Bárd - nelze vzít automatické klidné kouzlo jako bonusové

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Progress
Poutník
Posts: 68
Joined: 14:18 27. Apr 2014

Bárd - nelze vzít automatické klidné kouzlo jako bonusové

Post by Progress »

Dobrý den, Bard si mezi svými bonusovými odbornostmi (22,25,... lvl) nemůže vzít Automatické klidné kouzlo I - II, i když je na fóru v mechanice uvedeno, že by jít vzít mělo. Samozřejmostí je, že všechny požadavky na to kladené jsou splněny:) Bylo by možné provést opravu?
User avatar
Mourisson1
Mistr
Posts: 945
Joined: 15:58 20. Aug 2012
Location: Somewhere I belong
Contact:

Re: Bárd - nelze vzít automatické klidné kouzlo jako bonusov

Post by Mourisson1 »

Mohl by ho tam vzít pokud by splňoval požadavky, imo. Nicméně požadavek je schopnost sesílat 9. kruh kouzel, a to jako bard nemůžeš, takže pokud tam nemáš 17 lvlů čaroděje/zaklínače/klerika/druida (9. kruh), tak se ti tam neobjeví.

EDIT: Minimálně v normálním NWN to platí.
Luth'arth Tel'vien

Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Progress
Poutník
Posts: 68
Joined: 14:18 27. Apr 2014

Re: Bárd - nelze vzít automatické klidné kouzlo jako bonusov

Post by Progress »

Tento požadavek na NT neplatí: viz.: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 192&t=6259 :) Alias. požadavkem je 1. kruh.
User avatar
Mourisson1
Mistr
Posts: 945
Joined: 15:58 20. Aug 2012
Location: Somewhere I belong
Contact:

Re: Bárd - nelze vzít automatické klidné kouzlo jako bonusov

Post by Mourisson1 »

Aaa, vidím, máš pravdu. Tak to se omlouvám, moje chyba :wall:
Luth'arth Tel'vien

Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Bárd - nelze vzít automatické klidné kouzlo jako bonusov

Post by Shaman88 »

Progress wrote:Tento požadavek na NT neplatí: viz.: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 192&t=6259 :) Alias. požadavkem je 1. kruh.
Bard to má, akorát to není v bonusovkách.
Oprava bude v nejbližších dnech.
Progress
Poutník
Posts: 68
Joined: 14:18 27. Apr 2014

Re: Bárd - nelze vzít automatické klidné kouzlo jako bonusov

Post by Progress »

Dobrý den,

mohu se zeptat jak to vypadá s opravou?:) Resp. pokud by to ještě nějakou dobu trvalo, mohu poprosit nějaké hodné DM ve hře, abychom to naklikali ručně? Mohu již párkrát navštívit mistra a stojím jen na té bonusovce:)

Děkuji.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Bárd - nelze vzít automatické klidné kouzlo jako bonusov

Post by Shaman88 »

Opravy do haků budu dělat tenhle víkend.
Progress
Poutník
Posts: 68
Joined: 14:18 27. Apr 2014

Re: Bárd - nelze vzít automatické klidné kouzlo jako bonusov

Post by Progress »

Hlásím, že ani po opravě, která byla hlášena na webu, nemůže bard vzít samospouštěcí kouzla mezi bonusovými:)
Paulus
WB Thalie
Posts: 1495
Joined: 06:49 17. Apr 2012

Re: Bárd - nelze vzít automatické klidné kouzlo jako bonusov

Post by Paulus »

Progress wrote:Hlásím, že ani po opravě, která byla hlášena na webu, nemůže bard vzít samospouštěcí kouzla mezi bonusovými:)
Mělo by to jít. Koukám, že Shaman to opravdu nahrával před novým konfigem....jen taková drobná otázka (nechci rýpat jen pro jistotu) kolikátý level je tvůj bard?
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Progress
Poutník
Posts: 68
Joined: 14:18 27. Apr 2014

Re: Bárd - nelze vzít automatické klidné kouzlo jako bonusov

Post by Progress »

Teď na 28 lvl se mi nabízí klasická bonusová kouzla jako je Ohromné charisma, dodatečná hudba,... ale to Automatické klidné kouzlo II nikoliv (Automatické klidné kouzlo I - už mám).
Paulus
WB Thalie
Posts: 1495
Joined: 06:49 17. Apr 2012

Re: Bárd - nelze vzít automatické klidné kouzlo jako bonusov

Post by Paulus »

Bohužel opravdu nevidím kde by mohl být zádrhel ale až budu mít chvíli tak na to ještě kouknu.
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Locked