datových souborech.
Re: Rozhašený inventář - widgets - vyřešeno
Takže mohu uzavřít?Goran wrote:Díky za radu. Zkusil jsem použít jinou instalaci hry a povedlo se.Shaman88 wrote:Reinstaloval bych nwn - to je nějaký problém v datových souborech.
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Re: Rozhašený inventář - widgets - vyřešeno
Ano. Už mi to nezlobí.Paulus wrote:Takže mohu uzavřít?Goran wrote:Díky za radu. Zkusil jsem použít jinou instalaci hry a povedlo se.Shaman88 wrote:Reinstaloval bych nwn - to je nějaký problém v datových souborech.