Na jakých PC hrách ujíždíte?
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
to jsem hrávala kdysi, jsem to chtěla rozjet a nějak mi to nešlo, ted chvílema hraji taky starou hru Sacred
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
hral jsem první díl s kamošem. ten pak přestal hravat. ale byla to sranda. Solo mě to nebaví na te hře mě zaujal pravě možnost hrat přiběh s dvěma postavama s tou možnosti že každy hrač muže měnit pruchod přiběhu. je to stejny i u 2 to jak se ten přiběch ovlivnuje každou postavou a jejich reakcema?
Gorag - Neuvěřitelna sila, žadna inteligence. -_Lost_-
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Je to dokonce mnohem lepší a to ve 3 věcech:soul1 wrote:hral jsem první díl s kamošem. ten pak přestal hravat. ale byla to sranda. Solo mě to nebaví na te hře mě zaujal pravě možnost hrat přiběh s dvěma postavama s tou možnosti že každy hrač muže měnit pruchod přiběhu. je to stejny i u 2 to jak se ten přiběch ovlivnuje každou postavou a jejich reakcema?
1) Snad nebudu spoilovat, ale hra poměrně důmyslně vede hráče v rámci příběhu proti sobě, kdy neustále podsouvá info ve stylu že tomu druhému nemůžeš věřit, protože tím "nejlepším" může být jen jeden.....
2) Už tam není to rozhodování kámen-nůžky-papír, kdy jste jako parta museli zaujmout stanovisko, nyní každý hráč má vlastní stanoviska a NPC se chovají nezávisle.
3) Zkušenosti ze všech zdrojů dostávají všechny postavy nezávisle na tom kde se nacházejí. Takže my třeba hrajeme tak že každý máme jednoho companiona ale hrajeme úplně nezávisle na sobě - resp. každý se na mapě pohybujeme po své ose, jen když máme prostě někde problém tak se domlouváme na postupu nebo společně řešíme složité souboje.
Ted zrovna v 2. actu máme poměrně rozdílné questy, když to popíšu úplně obecně tak ke globálnímu cíli můsíš mít splněno minimálně 2 questy z 7 možností co jsme zatím objevili, a každý z nás na základě našich postav volíme jinou cestu....
Já třeba ted hraju "pacifistu", moje postava je kompletně proti boji. Nikdy na nikoho sama nezaútočí a v případě boje funguje na principu "damage return", tzn. vracím jim dmg co mi udělí... takže mám obrovské množství HP a armorů a jedu jen na léčení sebe, doplňování armorů a různé štíty a utility..... a to hrajeme na taktickou obtížnost (2. nejvyšší ze 4) a jde to i tímto stylem.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Jo Sacred je fajn hra, tu jsme hrávali po neturosnicka wrote:to jsem hrávala kdysi, jsem to chtěla rozjet a nějak mi to nešlo, ted chvílema hraji taky starou hru Sacred
V ARKu jsem si u svého hradu ochočil tuhle bestii
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Já si koupil jedničku Divinity a vcelku se mi systém líbí. Moc daleko jsem se teda nedostal, ale jestli někdo chce zkusit online, moc rád se přidám. Stačí se domluvit 
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Jaká platforma?Barbar321 wrote:Já si koupil jedničku Divinity a vcelku se mi systém líbí. Moc daleko jsem se teda nedostal, ale jestli někdo chce zkusit online, moc rád se přidám. Stačí se domluvit
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Netuším...prostě z GOGu Divinity - Original Sin Enhanced Edition
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
I ta jednička je poměrně dlouhá hra mi trvala projít asi 180 hodin na taktickou obtížnost (s tím že jsem prohledal fakt vše), druhý průchod když už jsem věděl co jak ale s jinou partou byl asi 123 hodin.
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Platformou se myslí na čem hraješ - PC, PlayStation, nebo XBox. Já bohužel má D:OS na PS4, takže si spolu nezahrajemBarbar321 wrote:Netuším...prostě z GOGu Divinity - Original Sin Enhanced Edition
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Nezná někdo hru "Runes of magic"? Vyplatí se to začít vůbec hrát? Co tak na to čtu recenzi, tak množství questů a craft na dlouhé hodiny by mě tam i potěšit mohl. Zbytek ale vypadá jako taková tuctová záležitost typu "ano, ano. Přesně sem dojdi, tu zabij 10 krys a přines mi deset ocásků a pak mi přines tu kytičku, už jsem ti jí označil hvezdičkou, nemůžeš ji minout".
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Hrál jsem kdysi asi rok. Je to takovej klon World of Warcraft. Sice se tváří jako free to play, ale bez peněz si víceméně nezahraješ. Questy dobrý, leč po nějaký době sklouznou do průměrný šedi (dojdi tam, zabij to, přines tamto). Je jich opravdu dostatek, protože jinak než plněním questů se tam v podstatě neexpí. Ty příběhový jsou docela zajímavý, ale dřív nebo pozdějš skončíš u tzv. daily quests a ty jsou pořád stejný, takže abys naexpil postavu, tak taky třeba týden v kuse běháš po jedný mapě a opakuješ stále dokola ty samý úkoly. Craft jsem moc nezkoušel. PvP bez šancí, pokud do hry nenacpeš tisíce reálných korun (nebo spíš euro). Co se mi líbilo byly docela hezky udělaný eventy (těch je dost a jsou vítaným zpestřením stereotypu). Co se mi líbilo by systém guildovních hradů, které šly různě vylepšovat a byly nejen na okrasu. Co se mi hodně nelíbilo, že i hloupý rozšíření inventáře (bez něj téměř nehratelný - těch předmětů je zkrátka moc co se sbírají) stálo reál peníze a navíc bylo jen dočasný. A takhle to tam je se spoustou věcí. Když jsem to po zhruba roce spočítal, vyšlo mě hraní na zhruba 200 Kč měsíčně abych si aspoň trochu zahrál.Barbar321 wrote:Nezná někdo hru "Runes of magic"? Vyplatí se to začít vůbec hrát? Co tak na to čtu recenzi, tak množství questů a craft na dlouhé hodiny by mě tam i potěšit mohl. Zbytek ale vypadá jako taková tuctová záležitost typu "ano, ano. Přesně sem dojdi, tu zabij 10 krys a přines mi deset ocásků a pak mi přines tu kytičku, už jsem ti jí označil hvezdičkou, nemůžeš ji minout".
Alkin - potulný minnesänger
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Díky za info 
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Jediný důvod proč hrát runes of magic je opracdu staré železo, které nic lepšího nerozjede.
Že je to "free to play" to asi jo, jako povětšina cash shop her, ale pokud člověk nutně cce něco alá wowko a nechce za wowko platit, je na free scéně tuna free to play her které jsou lepší. Namátkou Wildstar, Allods, Everquest 2, Rift ale třeba i věci jako Lineage 2, Aion, Tera, blade and soul atd.
Ale pokud už nutně chceš hrát MMO a nechceš za něj platit, pak doporučuju buy to play tituly typu guild wars 2, elder scrolls online nebo black desert
Že je to "free to play" to asi jo, jako povětšina cash shop her, ale pokud člověk nutně cce něco alá wowko a nechce za wowko platit, je na free scéně tuna free to play her které jsou lepší. Namátkou Wildstar, Allods, Everquest 2, Rift ale třeba i věci jako Lineage 2, Aion, Tera, blade and soul atd.
Ale pokud už nutně chceš hrát MMO a nechceš za něj platit, pak doporučuju buy to play tituly typu guild wars 2, elder scrolls online nebo black desert
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Za sebe doporučím Guild Wars 2 a dodám, že v rámci buildění jsou obě nové prestižky přístupné jen po jednorázové investici - koupení datadisků (jinak je hra zcela "free to play"). První datadisk (kromě map) obsahuje vychytávku "glidery" (takové osobní rogalo), druhý datadisk pak "mounty".
Nicméně pro 70% PvE a 100% CvC a 100% WvW není nutné datadisky vlastnit. Jen se musí hrát se starším buildem. Výbava je stejná i bez datáčů a sáhne si na ní každý.
Ve výsledku je to pak GW stejně v 90% o tom, jak kdo umí hrát svoje povolání, tj. "klikat", než o tom co má na sobě.
Nicméně pro 70% PvE a 100% CvC a 100% WvW není nutné datadisky vlastnit. Jen se musí hrát se starším buildem. Výbava je stejná i bez datáčů a sáhne si na ní každý.
Ve výsledku je to pak GW stejně v 90% o tom, jak kdo umí hrát svoje povolání, tj. "klikat", než o tom co má na sobě.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Heh!!! Co to je...jsem to zkusil spustit a je to jak hra pro děcka základní školy
Naprosto nechápu, proč je u toho omezení od 12-ti, když by to právě mělo být naopak.
Od toho teda rychle pryč. Díky moc všem za rady
Od toho teda rychle pryč. Díky moc všem za rady
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii