Mirumilovni jezevci

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Žorž
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1274
Joined: 18:11 27. Apr 2007
Location: Praga
Contact:

Re: Mirumilovni jezevci

Post by Žorž »

"Intervali" zrovna určitě ne. :)

Ale co se týče procházek po lesích, co já vím, tak normálně agresivnější zvěř na druida a hraničáře prostě neútočí...stejně jako na jejich přátele v družině. Je to dáno tím, že tyto dva ve svém rajónu jezevci a další přemnoženci nepovažují za vetřelce a tolerují je. Tato povolání se mezi chlupatci dokážou pohybovat sama o sobě a nepůsobí na zviřátka jako hrozba.
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek

Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: Mirumilovni jezevci

Post by monstera »

On to spíš bude normální bug, nezávislej na jezevcích a druidech, protože se mi už nekolikrát stalo, že jsem měl modrý skřety - a u těch bych asi náboženské zanícení a spřátelení s klerikem nepředpokládal...
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Mirumilovni jezevci

Post by DenGrasse »

monstera wrote:On to spíš bude normální bug, nezávislej na jezevcích a druidech, protože se mi už nekolikrát stalo, že jsem měl modrý skřety - a u těch bych asi náboženské zanícení a spřátelení s klerikem nepředpokládal...
Seš si jistej, že nejseš skřetí druid? :mrgreen:
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: Mirumilovni jezevci

Post by monstera »

DenGrasse wrote:
monstera wrote:On to spíš bude normální bug, nezávislej na jezevcích a druidech, protože se mi už nekolikrát stalo, že jsem měl modrý skřety - a u těch bych asi náboženské zanícení a spřátelení s klerikem nepředpokládal...
Seš si jistej, že nejseš skřetí druid? :mrgreen:
jistě nejsem, neposlouchaj mne
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
Fidorka
Obyvatel
Posts: 111
Joined: 16:10 27. Apr 2007

Re: Mirumilovni jezevci

Post by Fidorka »

Krata wrote:čim maj hraničáři a druidi víc bodů v Porozumění zvířatum, tim na něj neutočí více zvěře.. samozřejmě když zautočíš tak se na tebe vrhnou :)
Jen maličkaté upřesnění a pár reálných postřehů ze života druidky v přírodě. Je pravda , že čím je vyšší Porozumění zvířatům tím méně zvířat má druid červených , ale zároveň hraje velkou roli i level druida. Takže i když Sovička má hody na Porozumění na 45 nedokáže v lokaci "namodrat" víc zvířátek než je její aktuální počet levelů.
Další důležitá věc je po příchodu do lokace chvilku počkat na místě a nechat zvířátkům čas "ucítit druida" a zklidnit se , rovnou běžet zkrz smečku lítých vlků a doufat , že jsou po večeři a mají fajn náladu ... špatný nápad.
A ještě jedna zajímavost je , že pokud druid jde s přítalíčkem a k němu si ještě přibral přes Porozumění další zvíře tak se počet zvířátek , která lze v lokaci "namodrat" ještě snižuje. Není to přesně o -2 (přítelíček+přibrané zvíře) , ale záleží na síle přibraného zvířete. Je opravdu znát rozdíl mezi černou kočičkou ze vsi a samicí sněžného tygra na počtu přátelských zvířatek v lokacích. Prostě větší masožravci = více nervozních zvířátek.
Vrog Kurval - Velitel Temné legie


Ptáte se jak zlepšit své hraní zlých postav na Thalii? Držte se vždy pravidla č.1 : Hraj tak , aby se hrou bavila PŘEDEVŠÍM DRUHÁ STRANA - čili oběť. Pokud si myslíte , že to nezvládnete tak trénujte na NPC ovládaných DM. Pak za vaše chyby nebudou ostatní hráči platit ztrátou zkušeností a víry , že na tomhle servru se hraje fajn a s dobrými hráči...
User avatar
jaara
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 412
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Contact:

Re: Mirumilovni jezevci

Post by jaara »

Zvláštní postřehy :-) Asi jsem jediný, kdo ví doopravdy, jak to funguje :twisted: .
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

Re: Mirumilovni jezevci

Post by Aznar »

jaara wrote:Zvláštní postřehy :-) Asi jsem jediný, kdo ví doopravdy, jak to funguje :twisted: .
coz je stejne jenom docasny stav :mrgreen:
kdy ze je ten dalsi sraz v plzni? :lol:
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Mirumilovni jezevci

Post by Pajule »

jop házíš myslim porozumění možná se do toho počítá aj moudrost a proti něčemu co má jezevec :twisted: s Gem mi taky některý zvířata měli rádi třeba dva jezevci s pěti nebo naopak.. :roll:
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
Fidorka
Obyvatel
Posts: 111
Joined: 16:10 27. Apr 2007

Re: Mirumilovni jezevci

Post by Fidorka »

jaara wrote: Asi jsem jediný, kdo ví doopravdy, jak to funguje :twisted: .
Tak bys měl taky vědět , u kterých to nefunguje. :twisted: Zimní vlk a Šavlozubé prase jdou nabrat do družiny ( jde tedy o normální zvěř nikoli o magické bestie jak jsou Vrrrci ) , ale vůbec "nemodrají" tedy není u nich nastven hod na uklidnění druidem. Mrkni na to prosím ... dík.
Vrog Kurval - Velitel Temné legie


Ptáte se jak zlepšit své hraní zlých postav na Thalii? Držte se vždy pravidla č.1 : Hraj tak , aby se hrou bavila PŘEDEVŠÍM DRUHÁ STRANA - čili oběť. Pokud si myslíte , že to nezvládnete tak trénujte na NPC ovládaných DM. Pak za vaše chyby nebudou ostatní hráči platit ztrátou zkušeností a víry , že na tomhle servru se hraje fajn a s dobrými hráči...
Locked