samice alansijského tygra
samice alansijského tygra
lokace - alansijské vrchoviny/ doupě tygrů. Samice alansijského tygra - nejde stáhnout a nepadne z ní ani trofej.
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
Re: samice alansijského tygra
Ahoj, byl jsem se tam taky podívat.
Mám pocit, že spawn tak jak ho znáš z jiných lokací není kolem Nových Varů ještě dokončený. Tyhle potvůrky tam dávala Ailleen, když dělala lokace jen aby to nevypadalo tak prázdný.
Takže se ani neobnovují tak jak je to jinde. Pokud je zabiješ, objeví se až po restartu serveru.
Podle toho, že samice tygra nemá ani zelený jméno tipuju, že to není boss. Ona není ani nijak výrazně silnější než tygři v lokaci.
Holt budeme muset vydržet, dokud někdo z DM teamu nenastaví v těhle lokacích spawn jak má být. Tuším, že někde v jiném vláknu tu na fóru se o tom psalo.
Takže je třeba všechno kolem Varů brát s rezervou dokud to nebude dokončený na 100%. Což neznamená tam nechodit vůbec. Lokace jsou to pěkný. A ve Varech už skoro všechno funguje jak má.
Mám pocit, že spawn tak jak ho znáš z jiných lokací není kolem Nových Varů ještě dokončený. Tyhle potvůrky tam dávala Ailleen, když dělala lokace jen aby to nevypadalo tak prázdný.
Takže se ani neobnovují tak jak je to jinde. Pokud je zabiješ, objeví se až po restartu serveru.
Podle toho, že samice tygra nemá ani zelený jméno tipuju, že to není boss. Ona není ani nijak výrazně silnější než tygři v lokaci.
Holt budeme muset vydržet, dokud někdo z DM teamu nenastaví v těhle lokacích spawn jak má být. Tuším, že někde v jiném vláknu tu na fóru se o tom psalo.
Takže je třeba všechno kolem Varů brát s rezervou dokud to nebude dokončený na 100%. Což neznamená tam nechodit vůbec. Lokace jsou to pěkný. A ve Varech už skoro všechno funguje jak má.
Alkin - potulný minnesänger
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Re: samice alansijského tygra
Možná kecám, ale ono se to řešilo tuším spíš na Varském fóru. Nicméně vzhledem k aktivitě Varů, se to hádám hned tak řešit nebude.RainMan wrote:Holt budeme muset vydržet, dokud někdo z DM teamu nenastaví v těhle lokacích spawn jak má být. Tuším, že někde v jiném vláknu tu na fóru se o tom psalo.
Takže je třeba všechno kolem Varů brát s rezervou dokud to nebude dokončený na 100%. Což neznamená tam nechodit vůbec. Lokace jsou to pěkný. A ve Varech už skoro všechno funguje jak má.
.
Re: samice alansijského tygra
Jo to je klidně možné, že to proběhlo jen u nás.
No každopádně tu úpravu spawnu máme přislíbenou.
Co se týká aktivity kolem Varů, tak ta by s tímhle neměla mít nic společného. Ty lokace s osadou souvisí jen tím, že jsou okolo. Krom toho vesnice Nové Vary funguje už bez problémů a dobrodruhům poskytuje v podstatě veškeré dostupné služby, stejně jako jiná městečka a osady v Reedan Teru. Snad jen nájemní byty dosud nejsou hotové. Jinak máme ve Varech vše připravené pro potulné dobrodruhy i šlechtu, toužící po venkovském klidu a ozdravnych koupelích v místních lázních.
No každopádně tu úpravu spawnu máme přislíbenou.
Co se týká aktivity kolem Varů, tak ta by s tímhle neměla mít nic společného. Ty lokace s osadou souvisí jen tím, že jsou okolo. Krom toho vesnice Nové Vary funguje už bez problémů a dobrodruhům poskytuje v podstatě veškeré dostupné služby, stejně jako jiná městečka a osady v Reedan Teru. Snad jen nájemní byty dosud nejsou hotové. Jinak máme ve Varech vše připravené pro potulné dobrodruhy i šlechtu, toužící po venkovském klidu a ozdravnych koupelích v místních lázních.
Alkin - potulný minnesänger
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní