Nejde hrát
Nejde hrát
Načítání modulu 5% a restart každou minutu.
Re: Nejde hrát
Nikdo kdo s tím může něco dělat tady není.
Re: Nejde hrát
Sorry já nahrála modul s novym hakem a tlk, ale ty už jsem nenahrála :-/ zítra to napravím
Na vyžádání.