Kel-A-Hazr - nevěstinec - pokoje (nová verze ?)

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Kel-A-Hazr - nevěstinec - pokoje (nová verze ?)

Post by Fryn »

Nevím co se provádělo s touto lokací, ale přijde mi nějaká rozdrbaná. Předtím když si postava objednala pokoj, tak jen otevřela dveře daného pokoje a mohla do něho vejít.

Teď je to ve stylu, otevřeš dveře a vidíš nějakou očesanou nebo komplet prázdnou verzi původního pokoje a ve dveřích vězí klasický přechod. Pokud jím projdeš, dostaneš se do nové lokace, kde se nachází původní pokoj.

Problém je v tom, že je to navíc i past pro postavy, protože jakmile vyprší klíč od pokoje, nedá se dostat ven, páka na otevírání dveří nefunguje.

Tímto navíc hlásím uzamčení své nebohé postavy :).
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Kel-A-Hazr - nevěstinec - pokoje (nová verze ?)

Post by karolina »

Lokace se delila na dve kvuli totalni preplacanosti placeblama a lagum. Paky jsem se pokousela opravit, ale asi to nedopadlo. Ted uz ani nic neopravim neb jsem bez pocitace na neznamo dlouhou dobu(dokud si nekoupim novy). Tak treba na to nekdo mrkne.
Na vyžádání.
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: Kel-A-Hazr - nevěstinec - pokoje (nová verze ?)

Post by Fryn »

Sakra, to jsem asi jeden z mála, komu tento typ lokací nedělá problémy. V podstatě kromě občasných problémů samotného serveru, jsem tu zažil lagy jen v případě hromadného spawnu NPC.

Ta lokace působí malinko podivně, jako by se nahrála nějaká nedokončená verze (nemluvím teď o funkčnosti), trochu mě zarážejí ty prázdné prostory za přechody, každopádně dík za info.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Kel-A-Hazr - nevěstinec - pokoje (nová verze ?)

Post by karolina »

Ja to vylepsim až budu mít compa.
Paulusi nemohl bys zatím opravit ty paky? Budou mít asi špatný tag toho co otevírají.
Na vyžádání.
Paulus
WB Thalie
Posts: 1495
Joined: 06:49 17. Apr 2012

Re: Kel-A-Hazr - nevěstinec - pokoje (nová verze ?)

Post by Paulus »

karolina wrote:Ja to vylepsim až budu mít compa.
Paulusi nemohl bys zatím opravit ty paky? Budou mít asi špatný tag toho co otevírají.
Zítra na to kouknu dnes se k tomu nedostanu. Akorát co nahrání? Mam to zatim dat přes web nebo budeme otravovat Rejtyho? :mrgreen:
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Kel-A-Hazr - nevěstinec - pokoje (nová verze ?)

Post by Rejty »

Klidně to nahraju do modulu, když mi to pošleš. Přes web rozhodně opravy nenahrávejte, stačí mi to poslat...
Vedoucí týmu Thalie
Locked