Imunita na jedy

Moderators: DM, WB

User avatar
Mourisson1
Mistr
Posts: 945
Joined: 15:58 20. Aug 2012
Location: Somewhere I belong
Contact:

Re: Imunita na jedy

Post by Mourisson1 »

Player wrote:to je boss pro jaký lvl zamýšlený cca? ten můj panák běhá s con 18 na lvlu 15, což tedy znamená že cokoli co není diviner nebo rasa s imkou na jedy tam vlastne dostane IKcko
8 lvl klerika (případně 10 druida) a imunita na smrt? To že na to nemáš postavu neznamená že to jiné nesvedou :D Parta by tyhle buffy mít měla, a je za vodou. Solo hraním bych ani neargumentoval, to TH npodporuje.
Luth'arth Tel'vien

Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
User avatar
PGlegali
Nováček
Posts: 30
Joined: 02:13 07. Jul 2016

Re: Imunita na jedy

Post by PGlegali »

Já pro změnu nechápu, proč do něj jedete. Jasně vám psal, že dostal insta smrt hned po prvním podhození. A Shaman napsal "Asi jsem se seknul. Spíš to vypadá opravdu že jsi dostal už druhotný efekt." a to znamená teda chyba, ne?
Fly, you fools!
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Imunita na jedy

Post by Shaman88 »

Spise jsem to myslel tak ze jsem se seknul s tim ze te stat 3 zabije. Thalie nakonec nema nastavenou obtiznost hardcore ale dnd.

V kazdem pripade screen z logu nic dalsiho nevypovida.
User avatar
PGlegali
Nováček
Posts: 30
Joined: 02:13 07. Jul 2016

Re: Imunita na jedy

Post by PGlegali »

Takže to teda není chyba, že jed zabije po prvním otrávení a podhozu? Konkrétně teda tento.
Fly, you fools!
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Imunita na jedy

Post by Shaman88 »

Pokud se to tak stalo, tak je to chyba.
Ten log mi příjde strašně krátký.
User avatar
PGlegali
Nováček
Posts: 30
Joined: 02:13 07. Jul 2016

Re: Imunita na jedy

Post by PGlegali »

Takhle konkrétně se to tam právě děje. První podhození jedu = smrt. To se tu snažil autor říct.
Fly, you fools!
User avatar
PGlegali
Nováček
Posts: 30
Joined: 02:13 07. Jul 2016

Re: Imunita na jedy

Post by PGlegali »

Mourisson1 wrote:
Player wrote:to je boss pro jaký lvl zamýšlený cca? ten můj panák běhá s con 18 na lvlu 15, což tedy znamená že cokoli co není diviner nebo rasa s imkou na jedy tam vlastne dostane IKcko
8 lvl klerika (případně 10 druida) a imunita na smrt? To že na to nemáš postavu neznamená že to jiné nesvedou :D Parta by tyhle buffy mít měla, a je za vodou. Solo hraním bych ani neargumentoval, to TH npodporuje.
A btw, stalo se mi i to, že jsem jed dostal i s featem "imunita na jedy". Takže tohle taky není zrovna 100% řešení. :roll:
Fly, you fools!
Player
Nováček
Posts: 21
Joined: 14:38 11. Jul 2016

Re: Imunita na jedy

Post by Player »

Na tom logu to právě je zcela jasně vidět tak jsem myslel že ti to bude stačit.
Jediný další co ti můžu poslat je původní neoříznutý, určitě to máš v EN takže v češtině to může být zmatečné ale je to tam jasně vidět.
on-hit+aplikace+PRVOTNÍ SNÍŽENÍ VLASTNOSTI = smrt jako devast či vorpal (samo pokud nemáš con 22+ :lol: ) na boss pro lvl 8 celkem síla.
jed.jpg
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Imunita na jedy

Post by Shaman88 »

Ještě poslední otázka - nejsi čaroděj nebo zaklínač?
Player
Nováček
Posts: 21
Joined: 14:38 11. Jul 2016

Re: Imunita na jedy

Post by Player »

lock+aacko
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Imunita na jedy

Post by Shaman88 »

A ještě kolik máš základní odolnost. (Budu si to muset nasimulovat)
User avatar
Mourisson1
Mistr
Posts: 945
Joined: 15:58 20. Aug 2012
Location: Somewhere I belong
Contact:

Re: Imunita na jedy

Post by Mourisson1 »

PGlegali wrote:
Mourisson1 wrote:
Player wrote:to je boss pro jaký lvl zamýšlený cca? ten můj panák běhá s con 18 na lvlu 15, což tedy znamená že cokoli co není diviner nebo rasa s imkou na jedy tam vlastne dostane IKcko
8 lvl klerika (případně 10 druida) a imunita na smrt? To že na to nemáš postavu neznamená že to jiné nesvedou :D Parta by tyhle buffy mít měla, a je za vodou. Solo hraním bych ani neargumentoval, to TH npodporuje.
A btw, stalo se mi i to, že jsem jed dostal i s featem "imunita na jedy". Takže tohle taky není zrovna 100% řešení. :roll:
Nemluvím o imunitě na jedy. Mluvím o imunitě na smrt, která tam funguje, mám to vyzkoušené. Takže to je 100% řešení, je mi líto.
Luth'arth Tel'vien

Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: Imunita na jedy

Post by Caehan »

Mohlo ho zabít už to snížení odolnosti? Pokud ano, vždycky je možnost boostnout si odolnost dost vysoko, aby váš ani -18 neposlalo do kytek, a pak vypít třeba protijed a vyhnout se té druhé fázi otravy.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Imunita na jedy

Post by Shaman88 »

Caehan wrote:Mohlo ho zabít už to snížení odolnosti? Pokud ano, vždycky je možnost boostnout si odolnost dost vysoko, aby váš ani -18 neposlalo do kytek, a pak vypít třeba protijed a vyhnout se té druhé fázi otravy.
Já si myslím že ho to zabilo, až budu mít čas tak to testnu. Co to přesně udělá když máš málo hp, a prudce ti klesne odolnost.
User avatar
PGlegali
Nováček
Posts: 30
Joined: 02:13 07. Jul 2016

Re: Imunita na jedy

Post by PGlegali »

Tady neni ani snad co testovat, je jasný, že ho zabil pokles con do záporné hodnoty. Jen nikdo nečekal v takovýmhle dungu jed, co ti hodí na jeden podhoz až -18 con :lol: Vzhledem k tomu, že je to trofej za.. 8k? A NPC jsou tam statově nastavený na menší lvl, než je 16-18. Ten jed je tam trošku mimo, resp. trošku přestřelenej, když teď víme, že to snižuje o 3d6 s DC 21.
Fly, you fools!
Post Reply