Juanina výpomoc

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Juanina výpomoc

Post by DenGrasse »

Při návštěvě hrobek chytila postavička Disease. Musel jsem se odlogovat, po pár hodinách jsem se nalogoval znovu . Postava stále byla Diseased a navíc už zafungovaly efekty na snížení vlastnosti (odolnost, síla). Došel jsem tedy do Juanina chrámu a požádal o služby. Vybral jsem Odstraň chorobu a předpokládal , že budu potřebovat ještě Lesser restoration, al enpotřeboval!

Seslání Odstraň chorobu postavu:
- vyléčilo (v pořádku)
- odstranilo pokles statů (příjemné leč udivující)

- ODSTRANILO efekty SUBRASY !!! (nečekané a velmi udivující...)

efekty subrasy se vrátily po relogu.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Juanina výpomoc

Post by Theogil I »

DenGrasse wrote:Při návštěvě hrobek chytila postavička Disease. Musel jsem se odlogovat, po pár hodinách jsem se nalogoval znovu . Postava stále byla Diseased a navíc už zafungovaly efekty na snížení vlastnosti (odolnost, síla). Došel jsem tedy do Juanina chrámu a požádal o služby. Vybral jsem Odstraň chorobu a předpokládal , že budu potřebovat ještě Lesser restoration, al enpotřeboval!

Seslání Odstraň chorobu postavu:
- vyléčilo (v pořádku)
- odstranilo pokles statů (příjemné leč udivující)

- ODSTRANILO efekty SUBRASY !!! (nečekané a velmi udivující...)

efekty subrasy se vrátily po relogu.
Odstraň chorobu má v popisku (alespoň tom našem) jak odstranění vlastní nemoci tak i odstranění všech následků ... tedy snížení statů, takže tohle by pro mě až tak překvapující nebylo. Naopak mě překvapilo/potěšilo, že to funfuje na jaké koli snížení statů třeba i po uštknutí a otravě ... otravu vlastní to nevyléčí, ale pokud otrava odezní je možno si takto navrátit původní vlastnosti.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Jonny
Měšťan
Posts: 270
Joined: 17:42 27. Apr 2007
Location: Kolín
Contact:

Re: Juanina výpomoc

Post by Jonny »

Jo, potvrzuju, Odstraň chorobu funguje i na jedy
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Juanina výpomoc

Post by DenGrasse »

Dobrá, přiznávám, že popisek jsem si nepřečetl, ale netvrďte mi, že odstranění efektů subrasy není chyba :idea:
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Jonny
Měšťan
Posts: 270
Joined: 17:42 27. Apr 2007
Location: Kolín
Contact:

Re: Juanina výpomoc

Post by Jonny »

No to asi chyba bude... :D Já to sem napsal, protože si myslím, že ani ty jedy by to odstraňovat nemělo, na to sou tuším jiný kouzla...
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Juanina výpomoc

Post by kucik »

Jo, je možný, že jsem na tohle zapomněl. Jsem si myslel, že remove disease žádný efekty neodstraňuje.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Juanina výpomoc

Post by Theogil I »

DenGrasse wrote:Dobrá, přiznávám, že popisek jsem si nepřečetl, ale netvrďte mi, že odstranění efektů subrasy není chyba :idea:
To nikdo netvrdí :D , myslel jsem to naprosto stejně jako Jonny. Kucik na to třebas koukne a bude to OK.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Juanina výpomoc

Post by DenGrasse »

Mimochodem, kuciku, teď mne napadla ještě jedna věc:

už ten postih za Disease s těmi subrasovými efekty NEPOČÍTÁ!

mám sílu 14/+2 = 12/+1 za subrasu a odolnost 14+2

po disease efektu jsem měl obojí 11/+0, čili byly odečteny 3 body z obou hodnot (aspoň předpokládám, že to odčítá stejný počet bodů z obou). Jinými slovy, odečítá to ze základu...


*** nenápadný nátlak na kucika, aby se subrasy udělaly jinak ***
*** nebo za to může jaara ? ***
*** a co jan tleskač ? ***
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Locked